The Mauritanian (2021) Full HD

GOLD
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]
YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com

Film Yükleniyor…
Film’e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.
Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.

YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com
Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
The Mauritanian (2021) Full HD
The Mauritanian Sinema pandemi yüzünden kısıtlansa da internet üzerinden film izlemek sinemaseverlerin imdadına özellikle de The Mauritanian filmi için yetişti. de çıktığı günden beri büyük etki yarattı ve internetten izleyebilmek için birçok kişi site arıyor. Filmin konusu ise oldukça dikkat çekici. Uzun süre yargılanmayı bekleyen bir adamın hikayesi filmin temelini oluşturuyor. Üzerinde terörist suçlamaları olan Mohamedou Ould Slahi gözaltına alınır. Bu gözaltından sonra onun için sancılı ve hüzünlü bir süreç başlar. Sürekli kendisinin suçsuz olduğunu belirtse de kimse oralı olmaz ve Mohamedou mahkeme gününü beklemeye koyulur. Ancak beklediği mahkeme günü bir türlü gelmez ve bu bekleyiş içerisinde Mohamedou birçok işkenceye maruz kalır. Özgürlüğe dair ümidi yavaş yavaş kırılan Mohamedou kendisine yardım eden bir avukat sayesinde özgürlük arayışına tekrar koyulur.

The Mauritanian İzle

 The Mauritanian izle seçeneği pandemi kısıtlamaları ve sinema biletlerinin pahalılığından ötürü film izlemek isteyenlere oldukça cazip gelmektedir. Filmin oyuncu kadrosu ise oldukça ilgi çekici. Benedict Cumberbatch ve Tahar Rahim başrolü paylaşıyor.  Bu ikiliye Jodie Foster ve Shailene Woodley eşlik ediyor ve böylece 2 saat 21 dakikalık bir şölen ortaya çıkıyor. Sinema tarihinde kendisine kült filmler arasında yer edinmesi içten bile olmayan bu filmi sevdiklerinizle birlikte sitemizde donma, kesinti, reklam veya herhangi bir problem olmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

The Mauritanian Türkçe Dublaj İzle

Kevin Macdonald'ın yönettiği senaryosunu Rory Haines ve Sohrab Noshirvani'nin ele aldığı The Mauritanian Türkçe Dublaj İzle seçeneği ile sitemizde ilk çıktığı günden beri yerini aldı. Son yılların kanayan yarasına parmak basmaktan çekinmeyip toplumun ve insanların sorunlarına ışık tutan bu filmin müzikleri de yıllarca unutulmayacak gibi gözüküyor. Filmin müziklerinin bestecisi birçok filme müzik besteleyen Tom Hodge.  Gerek oyuncu kadrosunun kalitesiyle gerekse yönetmen ve film bestecisinin isimleri ile filmi daha izlemeden çok kaliteli olduğunu anlamak oldukça kolay. Bu filmi ve daha fazlasını sitemizde reklam sorunu veya donma yaşamadan izleyebilirsiniz. İnternet hızınız ne olursa olsun donma yaşamazsınız. Ayrıca sitemizde filmin müziklerini de bulmak mümkündür.  
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum