Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yes Day – Her Şeye Evet izle (2021) Türkçe Dublaj HD

-

Yes Day

Yes Day – Her Şeye Evet izle (2021) Türkçe Dublaj HD
2021 senesinin komedi ve aile kategorisi filmlerinden birisi de Yes Day filmidir. Başarılı yönetmen Miguel Arteta tarafından gerçekleşmiştir. Allison tek başına her şeye gücü yeten bir kadındır. Hiçbir şeyi riskli bulmaz ve daima peşinden gidilmesini ister. Ne kadar gözü pek biri olsa da annelik konusunda bu kadar iyi değildir.

Yes Day İzle


Her Şeye Evet izle seçeneği ile birlikte izleyiciler güçlü bir kadının, annelik ve eşlik konusunda verdiği mücadeleye seyirci olacak. Ne kadar mükemmel olursa olsun annelik ve Ashley konusunda acımasız bir davranış sergileyen Allison tarafından her şeyin fark edilmesi geç olmaz.

Yes Day Türkçe Dublaj İzle


Ailesine acımasız bir şekilde davrandığını fark eden Allison bunu değiştirmeye karar verir. Bundan sonra kocası ile birlikte çocuklarının her isteğine olumlu bir şekilde yaklaşacak ve daima evet diyecektir. Ancak bu durum beklenildiği gibi gitmez. Ailesi ile vakit geçirmek ve bir komedi filmi izlemek isteyen kişiler için Yes Day Türkçe Dublaj İzle seçeneği sizleri bekliyor.

 
  Tür: Aile , Komedi
  • İZLENME: 47
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı