Kurye izle (2021) Full HD

GOLD
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]
YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com

Film Yükleniyor…
Film’e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.
Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.

YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com
Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Kurye izle (2021) Full HD
izlenme
IMDb: 8.1
Kurye Dünyayı kasıp kavuran pandemi salgından ötürü sinemada film izlemek kısıtlandı ve insanlar da Kurye filmini izleyebilecekleri bir internet sitesi arayışı içerisine girdi. Sitemizde her film gibi Kurye filmini de son derece kaliteli bir şekilde izlemek mümkündür. Bu sayede sitemiz sinemaseverlerin her zaman olduğu gibi bu film ile de gönlünde taht kurmuştur. Kurye filminin orijinal adı The Courier'dir ve bir Amerikan yapımı filmdir.  Dram ve aksiyon filmi olan Kurye aynı zamanda biyografik bir filmdir. CIA Küba Krizi sırasında SSCB'ye bir karşılık vermek adına İngiliz iş insanı Greville Wynne’in (Benedict Cumberbatch) yardımına başvurur. Ondan istenen tek şey kuryeliktir.  Tehlikeli olan bu görevi kabul ederek Wynne, sürekli Moskova'ya uçar. Her Rus'un devletin bir gözü olduğu gerçeğini unutmaz ve aslında tek görevi sıradan bir iş insanı olduğunu insanlara göstermektir. Eleştirmenler tarafından oldukça övülen bu filmi sitemizde sonsuz kalite ile izleyebilirsiniz.

Kurye İzle

Eleştirmenlerin film hakkındaki övgü dolu sözlerini duyan ve filmi izlemek isteyen kişiler Kurye izle seçeneğini sadece sitemizde bulabilirler. Herhangi bir reklam veya kesinti olmadan Greville Wynne'nin maceralarına ortak olabilirsiniz.  Filmin yönetmenliğini Dominic Cooke yaptı ve başrolünde Benedict Cumberbatch yer alıyor. Benedict'e yardımcı rollerde Merab Ninidze, Rachel Brosnahan bulunuyor. 1 saat 52 dakikalık bu şöleni sitemizde herhangi bir ücret ödemeden veya üyelik işlemi gerçekleştirmeden izleme fırsatı film ilk çıktığı günden bu yana sinemaseverlerin hizmetine sunulmuştur.  Sitemizde filmin tadını çıkarabilmek için tek yapmanız gereken ilgili tarayıcıdan sitemize gelmek ve filmin adını aratmaktır. Kurye filmi dışında daha birçok filmi sitemizde kesintisiz bir biçimce izleme şansına sahipsiniz.

Kurye Türkçe Dublaj İzle

Sitemiz filmi çıkar çıkmaz arşivine Kurye Türkçe dublaj izle seçeneği ile birlikte almıştır. İzleyicilerin seçimlerine önem veren sitemizde filmi hem Türkçe dublajlı olarak hem de Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca altyazılı seçeneğinde dilerseniz altyazıyı kapatıp sadece filmin orijinal sesi ile izleyebilirsiniz.  İzlediğiniz filmlerden bir liste yapmak veya filmlerin analizini çıkarmak gibi özelliklerimizden yararlanmak istiyorsanız ücretsiz olan üyelik işlemini gerçekleştirmeniz önerilir. Böylece sinemanın tadını sonuna kadar alabilirsiniz.
Yönetmen:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum