Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle (2021) Full HD

GOLD
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]
YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com

Film Yükleniyor…
Film’e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.
Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.

YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com
Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle (2021) Full HD
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Komedi, macera ve aile türüne daha yakın olan çocuk yapımı Peter Rabbit: Kaçak Tavşan samimi ve sıcak tarzı ile büyüklerin de beğenisini kazanıyor. Yönetmen koltuğunda Will Gluck yer alırken seslendirmelerde farklı ve oldukça başarılı oyuncular kullanılıyor. Filmin süresi yaklaşık olarak bir buçuk saat civarında tutulduğundan hem keyifli hem de uzun bir çocuk yapımı olduğunu söylemek mümkündür.  Oyuncular arasında Rose Byrne, Domhnall Gleeson ve David Oyelowo gibi bu alanda tanınmış isimlerin bulunması yapıtın başarılı olmasına ön ayak oluyor. Peter adında bir tavşanın kimlik arayışını konu edinen filmde ailesi ile yaşadığı bazı sorunların nasıl çözüme kavuşacağı konusunda ipuçları veriliyor. Tavşan olmasına karşılık nasıl bir tavşan olacağına henüz karar vermemiş Peter için farklı bir deneyim arayışı farklı sonuçların ortaya çıkmasına neden oluyor.

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan İzle

Peter adındaki tavşanın kafasında yer alan nasıl tavşan olacağı konusunu izlemek isteyenlerin Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle başlığına ulaşmaları yeterli olacaktır. Macera dolu bir yapımın içinde kaybolan büyükler ve çocuklar için iyi bir aile filmi olarak dikkatlerden kaçmaz. Bea, Thomas ve diğer tavşanlar her ne kadar değişik olsa da bir aile kurmaya karar verir. Değişik bir aile kuran bu topluluğun içinde yer alan Peter ise bu durumdan biraz rahatsız olur.  Çünkü ailenin afacanı olma durumu üzerin yapışır kalır. Afacan olmanın sürekli sorun olduğu ve ne tür bir tavşan olacağına karar veremediği bu ortamdan ayrılmaya karar verir. Ailesi Peter'in evde olmadığını fark edince tavşanı aramak için ne gerekiyorsa yapmaya ve her şeylerini riske atmaya karar verir. Bu durum birbirinden farklı maceraların yaşanmasına neden olacaktır.

Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Türkçe Dublaj İzle

Türkçe çevirili şekilde izlenmesi küçük çocuklar için daha iyi olduğundan Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Türkçe dublaj izle şeklindeki sonuca bakmak daha keyifli olacaktır. Bahçeden ayrılan küçük tavşanın ailesiyle kavuşup kavuşmayacağı ve nasıl afacanlıklar yapacağı konusunda samimi, başarılı bir film izlemek isteyenler için oldukça uygun, aile ile birlikte izlenecek bir filmdir.  
Yönetmen:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum