Ölmek İçin Zaman Yok (2021) Full HD

GOLD
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]
YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com

Film Yükleniyor…
Film’e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.
Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.

YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com
Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Ölmek İçin Zaman Yok (2021) Full HD
izlenme
IMDb: 7.5
No Time to Die MI6’in başarılı ajanı 007 kodlu James Bond aktif hizmetten ayrılmış ve köşesine çekilmiştir. Bond, Jamaika’da sessiz ve huzurlu yeni hayatına alışmaya çalışırken beklemediği bir telefon gelir. CIA’den eski bir dostu olan Felix Leiter’ın kendisine ihtiyacı vardır. Bu kez, kötü adam bir bilim adamını kaçırmıştır ve oldukça teknolojiye sahip olmasıyla Bond’dan bir adım öndedir.

No Time to Die İzle

Türkçe’ye “Ölmek İçin Zaman Yok” şeklinde çevrilen filmimizde daha önceki James Bond filmlerinden de bildiğimiz üzere başrolde sevilen oyuncu Daniel Craig’i görüyoruz. Korona virüs pandemisi nedeniyle iki yıl geciken ve bu sürede sayısız kere vizyona çıkış tarihi ertelenen filmin önemli bir özelliği var. Bu film Daniel Craig’in James Bond’u canlandırdığı son film olacak. Film, James Bond filmlerinin sonuncusu ve 25. bölüm olma özelliğinin gösteriyor. Bundan dolayı film için belirlenen bir önceki ad “Bond 25” idi. Fakat sonrasında değiştirilerek No Time to Die ismini aldı. Bakıldığında, yeni seçimin daha başarılı olduğu su götürmez nitelikte.

No Time to Die Türkçe Dublaj İzle

Sevenlerinin dört gözle beklediği filmde bizi tanıdık yüzler karşılıyor. Başta James Bond rolünde Daniel Craig olmak üzere Q olarak bildiğimiz Ben Shaw, M olarak bildiğimiz Ralph Fiennes ve yine Bond serisinin önceki filmlerinden biri olan Spectre’den tanıdığımız Madeleine Swann olarak bildiğimiz Lea Seydoux filmin kadrosunda olan oyunculardan. Kötü adam karakteri ise Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek’te. Kendisi Lyutsifer Safin adıyla karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Cary Joji Fukunaga oturuyor. Filmin bütçesinin 200 ile 300 milyon dolar arasında olduğu biliniyor. Filmle ilgili bir özelliği daha belirtmekte fayda var; Ölmek İçin Zaman Yok tüm Bond serisi filmleri arasında en uzun süren film olma ünvanına sahip. Bir sonraki en uzun film ise Spectre. Ölmek İçin Zaman Yok 2 saat 43 dakika. Ve yaklaşık 13 dakikayla birinciliği alıyor. Filmin müziklerine göz attığımızda bizi Billie Eilish filmle aynı isimdeki şarkısıyla karşılıyor. Şarkı, sevilen sosyal medya platformlarından Youtube üzerinde 2 milyona yakın beğeni almış durumda. Benzer bir başarı Adele’in Skyfall filmine yaptığı ve yine filmle aynı adı taşıyan şarkıda da elde edilmişti. James Bond dendiğinde akla gelen ilk şeylerden biri de efsanevi ve artık kültleşmiş olan Bond Kızlarıdır elbette. Serinin son filminde 007imize eşlik edecek olan Bond kızı ise Ana de Armas.
Yönetmen:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum