Macera ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
728x90 Yatay Reklam Alanı
My Little Pony İzle 
My Little Pony İzle  Aile, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
My Little Pony2021 senesinin en çok sevilen animasyon filmlerinden birisi olan My Little Pony çocuklar tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor. Rengarenk bu dünyada tek boynuzlu atların maceralarını anlatan film çocuklar için özenli bir şekilde hazırlanmıştır. My Little Pony İzle My Little Pony izle seçeneği ile sunulan film yönetmenliğini ise Robert Cullen üstleniyor. Equastria Dünyası sahip olduğu eski rengini kaybetmiş durumdadır. Uzun süredir birlik içerisinde yaşayan Pony’ler bu durumu çözmeye karar verirler. Fakat bu durum onları zorlar.My Little Pony Türkçe Dublaj İzle My Littl Pony Türkçe dublaj izle seçeneği çocukları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen ebeveynler için ideal bir seçenek oluyor. Sevimli Ponyler sahip oldukları yeni arkadaşları ile birlikte dünyalarına eski huzurlu haline getirmek için büyük bir mücadele ile karşılaşır.
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 14
 • 0
Ailem Robotlara Karşı izle (2021) Türkçe Dublaj HD
Ailem Robotlara Karşı izle (2021) Türkçe Dublaj HD Animasyon, Komedi 
Türkçe Dublaj
Ailem Robotlara Karşı filmi 2021 yılında çıkan en başarılı animasyon filmlerinden birisidir. Çocukları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen kişiler tarafından ideal bir film seçeneğidir. Filmde, makinelerin ayaklanması doğrultusunda insanlığın tek umudu Mitchell ailesi ve üyeleri yer almaktadır.Ailem Robotlara Karşı izleThe Mitchells vs The Machines 2021 İzle filmi ile çocukların oldukça seveceği keyifli vakitler yaratabilirsiniz. Aile içerisinde iyi anlaşamayan baba-kızın ilişkisi ve aynı zamanda dünyayı kurtarma çabaları ekranda izleyicileri ile buluşuyor.Ailem Robotlara Karşı Türkçe Dublaj İzleAilem Robotlara Karşı Türkçe Dublaj İzle seçeneği ile birlikte çocuklara hitap ediyor. Başarılı oyuncu ve seslendirme Olivia Coleman tarafından filmin seslendirmesi yapılmıştır. Herkesi hem güldüren hem de ağlatan başarılı bir film ortaya çıkıyor.
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 52
 • 0
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle (2021) Full HD
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle (2021) Full HD Aile, Komedi 
Türkçe Dublaj
Peter Rabbit: Kaçak TavşanKomedi, macera ve aile türüne daha yakın olan çocuk yapımı Peter Rabbit: Kaçak Tavşan samimi ve sıcak tarzı ile büyüklerin de beğenisini kazanıyor. Yönetmen koltuğunda Will Gluck yer alırken seslendirmelerde farklı ve oldukça başarılı oyuncular kullanılıyor. Filmin süresi yaklaşık olarak bir buçuk saat civarında tutulduğundan hem keyifli hem de uzun bir çocuk yapımı olduğunu söylemek mümkündür. Oyuncular arasında Rose Byrne, Domhnall Gleeson ve David Oyelowo gibi bu alanda tanınmış isimlerin bulunması yapıtın başarılı olmasına ön ayak oluyor. Peter adında bir tavşanın kimlik arayışını konu edinen filmde ailesi ile yaşadığı bazı sorunların nasıl çözüme kavuşacağı konusunda ipuçları veriliyor. Tavşan olmasına karşılık nasıl bir tavşan olacağına henüz karar vermemiş Peter için farklı bir deneyim arayışı farklı sonuçların ortaya çıkmasına neden oluyor.Peter Rabbit: Kaçak Tavşan İzlePeter adındaki tavşanın kafasında yer alan nasıl tavşan olacağı konusunu izlemek isteyenlerin Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle başlığına ulaşmaları yeterli olacaktır. Macera dolu bir yapımın içinde kaybolan büyükler ve çocuklar için iyi bir aile filmi olarak dikkatlerden kaçmaz. Bea, Thomas ve diğer tavşanlar her ne kadar değişik olsa da bir aile kurmaya karar verir. Değişik bir aile kuran bu topluluğun içinde yer alan Peter ise bu durumdan biraz rahatsız olur. Çünkü ailenin afacanı olma durumu üzerin yapışır kalır. Afacan olmanın sürekli sorun olduğu ve ne tür bir tavşan olacağına karar veremediği bu ortamdan ayrılmaya karar verir. Ailesi Peter'in evde olmadığını fark edince tavşanı aramak için ne gerekiyorsa yapmaya ve her şeylerini riske atmaya karar verir. Bu durum birbirinden farklı maceraların yaşanmasına neden olacaktır.Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Türkçe Dublaj İzleTürkçe çevirili şekilde izlenmesi küçük çocuklar için daha iyi olduğundan Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Türkçe dublaj izle şeklindeki sonuca bakmak daha keyifli olacaktır. Bahçeden ayrılan küçük tavşanın ailesiyle kavuşup kavuşmayacağı ve nasıl afacanlıklar yapacağı konusunda samimi, başarılı bir film izlemek isteyenler için oldukça uygun, aile ile birlikte izlenecek bir filmdir. 
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 83
 • 0
Hayalet Avcıları Öteki Dünya (2021) Full HD
Hayalet Avcıları Öteki Dünya (2021) Full HD Aksiyon, Komedi 
Türkçe Dublaj
Hayalet Avcıları Öteki DünyaSeri olmasına karşılık aynı başarıyı birçok filmde gösteren Hayalet Avcıları son yapımlarının adını Hayalet Avcıları Öteki Dünya olarak açıklamıştı. Konusu ve oyunculuğu ile beğeni toplayan serinin son filmi devam filmi olmasına karşılık değişik konusu ile izleyenlere heyecanlı zamanlar geçirme şansı tanıyor. Her zaman olduğu gibi komedi ve aksiyon da yapım boyunca eksik olmayan öğeler arasında bulunuyor. Serinin son filminde diğer serilerdekinden farklı olarak yeni bir tema ele alınıyor. Dedesinden kalanları karıştıran küçük bir çocuk ve arkadaşlarının başına farkında olmadan aldıkları belanın ne olduğuna odaklanan yapımda tehlikeli durumların ortaya çıkması kaçınılmaz bir hal alıyor. Senaryonun bilinen ve değişik yönü ön plana alınırken seri meraklılarına iyi bir yapım olduğu mesajını rahatlıkla veriyor.Hayalet Avcıları Öteki Dünya İzleSeri olmasına karşılık yeni bir başlangıcı ele alan Hayalet Avcıları Öteki Dünya izle filmi Callie ve çocuklarının yaşadıkları olumsuzluklara yere vererek başlıyor. Eşinden ayrılmış bir anne olan Callie çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte miras kalan dede evlerine yerleşmek zorunda kalıyor. Gidecek yerlerinin olmaması ve bir takım maddi zorluklar yaşıyor olmaları bu konuda onları etkileyen nedenler arasında bulunuyor. Trevor eve taşındıkları andan itibaren eski olduğunu düşündüğü ve sevmediği bu yerden gitmeyi istiyor. Büyükbabadan kalan mirasın yanında eşyaların olduğunu da anladığında içinde dikkate değer bir şeyler olup olmadığını merak ediyor. Eşyaları karıştıran Trevor büyükbabasının bir sırrı olduğunu anladığında daha da meraklanır. Eşyalarının arasında Hayalet Avcıları üyeliği olduğunu gösteren bir belge ve kullandığı malzemelerin bulunması çocuğun merakını daha da cezbeder. Trevor, kız kardeşi ve arkadaşları farkında olmadan bu garip aletleri kurcalarken yer altında uyuyan bir hayaletin uyanmasına neden olur. Bu durum hem aksiyon hem de gerilim dolu anların yaşanmasını zorunlu kılar.Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe Dublaj İzleYapım ana dili İngilizce olmasından dolayı Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe dublaj izle seçeneği ile izlenmeye hazır duruma gelmiştir. Yapımın yönetmenliğini Jason Reitman üstenirken oyuncular arasında Paul Rudd ve Annie Potts bulunuyor.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 38
 • 0
Black Panther 2 İzle (2022) Full HD
Black Panther 2 İzle (2022) Full HD Aile, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Black Panther 2Black Panther 2, Black Panther: Wakanda Forever adıyla beyaz perdede yerini aldı. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini bir önceki filmden de tanıdığımız Ryan Coggler üstlendi. Önceki filmde babası öldükten sonra başa gelen Wakanda Kralı T’challa’nın başta Wakanda ve Dünya’yı tehlikeye atan bir savaşa katılması işleniyordu. Kötü karakter Erik Killmonger'a ise Winston Duke hayat veriyordu.Black Panther 2 İzleUçsuz bucaksız Marvel sinematik evreninin bir başka yapıtı olan Black Panther ilk filmiyle oldukça sevilmişti ki beklenmedik bir haberle filmin tüm hayranları yasa boğuldu. Başrolü canlandıran ve Wakanda Kralı T’challa karakterine hayat veren Chadwick Boseman ne yazık ki kanserle mücadelesini kaybetti ve 2020 yılının Ağustosunda öldü. Boseman'ın kanserle tedavisi esnasında sete geldiği ve hatta ameliyat olduktan sonra dahi gelip rolünü oynadığı ancak kendisinin vefatından sonra ortaya çıktı. Birçok hayran filmin sevilmesindeki en önemli etkenin Chadwick Boseman olduğu konusunda hemfikirdi. Senarist de olan Coggler, filmin ilk yazım sürecinde Boseman’sız bir Black Panther yazmanın onun için adeta bir işkence olduğunu açıklamıştı.Marvel Stüdyoları’nın yapımcılarından Kevin Feige ve aynı anda hem senaristliği hem de yönetmenliği üstlenen Ryan Coggler, Chadwick Boseman’ı onurlandıracak bir film yapmayı istediklerini açıklamıştı. Filmle ilgili bilinen bir diğer ayrıntı ise Marvel’ın Chadwick Boseman yerine yeni bir karakter koymaması ve görsel efekt teknolojileriyle Boseman’ı filmde oynatmayacaklarını dünyaya duyurmasıydı. Filmin kötüsü ve Marvel’ın çizgi romanlarından da bildiğimiz Erik Killmonger/M’Baku karakterini canlandıran Winston Duke yine oyuncu kadrosunda yer alıyor. Serinin bir önceki filminde Killmonger karakteri ölmüş olsa da Marvel’ın işlerine akıl sır ermez diyor ve karakteri nasıl tekrardan canlandırdıklarını filmde görüyoruz.Black Panther 2 Türkçe Dublaj İzleArtık başrol Chadwick Boseman olmadığından ve yerinin görsel efektlerle doldurulması da reddedildiğinden T’Challa karakteriyle ne yapılacağı merak konusu. Bu durum filmin takipçileri için yeni teoriler üretilmesine de kapı aralamış bulunuyor. Oyuncu kadrosunda Black Panther 1’den de tanıdığımız ve Kral T’Challa’nın kız kardeşini canlandıran Letitia Wright, sevgilisini canlandıran Lupita Nyong’o ve sadık korumayı canlandıran Danai Gurira var. Filmde böyle bir boşluk olduğundan yeni bir Marvel karakterinin doğuşu ya da T’Challa’nın kız kardeşi rolündeki Shuri’nin (Letitia Wright) ön plana çıkartılacağı yapılan tahminler arasında. Aslında dönüp bakıldığında bu tahminlerin hiç de yersiz olmadığı görülüyor. Marvel filmlerinin orijini Stan Lee'nin yazdığı çizgi romanlar olduğundan bu çizgi romanlara da bir göz atmakta fayda var. Şöyle ki; Stan Lee'nin yazdığı çizgi romanlarda Wakanda Kralı T'Challa öldükten sonra mirasını kız kardeşi Shuri devralıyordu. Filmin çekim sürecinde de hayranlardan böyle bir talep gelmişti. 
 • ekleyebilirsin
 • 1080P
 • 39
 • 0
Kate izle (2021) Türkçe Altyazılı HD
Kate izle (2021) Türkçe Altyazılı HD Aksiyon, Macera 
Türkçe Altyazı
2021 senesinde izleyicisi ile buluşan Kate filmi aksiyon ve macera alanında başarılı bir yapıt olarak ortaya çıkıyor. Kate oldukça yetenekli suikastçı olan bir kadındır. Ancak aniden zehirlendiğini öğrenir ve düşmanlarına intikam almak için sadece 24 saat verilmiştir.Kate İzleBaşarılı aksiyon filmi Kate 2021 izle seçeneği ile keyifli film saati gerçekleştirebilirsiniz. Filmde yer alan Kate düşmanlarından intikam almak için harekete geçer ancak bu esnada eski kurbanlarından birinin kızıyla ilginç ve eşsiz bir bağ kuracaktır. Başrolünde Mary Elizabeth Winstead yer alıyor.Kate Türkçe Altyazılı İzleKate 2021 Türkçe altyazılı izle seçeneği ile Kate tarafından yapılacak seçime şahit olabilirsiniz. Kate uzun süredir hissetmediği duyguları ile karşı karşıya kalır. Duygularını dinleyip zor zamanlarını mutlu mu geçirecek yoksa intikamım peşinden mi gitmeyi seçecek?Güncellendi: 30.09.2021
 • 1080P
 • 36
 • 0
Jurassic World 3 izle (2018) Full HD
Jurassic World 3 izle (2018) Full HD Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Jurassic World 3Jurassic World filminin üçüncü ve en iyi sayılabilecek filminden biri olan Jurassic World 3 seçenekleri ve daha fazlası ile sitemizde yer alıyor. Kolayca izlenebilen bu yapımın pek çok güzelliği ve özelliği mevcut. Jurassic World sevenler için bu evren oldukça mantıksal ve bilgilendirici. Bu açıdan bakıldığında da hemen herkese hitap etmesi ile biliniyor. Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Jeff Goldblum gibi isimlerin içerisinde yer aldığı film Jurassic World evrenine yeni bir bakış açısı sunuyor. Bu filmde tekrar bir dönüş yapan ve zirvede kimin yer aldığını bizlere hatırlatan o muhteşem evreni tekrar görüyor ve hatırlıyoruz. Sinemaseverlerin başka bir yerde tuttuğu bu filmde pek çok detay var gelin inceleyelim.Jurassic World 3 İzle Jurassic World 3 izle filminde yer alan detaylar şu şekilde daha öncesinde dinozorların savaşı ve bu evrende görmüş olduğumuz pek çok şeyi daha farklı şekilde görebiliyoruz. Bu filmin konusunda Claire ve kurmuş olduğu araştırma grubunun dinozorlara dair pek çok şey öğrenmesi ve filmin geri alanında da bu incelemeleri detaylandırılmış şekilde görüyoruz. Filmde dinozorlara dair şeyler ilgi çekici şekilde aktarılıyor ve bunun daha çok üzerinde duruluyor aslında. Kişilerin dinozorlara karşı olan maceraları ve merakları onları daha çok şey öğrenmeye itiyor ki bu da onları çeşitli maceralara sürüklüyor elbette.Jurassic World 3 Türkçe Dublaj İzleBaşrolünde Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard gibi isimlerin bulunduğu Jurassic World 3 Türkçe dublaj izle seçeneği ile artık sitemizde mevcut. Filmin yönetmenliğinde Juan Antonio Bayona bulunuyor ve senaristliğini de Colin Trevorrow, Derek Connolly beraber yapıyorlar. Filmi iyi yapan detaylardan biri de herkesin bütün emeğini vererek oluşturması. Bu filmde eskisine dair pek çok detay var ve üstelik bu detaylarla yetinilmeyip üzerine katarak ilerlemeyi başarmışlar. Filmin bundan sonraki başarıları da muhtemel gözüküyor çünkü bu alandaki en başarılı filmlerden biri. Övülecek çok şeyi bulunuyor oyunculuğu, kurgusu, müzikleri ve daha temelde pek çok şeyi görebilmemiz mümkün. Detaylandırılması gerekiyorsa çok fazla açıdan detaylandırılıp övülebilir.
 • ekleyebilirsin
 • 1080P
 • 30
 • 0
Robot Ron: Bir Sorun Var izle (2021) Full HD
Robot Ron: Bir Sorun Var izle (2021) Full HD Aile, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Robot Ron: Bir Sorun VarRobot Ron: bir sorun var filminin orijinal ismi: Ron's Gone Wrong'dur. Bu film animasyon, bilim kurgu, aile ve macera dalında sinemada izleyici ile buluşan çocuk filmidir. Robot Ron: bir sorun var filminin senaristliğini Peter Baynham ve Sarah Smith üstlenirken, yönetmen koltuğunda Jean Philippe Vine, Sarah Smith ve Octavio Rodriguez oturuyor. Robot Ron: bir sorun var filminin oyuncularını seslendirenler; Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Olivia Colman gibi ünlü isimlerdir. Robor Ron: bir sorun var filminin konusu ise; Ron's isimli yürüyebilen, konuşabilen, dijital olarak çalışan robot hikayesidir. Dünyada çocuklar ile oynayabilen robotlar vardır. Ancak henüz 11 yaşlarında olan Barney bir gün çalışmayan bir robor ile bir araya gelir. Barney babasının ona doğum gününde hediye ettiği ancak çalışmayan robot Ron'un diğer robotlar gibi olmadığı fark eder. Barney robot Ron'a bilmediği her şeyi yavaş yavaş öğretmeye başlar. Barney ile Ron'un kurduğu arkadaşlık artık büyük bir sevgiye dönüşür. Barney'in en yakın arkadaşı artık robot Ron'dur. Bir animasyon filmi olan robot Ron: bir sorun var filmi çocukların severek izleyebileceği bir filimdir. Çocuklara arkadaşlığın önemini anlatan bir filimdir. Çocuklar Barney İle Ron'un yaşadığı macera dolu sahnelere eşlik edecektir. Barney Ron ile yaşadığı iyi arkadaşlığı bir çok çocuğa aşılayacaktır. Bir hafta sonu çocuklarınız ile izleyebileceğiniz animasyon dalında beyaz perdeye yansıyan bu aile filmini izlemenizi tavsiye ederiz.Robot Ron: Bir Sorun Var İzleRobot Ron: Bir sorun var filmi çocuklara her ne olursa olsun, farklılıkların olduğu bir dünyada arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu anlatan animasyon filmidir. Filmde Barney ile robot Ron'un birlikte kurduğu sevgi bağını konu alan v arkadaşlığı anlatan bir filimdir. Bu filmde Barney ve Ron'un arkadaşlıkta her şeyi birlikte öğrenmelerine eşlik edeceksiniz. Arama motoruna robot ron: bir sorun var izle yazarak filmi istediğiniz bir site üzerinden izleyebilirsiniz.Robot Ron: Bir Sorun Var Türkçe Dublaj İzle Robot ron: bir sorun var türkçe dublaj izle seçeneği ile izlemeniz mümkündür.
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 49
 • 0
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021) Full HD
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021) Full HD Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Örümcek-Adam: Eve Dönüş YokMarvel evrenine bağlı olan Örümcek Adam filmlerinin üçüncüsü Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok ilk kez ve sadece sitemizde. Serinin üçüncü filminde Peter Parker, bir önceki filmin sonunda yaşanan olaylar yüzünden büyük sıkıntılar ile boğuşur. İşleri yoluna koymak isteyen Peter, Avengers ekibinin bir üyesi olan Doctor Strange'ten yardım ister. Ancak sonuç, tüm evreni etkileyebilecek çok daha büyük sorunlara yol açar.Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok İzle  Başroller Tom Holland, Zendaya Coleman ve Jacob Batalon'a Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok İzle filminde Doctor Strange rolü ile tanıdığımız Benedict Cumberbatch da katılıyor. Yönetmenliği Kevin Feige ve Amy Pascal paylaşıyorlar. Filmle ilgili en merak edilen kısım ise filmde yer alacak düşman karakterler. Marvel evrenine dahil olmayan çok daha önceki Örümcek Adam filmlerinden tanıdık süper kötülerden bazılarını bu filmde göreceğiz. Farklı evrenleri bir araya getiren Örümcek - Adam: Eve Dönüş Yok, sinema tarihinde bir ilke imza atıyor. Örümcek Adam hayranlarının yıllardır hayalini kurduğu farklı Örümcek Adam evrenlerinin bir araya gelmesi olayı sonunda gerçekleşiyor.Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe Dublaj İzleVizyondaki filmler arasında en merak edilen film olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe dublaj izle için sitemizi ziyaret edin. Hem Türkçe Dublaj hem de Türkçe altyazı seçenekleri sitemizde yer alıyor. Gerçek kimliğinin açığa çıkması hem Peter Parker için hem de sevdikleri için büyük bir sorun olur. Önem verdiği insanların gizliliklerini ve güvenliklerini tehlikeye attığını düşünen Peter büyük suçluluk duyar. Misterio'yu öldürmekle suçlanarak adaletle de başı derde giren Peter, soluğu Doctor Strange'in yanında alır. Doctor Strange bir çözüm önerisi ile gelir ancak bu çözüm, işlerin ters gitmesi durumunda çok daha büyük ve tehlikeli sorunlara yol açacaktır. Ve elbette, her zaman olduğu gibi, ters gidebilecek her şey ters gider. Son yılların en çok beklenen süper kahraman filmi Örümcek - Adam: Eve Dönüş Yok, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleri ile sitemizden izleyebilirsiniz. Mısırları patlatın, koltuğunuza kurulun ve filmin tadını çıkarın! Hepinize iyi seyirler!Güncellendi: 30.09.2021
 • 2021
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 44
 • 0
Ainbo izle (2022) Türkçe Dublaj HD
Ainbo izle (2022) Türkçe Dublaj HD Aile, Animasyon 
Türkçe Dublaj
AinboRichard Claus'un senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı Ainbo artık tüm seçenekleriyle sitemizde yayınlanıyor. Filmi konusu ise Ainbo adlı kızın ormanına kalbine doğmasını ve yurdunu korumaya çalışmasını anlatıyor. Hayat dersi veren birçok ayrıntısıyla Ainbo filmini severek izleyeceksiniz.Akıllardan düşmeyecek bu film, aile ile birlikte izlenebilecek güzel filmlerden. Animasyon sevenler bu filme bayılacak. Animasyonun kalitesi ve gerçekçiliği film eleştirmenleri tarafından da beğenildi. Birçok insan Ainbo filmini merak ediyor ve türkçe dublajlı izlemek istiyor. Hangi kalitede ve hangi dilde izleyeceğinize karar vererek sitemizden giriş yapabilirsiniz.Ainbo İzleFilm sitemizde tüm seçenekleriyle mevcut olan Ainbo filmini istediğiniz kalitede izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj özelliğiyle kesintisiz film deneyimini yaşayın. Oyuncular arasında Bernardo De Paula ve Thom Hoffman da bulunuyor. Kaliteli seslendirmeler ve görüntülerle iyi bir film deneyimi sunuluyor. Sitemizin altyapısı güçlüdür ve filmleri izlerken sorun yaşamanız pek mümkün değildir.Ainbo filmini hemen sitemizden görüntüleyebilir ve kesintisiz film izleyebilirsiniz. Ailenizle beraber izleyecek bir film arıyorsanız Ainbo animasyon filmine bir şans vermelisiniz. İsterseniz fragmana sitemizden ulaşabilirsiniz. İzlemek istediğinizde türkçe dublaj seçeneğiniz de bulunuyor. Hemen sitemize giriş yapan kullanıcılar harika bir animasyon keyfi yaşayabilirler.Ainbo Türkçe Dublaj İzleMüzikleri ve seslendirmeleriyle adını duyuran Ainbo filmi iyi bir izleyici kitlesine sahip. Bununla beraber sitede eklediğimiz türkçe dublaj seçenekleri sayesinde daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.Türkçe dublaj sevenler için en kaliteli seslendirmeleri sunuyoruz. Filmin müzikleri de oldukça dikkat çekici ve eğlenceli gözüküyor. Animasyon ve maceranın bir araya geldiği film ailecek izlemek için gayet uygun. Film yabancı dilde olsa da en iyi türkçe dublaj seçeneklerini ekliyoruz. Yaklaşık 1 saat 24 dakika süren eşsiz animasyon filmi izleyicilere harika bir deneyim sundu.Tehlikenin ortasındaki küçük Ainbo'nun hikayesi sizi şaşırtacak. Vahşi doğanın ortasında havanlarla beraber büyüyen Ainbo, insanların yaşadığı vatanında tehlikelere şahit olur. Bunun üzerine Ainbo, amazon ormanlarında doğmanın verdiği güçle vatanını ve insanlarını kurtarmaya çalışır. Ainbo'nun macerasını izlemek için sitemize girebilir ve dilerseniz türkçe dublaj seçeneklerini tercih edebilirsiniz.Güncellendi: 30.09.2021
 • 2022
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.7
 • 58
 • 0
Haberler