Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Müfreze izle (2021) Full HD

Müfreze izle (2021) Full HD
Müfreze

Müfreze filmi 2 saat süren savaş, dram filmidir. Gerçek bir savaş olan Vietnam savaşını ele alan bir filmdir. Filmin ana kadrosunda; Charlie Sheen, Tom Berenger ve Willem Dafoe gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Oliver Stone üstleniyor. Filmin asıl adı; Platoon'dur. 

Müfreze filminin konusu; genç bir çocuğun Vietnam savaşı sırasında gönüllü olarak askerlik yapmak istemesini ele alan bir savaş filmidir. Chris Taylor, okula giden bir öğrenci iken yaşanan Vietnam savaşında gönüllü olarak asker olmak ister. Hükümet tarafından Vietnam savaş sınırına gönderilir ancak Taylor burada yaşanan sert koşullar ve zor geçen şartlar neticesinde dayanamaz ve yorgun düşer. 

Ancak gece yarısında bu küçük asker grubu Vietnamlılar tarafından baskına uğrar ve bir çok asker ölür. Tam bu sırada da asker grubunun başında bulunan iki komutan arasında hırs rekabete dönüşmeye başlar. Bu küçük asker grubu arkadaşlarının ölümünden sonra neden savaştıklarını bilmeden bir bilinmezliğin, nedensizliğin ölümün ve savaşın tam ortasında kalmışlardır. 

En ünlü savaşlardan biri olan Vietnam savaşı Amerikan sinemasına yansıtılmıştır. Film gösterime girdikten kısa süre sonra tam 8 branşta Oscar adaylığına layık görülmüş ve bunlardan dördünü kazanmayı başarmıştır. Oliver Stoene'nin senaryosunu üstlendiği ve bunu beyaz perdeye yansıtması birçok film sever tarafından büyük beğeni ile karşılanmıştır. Vietnam savaşını tüm gerçekliği ile ortaya koymuştur.

Müfreze İzle


Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilen filmde bir gencin okul yılları sırasında, savaşa gönüllü asker olarak gitmek istemesi ile başlayan bir filmdir. Vietnam savaşı tarihe adını duyuran en büyük olaylardandır. Müfreze filmi ile Oliver Stoene bu savaşı izleyiciye gerçeklik olgusunu doğruca yansıtmayı başarmıştır. Film birçok dalda Oscar adaylığı kazanmıştır. Bir çok izleyici tarafından en iyi yansıtılan savaş filmi olarak seçilmiştir. Müfreze filmini müfreze izle yazarak bir çok sosyal platforma izleme şansınız bulunuyor. Özellikle savaş filmi seviyorsanız mutlaka bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

Müfreze Türkçe Dublaj İzle


Müfreze filmini Google üzerinden müfreze Türkçe dublaj izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.
  Tür: Dram
  • Ülke:
  • İZLENME: 42
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı