Shang-Chi ve On Halka Efsanesi izle (2021)

FragmanGüncel Part
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]

Film Yükleniyor…
Film’e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.
Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi izle (2021)
izlenme
IMDb: 8.2
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi  Destin Daniel Cretton tarafından yönetmenliği gerçekleşen Shang-Chi 2021 filminde, babası tarafından özel olarak eğitilen Shang- Chi herkesi etkileyecek. Babasının suikastçı olarak yetiştirdiği genç adamın yaşadığı olaylar konu ediliyor. Genç adam suikastçı olarak yetişirken aynı zamanda simya alanında doğaüstü dövüş alanında da kendini geliştirmeyi başarır. Gencin babası tarafından suikastçı olması beklenirken genç öğrendiği bilgiler ile babasının yıkıcı güçlerinin farkına acı gerçekle yüzleşir.

Shang-Chi  ve On Halka Efsanesi izle

Bünyemizde bulunan Shang-Chi izle kategorisi ile filme ulaşım sağlayabilirsiniz. Film aksiyon ve fantastik kategorisi altında genç adamın babası ile verdiği heyecanlı mücadele ile daha da etkileyici ve sürükleyici bir hal alıyor. Başrolünde Simu Liu yer alan filmde iyilik ile kötülüğün eşsiz savaşına şahit olacaksınız.

Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Türkçe Dublaj İzle

Büyük çabası ile elde ettiği doğaüstü işgücünü babasının sahip olduğu İmparatorluğu yıkmak amacıyla kullanan genç adamın büyük macerasına şahit olmak istiyorsanız Shang-Chi 2021 Türkçe dublaj izle seçeneğini kullanarak keyifli ve kaliteli bir firma ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum