Blake Lively

Blake Ellender Brown, sahne adıyla Blake Lively, Amerikalı aktris. Gossip Girl dizisindeki Serena van der Woodsen rolüyle hatırlanmaktadır.

1987’de Tarzana, California'da 5 kardeşin en küçüğü olarak dünyaya geldi. Annesi Elaine yetenek avcısı, babası Ernie Lively oyuncudur. Burbank Lisesi'nde okumuştur. Blake Lively kariyerine 10 yaşındayken Sandman filmindekiküçük bir rolle başladı. 2005'te The Sisterhood of the Traveling Pants adlı filmde Bridget Vreeland rolünde oynadı. Bu rolüyle Teen Choice Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Aktris dalında aday oldu. 2008'de devam filminde Alexis Bledel, America Ferrera, Amber Tamblyn ile birlikte yer aldı.

2006 yılında Accepted, Simon Says, Elvis and Anabelle adlı filmlerde oynadı. 10 Aralık 2006’da Hollywood Life tarafından En İyi Çıkış Yapan Oyuncu Ödülü ile ödüllendirildi. Blake Lively ilk kapak yıldızlığını Cosmo Girl dergisinin Kasım 2007 sayısında yaptı. 2007'den 2012'ye dek Gossip Girl dizisinin başrolünde oynadı. Bu rol sayesinde büyük şöhret kazandı. Gossip Girl'ün yanında New York, I Love You (2009), Green Lantern (2011) gibi sinema filmlerinde de oynadı 2012'den sonra oyunculuğa bir süre ara verdi, 2015'te The Age of Adaline filmiyle sinemaya döndü. 2016'da Karanlık Sular (The Shallows) ve Woody Allen'ın Cafe Society filmlerinde başrolde oynadı.

Gossip Girl'de oynadığı yıllarda rol arkadaşı Penn Badgley ile birliktelik yaşayan Lively, 2010'da Badgley ile yollarını ayırdı. 2011 yılından beri birlikte olduğu Ryan Reynolds ile 2012'de evlenen oyuncunun 2014'te doğan James adlı bir oğlu vardır.

 1. The Rhythm Section 2020 izle
  The Rhythm Section 2020 izle Aksiyon, Dram 
  Türkçe Dublaj
  The Rhythm Section 2020 izleRitim Bölümü izle, Ritim Bölümü full izle, Ritim Bölümü türkçe dublaj izle, Ritim Bölümü altyazılı izle, Ritim Bölümü hd izle, The Rhythm Section 2020 izle, Stephanie Patrick, bir uçak kazası olması gereken yerde ailesini kaybettikten sonra kötü durumda. Ailesini uzun süre kaybetmekten kaçınamayan Stephanie, olayın bir kaza olmadığını ve delirdiğini öğrenir. Kendisini yaşam amacını belirler ve ailesinin ölümünden sorumlu olanlara zulmeden bir suikastçının rolünü üstlenir. Farklı bir kimlik kazanan Stephanie Patrick, bildikleri ile söyledikleri arasındaki gizli gerçekleri öğrenmek istiyor.HD Film siteniz sinemavitrini.com'da
  • 2019
  • İngiltere
  • 720P
  • IMDb 5.2
  • 830
  • 0
  Yeşil Fener – Green Lantern Full HD izle
  Yeşil Fener – Green Lantern Full HD izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Türkçe Dublaj
  Yeşil Fener - Green Lantern Full HD izleEvrende barışı korumayı amaçlayan galaksiler arası bir hava filosunun üyesi olan, kendini dünya işlerinin dışında bırakarak, gizemli yeşil bir yüzüğe adamış bir test pilotunun hikayesinin anlatıldığı filmin kahramanı, yüzüğü olmadığında sıradan bir insandan farkı kalmayan, Justice League Of America'nın kurucularından Green Lantern'den başkası değilHD Film siteniz sinemavitrini.com'da
  • 2011
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.9
  • 671
  • 0
Blake Lively Resimleri