Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Sen Ben Lenin (2021) Full HD

-

You Me Lenin

Sen Ben Lenin (2021) Full HD
Sen Ben Lenin

Sinem sektöründe ön plana çıkan filmlerden biri olarak Sen Ben Lenin filmi, sitemizde yer alıyor. Filmi Hd özelliği ile birlikte izleyebilirsiniz. Yönetmen koltuğunda Tufan Taştan’ın oturduğu film, bir sahil kasabasında geçe olayları aktarıyor. Filmde gerçekleşen olaylar esrarengiz arka planları ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Filmin senarist koltuğunda ise Barış Bıçakçı ve Tufan Taştan bulunuyor. Oyuncu kadrosunda Saygın Soysal, Melis Birkan ve Barış Falay’ın yer aldığı film bu yılın önemli filmleri arasında gösterilebilir. Ayrıca film sahil kasabasının tek kurtuluşu olan turizm sektörü ile ilgili izleyicilerine dikkat çekici noktalar sunuyor.

Sen Ben Lenin İzle


Sen Ben Lenin İzle filmi Akçakoca kasabasında geçiyor. Filmde kasaba meydanına yerleştirilmiş olan Lenin heykeli isme adını veriyor. Ayrıca filmin konusu uzun yıllar saklanan bu heykelin hikâyesini izleyicilere sunuyor. Bu hikâyede alternatif bir gerçeklik görülürken bir yandan da bürokratik sorguların yer aldığı bir fil çekilmek isteniyor. 

Lenin heykeli üzerinden aktarımı yapılan filmde bu heykel dalgalar aracılığıyla kasabayla buluşuyor. Kasabalının tepkileri ve marklı bakışları arasında bir hikâye üretiliyor. Filmin ana karakterlerinin isimleri Fikret, İdl, Aziz ve Asaf olarak ifade edilebilir. Ayrıca filmde kullanılan müzikler ve efektlerde döneminin bakış açısını, durumunu yansıtır niteliktedir.

Sen Ben Lenin Full İzle


Başrolünde Barış Falay’ın oynadığı Sen Ben Lenin full izle imkânı ile sitemizde izleyicileri ile buluştu. Filmin içeriğinde idealist bir öğretmen olan İdl, fotoğrafçı Fikret ve masallar üzerinden kendine bir hayat kuran Ümit gibi karakterlerin hikâyeleri aktarılıyor. 

Aynı zamanda belediye başkanı olan Asaf ve çay bahçesi açma çabası içerisinde olan Aziz’de filmin ana kadrosu karakterleri içerisinde yer alıyor. Film boyunca sahil kenarında bir kasabanın başından geçen olaylar aktarılıyor. Bir heykel çerçevesinde değişen hayatların konusu ele alınıyor. 

Ayrıca ana karakterin sorgulamaları da dikkat çekicidir. İzleyicileri sanatsal bir film heyecanı bekliyor. Aileniz ile birlikte Full HD imkânı eşliğinde izleyeceğiniz bu filmi sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca film ile ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşabilir, birçok farklı filmden haberdar olmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

 
  Tür: Romantik
  •  Süre: 86dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 41
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı