Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake, Amerikalı şarkıcı ve aktör. 1990'ların ünlü müzik grubu NSYNC'in vokalisti olarak ünlenen, sonra başarılı bir solo kariyeri olan JT, daha sonra sinemaya ağırlık vermiştir.

Justin Timberlake ilk önce ünlü pop grubu 'N Sync ile meşhur oldu. 2002 yılında ise Justified albümü ile solo kariyerine başladı. Timberlake'in ikinci albümü FutureSex/LoveSounds ise 12 Eylül 2006'da piyasaya çıktı. Justin toplam 2 albümle 18 milyon satmıştır. Bu albümlerin ardından daha çok oyunculuğa yönelen Timberlake, Sosyal Ağ filminde Sean Parker'ı canlandırdı. Arkadaştan Öte (Friends with Benefits) adlı romantik komedide Mila Kunis ile birlikte başrolde oynadı. 2013'te Coen Kardeşler'in Sen Şarkılarını Söyle (Inside Llewyn Davis) filminde yer aldı. Trolls animasyonunda Branch'i seslendirdi.

Kariyerinin ilk yıllarında Britney Spears ve Cameron Diaz ile birliktelikler yaşayan sanatçı, 2012'de aktris Jessica Biel ile evlendi ve 2015'te ilk kez baba oldu. Eşi Biel, Silas Randall adında bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Timberlake 10 tane Grammy Ödülü kazanmıştır.

 1. Troller 2: Dünya Turu Full HD 720P izle
  Troller 2: Dünya Turu Full HD 720P izle Animasyon, Komedi 
  Türkçe Altyazı
  Fragman Youtube da, yapımcıların resmi kanalından yayınlanmaktadır.Troller 2: Dünya Turu Full HD 720P izleTroller 2: Dünya Turu izle, Troller 2: Dünya Turu full izle, Troller 2: Dünya Turu türkçe dublaj izle, Troller 2: Dünya Turu altyazılı izle, Troller 2: Dünya Turu hd izle, Trolls World Tour 2019 izle, Poppy ve Branch, dünyadaki altı farklı trol kabilesinden birinin üyesi olduklarını öğreniyorlar. Her kabile ayrıca funk, country, techno, klasik müzik, pop ve rock gibi müzik türlerini temsil eder. Hard rock grubunun bir üyesi olan Queen Barb, babası King Trash'in yardımıyla diğer tüm müzik türlerini yok etmek istiyor. Yani rock müziği tüm dünyaya hakim olacak. Dünyanın kaderi tehlikeli ellerde ve Poppy ve Branch bazı arkadaşlarıyla Kraliçe Barb ile savaşmak zorunda..
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.1
  • 1.844
  • 0
  Zamana Karşı in time 720p hd izle
  Zamana Karşı in time 720p hd izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Zamana Karşı in time 720p hd izleZamana Karşı izle, Zamana Karşı full izle, Zamana Karşı türkçe dublaj izle, Zamana Karşı hd izle, In Time izle, Gelecek zamanda insanların 25 yaşından sonra yaşlanmadığı ve parası olanların sonsuza kadar yaşadığı olmayanlarında ya çalışarak zaman kazandığı yaşamak için sonuncusu da zamanın olmayanların ölmesidir. Will 25 yaşına geldiğinde annesi ile yaşayan fabrikada çalışan bir adamdır. Arkadaşı ile gece kulübüne gittiğinde orada bir adamın 106 yıl zamanı olduğunu görecektir. Daha sonra mekana zaman soyguncuları gelerek adamın zamanını almak isteyecektir. Ancak will bu durumu önleyerek adamı kurtaracak ve sabah uyandığında adam bütün zamanını ona verecektir. Daha sonra annesini kaybeden will artık onun için hayat neredeyse bitmiş bundan sonra hayatını fakir olan insanlara karşı yardım etmeye sınayacaktır..Güncelleme:25.03.2020
  • 2011
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 366
  • 0
Justin Timberlake Resimleri