Dizi Vitrini
Güncel partlar eklenmiştir. Tarih: 30.09.2021
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Patron Bebek 2: Aile Şirketi(2021) Full HD Türkçe Dublaj

-

The Boss Baby 2: Family Business

Patron Bebek 2: Aile Şirketi(2021) Full HD Türkçe Dublaj
Patron Bebek 2: Aile Şirketi

patron bebek 2: aile şirketi filmini sitemizde online izleyebilirsiniz. Başrolleri Alec Baldwin, Amy Sedaris ve James Marsden tarafından seslendirilen film, animasyon severler ve çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor. Yönetmen koltuğunda Tom McGrath'ın oturduğu aile filminin senaristliğini ise Senarist Michael McCullers ile Marla Frazee üstleniyor. Orijinal ismi The Boss Baby: Family Business olan film vizyona girdiği ilk andan itibaran büyük ilgi görüyor.

Patron Bebek 2: Aile Şirketi İzle


Patron bebek 2: aile şirketi izle imkanına sitemizden ulaşabilirsiniz. Aile ve arkadaş ortamında severek izleyeceğiniz film, yeni serisi çıkana kadar hafızalardan silinmeyeceğe benziyor. Seslendirmesi, konusu ve müzikleri ile beğeni toplayan yapım Tim ile kardeşi Ted'in yetişkinlik dönemini ele alıyor. İki kardeş artık eskisi kadar birbirine bağlı değildir. Hatta zamanla birbirlerinden uzaklaşırlar. Fakat kaderlerinin bir gün yeniden kesişeceğinden habersizlerdir.

Patron Bebek 2: Aile Şirketi Türkçe Dublaj İzle


Patron bebek 2: aile şirketi türkçe dublaj izle seçeneği ile sitemizde yayında. Serinin yeni filminde Tim evlenir ve bir çocuğu olur. Kardeşi Ted ise bir koruma fonunun CEO'sudur. Banliyö'de yaşayan Tim, süper anne Carol ile evlidir. Kızları Tabitha ise süper zekidir. Filimde dikkat çeken bir başka isim de yeğen bebek Tina'dır. Tina şirinliği ailenin ilgi odağıdır. Her şeye rağmen Tim hayatından memnundur. Ta ki kızı Tabithia'nın amcasına olan özentisi ortaya çıkana kadar.

Tabithia, amcası Ted'i örnek alır ve onun yolunda ilerlemek ister. Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi öğrencisidir ve aynı zamanda sınıf birincisidir. Fakat Tim kızı Tabithia'nın bu kadar çok çalışmasından hiç de memnun değildir. Ona göre kızının çocukluğunu yaşaması daha önemlidir.

Tim bu sorunla ilgilenirken bu sırada Tina, Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi'nin kurucusu Dr. Armstrong'a ait karanlık sırların olduğunu öğrenir. Bu sırları ortaya çıkarmak isteyen Tina, BabyCorp için gizli bir görev aldığını ailesiyle paylaşır. Bunun üzerine birbirinden uzaklaşmış olan iki kardeş Ted ile Tim yeniden bir araya gelir. Bu zorunlu ortaklık beraberinde heyecan ve aksiyon dolu bir maceraya getiriyor.

Güncellendi: 30.09.2021
  Tür: Aile , Komedi
  •  Süre: 108dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 140
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı