Dizi Vitrini
Güncel partlar eklenmiştir. Tarih: 30.09.2021
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Nefesini Tut 2 izle (2021) Full HD Türkçe Dublaj

Nefesini Tut 2 izle (2021) Full HD Türkçe Dublaj
Nefesini Tut 2

Nefesini Tut filminin ikinci versiyonu olan Nefesini Tut 2 filmi sinemada önemli bir yere sahip olması dolayısıyla pek çok şekilde ön planda durmaya devam ediyor. Nefesini Tut filminin ayrıntılarını iyice konuşmalı ve filmin detaylarına inmeliyiz. Bu sayede film adına pek çok şeyi de açığa kavuşturmuş olacağız hiç şüphesiz. 

Filmde kaliteli oyunculuğu ve eşsiz yetenekleri ile bilinen Stephen Lang başrolde yer alıyor. Filmdeki ilk performansı ile göz dolduran oyuncunun o yeteneklerini bu filmde de görmüş oluyoruz. Oyuncu kadrosunun devamında yer alan kişiler ise Madelyn Grace, Stephanie Arcila, Bobby Schofield gibi isimler, Her biri ayrı ayrı yetenekleri ile göz doldururken şimdi filmin anlattıklarına gelelim.

Nefesini Tut 2 İzle


Nefesini Tut 2 izle filminin konusu ilk filmden biraz farklı çünkü ilk filmde anlatılan yaşlı ve artık gözleri görmeyen bir adamın uzun süredir yalnız başına yaşıyor olduğu kulübeye giren hırsızları ve sonrasını konu alıyor film. Ancak ikinci filmde gözleri görmeyen bu adamın yangından sonra yetim kalan kızı yanına alması konu ediliyor. 

Sonrasında genç kızın bir grup tarafından kaçırılması ile onların bu sessiz sakin yaşamı bozuluyor. Genç kızı kurtarmak isteyen bu adam ise onun güvenli sığınağından çıkmak zorunda kalıyor bu olaydan sonra. Filmin devamında bununla ilgili detayları incelediklerini görüyoruz.

Nefesini Tut 2 Türkçe Dublaj İzle


Başrolünde Stephen Lang gibi inanılmaz bir oyuncunun bulunduğu Nefesini Tut 2 Türkçe Dublaj izle filmi sitemizde yer alıyor. Bu nedenle de izlenmesi gerekiyor aslında. Film pek çok oyuncunun etkisini bıraktığı ve harikalar yarattığı bir yapım olmuş. Yönetmen Rodolfo Sayagues bunu çok iyi bir şekilde yansıtmayı da başarmış üstelik. 

1 saat 39 dakika süren bu yapım sonunda korkuyu tam olarak hissedebiliyorsunuz aslında derinden. Yapım oldukça hoş ve etkileyici bu nedenle de mutlaka ona bir şans tanımak gerekiyor. Sonrasında ne kadar iyi yaptığınızı anlıyorsunuz. Çünkü filmin müzikleri, ortamı, güzel bir kurgusu olduğunu belirtmek lazım Etkileyiciliğine diyecek hiçbir şey olamaz bu nedenle de çoğu yapımda eksik mantık örgüsü tam.

Güncellendi: 30.09.2021
  Tür: Romantik
  • İZLENME: 64
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı