Robot Ron: Bir Sorun Var izle (2021) Full HD

Fragman Güncel Part
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]
YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com

YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com
Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Robot Ron: Bir Sorun Var izle (2021) Full HD
izlenme
IMDb: 5.0
Robot Ron: Bir Sorun Var Robot Ron: bir sorun var filminin orijinal ismi: Ron's Gone Wrong'dur. Bu film animasyon, bilim kurgu, aile ve macera dalında sinemada izleyici ile buluşan çocuk filmidir. Robot Ron: bir sorun var filminin senaristliğini Peter Baynham ve Sarah Smith üstlenirken, yönetmen koltuğunda Jean Philippe Vine, Sarah Smith ve Octavio Rodriguez oturuyor. Robot Ron: bir sorun var filminin oyuncularını seslendirenler; Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Olivia Colman gibi ünlü isimlerdir.  Robor Ron: bir sorun var filminin konusu ise; Ron's isimli yürüyebilen, konuşabilen, dijital olarak çalışan robot hikayesidir. Dünyada çocuklar ile oynayabilen robotlar vardır. Ancak henüz 11 yaşlarında olan Barney bir gün çalışmayan bir robor ile bir araya gelir. Barney babasının ona doğum gününde hediye ettiği ancak çalışmayan robot Ron'un diğer robotlar gibi olmadığı fark eder.  Barney robot Ron'a bilmediği her şeyi yavaş yavaş öğretmeye başlar. Barney ile Ron'un kurduğu arkadaşlık artık büyük bir sevgiye dönüşür. Barney'in en yakın arkadaşı artık robot Ron'dur. Bir animasyon filmi olan robot Ron: bir sorun var filmi çocukların severek izleyebileceği bir filimdir.  Çocuklara arkadaşlığın önemini anlatan bir filimdir. Çocuklar Barney İle Ron'un yaşadığı macera dolu sahnelere eşlik edecektir. Barney Ron ile yaşadığı iyi arkadaşlığı bir çok çocuğa aşılayacaktır. Bir hafta sonu çocuklarınız ile izleyebileceğiniz animasyon dalında beyaz perdeye yansıyan bu aile filmini izlemenizi tavsiye ederiz.

Robot Ron: Bir Sorun Var İzle

Robot Ron: Bir sorun var filmi çocuklara her ne olursa olsun, farklılıkların olduğu bir dünyada arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu anlatan animasyon filmidir. Filmde Barney ile robot Ron'un birlikte kurduğu sevgi bağını konu alan v arkadaşlığı anlatan bir filimdir. Bu filmde Barney ve Ron'un arkadaşlıkta her şeyi birlikte öğrenmelerine eşlik edeceksiniz. Arama motoruna robot ron: bir sorun var izle yazarak filmi istediğiniz bir site üzerinden izleyebilirsiniz.

Robot Ron: Bir Sorun Var Türkçe Dublaj İzle Robot ron: bir sorun var türkçe dublaj izle seçeneği ile izlemeniz mümkündür.

Bunlara da Bakın
Yorumlar 5 Yorum