Dizi Vitrini
Güncel partlar eklenmiştir. Tarih: 30.09.2021
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021) Full HD

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021) Full HD
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok

Marvel evrenine bağlı olan Örümcek Adam filmlerinin üçüncüsü Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok ilk kez ve sadece sitemizde. Serinin üçüncü filminde Peter Parker, bir önceki filmin sonunda yaşanan olaylar yüzünden büyük sıkıntılar ile boğuşur. İşleri yoluna koymak isteyen Peter, Avengers ekibinin bir üyesi olan Doctor Strange'ten yardım ister. Ancak sonuç, tüm evreni etkileyebilecek çok daha büyük sorunlara yol açar.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok İzle  


Başroller Tom Holland, Zendaya Coleman ve Jacob Batalon'a Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok İzle filminde Doctor Strange rolü ile tanıdığımız Benedict Cumberbatch da katılıyor. Yönetmenliği Kevin Feige ve Amy Pascal paylaşıyorlar. Filmle ilgili en merak edilen kısım ise filmde yer alacak düşman karakterler. 

Marvel evrenine dahil olmayan çok daha önceki Örümcek Adam filmlerinden tanıdık süper kötülerden bazılarını bu filmde göreceğiz. Farklı evrenleri bir araya getiren Örümcek - Adam: Eve Dönüş Yok, sinema tarihinde bir ilke imza atıyor. Örümcek Adam hayranlarının yıllardır hayalini kurduğu farklı Örümcek Adam evrenlerinin bir araya gelmesi olayı sonunda gerçekleşiyor.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe Dublaj İzle


Vizyondaki filmler arasında en merak edilen film olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe dublaj izle için sitemizi ziyaret edin. Hem Türkçe Dublaj hem de Türkçe altyazı seçenekleri sitemizde yer alıyor. 

Gerçek kimliğinin açığa çıkması hem Peter Parker için hem de sevdikleri için büyük bir sorun olur. Önem verdiği insanların gizliliklerini ve güvenliklerini tehlikeye attığını düşünen Peter büyük suçluluk duyar. Misterio'yu öldürmekle suçlanarak adaletle de başı derde giren Peter, soluğu Doctor Strange'in yanında alır. 

Doctor Strange bir çözüm önerisi ile gelir ancak bu çözüm, işlerin ters gitmesi durumunda çok daha büyük ve tehlikeli sorunlara yol açacaktır. Ve elbette, her zaman olduğu gibi, ters gidebilecek her şey ters gider. Son yılların en çok beklenen süper kahraman filmi Örümcek - Adam: Eve Dönüş Yok, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleri ile sitemizden izleyebilirsiniz. Mısırları patlatın, koltuğunuza kurulun ve filmin tadını çıkarın! Hepinize iyi seyirler!

Güncellendi: 30.09.2021
  Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera
  • İZLENME: 45
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı