Korku Kapanı: Başlangıç izle (2021) Full HD

Güncel Part
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]
YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com

Film Yükleniyor…
Film’e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.
Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.

YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com
Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Korku Kapanı: Başlangıç izle (2021) Full HD
izlenme
IMDb: 6.9
Korku Kapanı: Başlangıç Korku kapanı: başlangıç filmi korku dalında izlenebilecek en iyi filmlerden birisidir. Filim 1 saat 50 dakika sürüyor. Filmin konusu; 6 yakın dostun dağ tırmanışı yapmak istemeleri üzerine Virginia dağına gitmeye karar verirler. New York'tan yola çıkan bu 6 yakın dostun başına yürüyüş esnasında, The Foundation adlı vahşi ve kana susamış bir grup ile karşılaşırlar. Yürüyüş hiçte tahmin ettikleri gibi eğlenceli geçmeyecektir. Filmin oyuncu kadrosunda Charlotte Vega, Emma Dumont, Bill Sage yer alıyor. Filmin diğer serileri insanlar tarafından büyük ilgi ile karşılanmıştı. Film korku ve gerilim kategorisinde büyük sükse yapmış bir filmdir. Filmin her saniyesinde "bu sefer ne olacak dedirten", merak uyandıran bir yapısı var.

Korku Kapanı: Başlangıç İzle

Korku kapanı: başlangıç orijinal adıyla Wrong Turn, bir grup genç arkadaşın New York'ta bulunan Virginia dağına bir yolculuk yapmak isterler. Bu 6 arkadaşın eğlenceli geçen yürüyüşleri sırasında, yıllarda orada yaşayan bir grup vahşi insanlar ile karşılaşırlar. Bu 6 arkadaş için korku dolu dakikalar başlar. Tek yapmaları gereken bu vahşi grubun elinden kurtulmak olacaktır.  Her korku ve gerilim filmi seven insanın korku kapanı: başlangıç izle seçeneği ile izlemesi gerekiyor. Yapımı, kurgusu oldukça farklıdır. Filmin ilk dakikasından itibaren heyecanlı ve merak dolu bir yaklaşıma bürünürsünüz. Kimi zaman bazı sahnelerinde korkmanıza engel olamazsınız. Oldukça kaliteli ve kurgusal olarak farklı olan bir film olan korku kapanı başlangıç filmini kesinlikle izlemelisiniz.

Korku Kapanı: Başlangıç Türkçe Dublaj İzle

Korku kapanı filminin etkisi altından çıkamayan ve izlemek için fırsat kollayan film severler, korku kapanı: başlangıç türkçe dublaj izle seçeneği var mı merak ediyorlar. Korku kapanı: başlangıç filmini hem türkçe dublaj hem de türkçe alt yazılı olarak izleyebileceğiniz bir çok site bulunuyor. Korkuyu iliklerinize kadar hissettirecek bu muhteşem filmi izlemelisiniz. Ayrıca filmin diğer serilerine de göz atarsanız, korku kapanı: başlangıç filminin ne kadar iyi olacağını anlarsınız. Korku kapanı: başlangıç1 saat 50 dakika süren, korku ve gerilim dalında büyük beğeni toplayan bir filmdir. Güncellendi: 30.09.2021
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum