Komedi ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
728x90 Yatay Reklam Alanı
Bize Müsaade İzle (2021) Full HD
Bize Müsaade İzle (2021) Full HD Komedi 
Yerli Film
Bize Müsaade2019 senesi komedi filmleri arasında yer alan bize müsaade filmi bu alanda büyük bir başarı elde etti. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise Giray Altınok üstlendi. 3 arkadaşın akıl hastanesine bir iş için gittikleri esnada her şeyi yanlış anlaşılması üzerine olaylar karmaşık bir hal alır.Bize Müsaade İzle Bize müsaade izle kategorisi ile oldukça başarılı bir komedi filmi ekranlara yansıyor. Bu alanda başarılı bir şekilde karşımıza gelen film içerisinde arkadaşlar iş için geldiği esnada hastanede yaşanan büyük bir olaya şahit olurlar. Şahit oldukları şey onların başına büyük bir bela açacaktır.Bize Müsaade Full İzle Bize Müsaade full izle kategorisinde sunulan komedi filmi ailenizle hoş bir zaman geçirebileceğiniz nitelikte hazırlanmış olarak ekranlara geliyor. Şahit oldukları olay doğrultusunda hastanenin müdürü tarafından hastaneye kapatılan bu gençliğin hastaneden kurtulması hiç kolay olmayacaktır. 
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 13
 • 0
Aslan Parçam İzle (2019) Full HD
Aslan Parçam İzle (2019) Full HD Dramatik, Komedi 
Yerli Film
Aslan Parçam2019 yapımı Aslan parçam filmi Okan Ege Erguvan yönetmenliğinde çekilmiştir. Hacı Ali konuk gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film komedi alanında büyük bir seyirci toplamıştır.Aslan Parçam İzleAslan parçam izle olarak sunulan başarılı film senaristliğini de Okan Ege Erguvan üstleniyor. Hasta kardeşi için büyük bir mücadele veren adamın hayatı konu ediliyor. Kardeşinin kalp hastalığından dolayı büyük mücadele ile karşı karşıya kalan genç adam, kardeşinin ameliyat olabilmesi için elinden geleni yapacaktır.Aslan Parça Full İzle Aslan parçam full izle filmi içerisinde iki kardeşin tek umudu sahip oldukları arsalarını satarak ameliyat parasını toplamaktır. Ancak bu durum sandıkları kadar kolay olmayacaktır.
 • 2019
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 5.6
 • 12
 • 0
Ailem Robotlara Karşı izle (2021) Türkçe Dublaj HD
Ailem Robotlara Karşı izle (2021) Türkçe Dublaj HD Animasyon, Komedi 
Türkçe Dublaj
Ailem Robotlara Karşı filmi 2021 yılında çıkan en başarılı animasyon filmlerinden birisidir. Çocukları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen kişiler tarafından ideal bir film seçeneğidir. Filmde, makinelerin ayaklanması doğrultusunda insanlığın tek umudu Mitchell ailesi ve üyeleri yer almaktadır.Ailem Robotlara Karşı izleThe Mitchells vs The Machines 2021 İzle filmi ile çocukların oldukça seveceği keyifli vakitler yaratabilirsiniz. Aile içerisinde iyi anlaşamayan baba-kızın ilişkisi ve aynı zamanda dünyayı kurtarma çabaları ekranda izleyicileri ile buluşuyor.Ailem Robotlara Karşı Türkçe Dublaj İzleAilem Robotlara Karşı Türkçe Dublaj İzle seçeneği ile birlikte çocuklara hitap ediyor. Başarılı oyuncu ve seslendirme Olivia Coleman tarafından filmin seslendirmesi yapılmıştır. Herkesi hem güldüren hem de ağlatan başarılı bir film ortaya çıkıyor.
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 52
 • 0
Yes Day – Her Şeye Evet izle (2021) Türkçe Dublaj HD
Yes Day – Her Şeye Evet izle (2021) Türkçe Dublaj HD Aile, Komedi 
Türkçe Dublaj
2021 senesinin komedi ve aile kategorisi filmlerinden birisi de Yes Day filmidir. Başarılı yönetmen Miguel Arteta tarafından gerçekleşmiştir. Allison tek başına her şeye gücü yeten bir kadındır. Hiçbir şeyi riskli bulmaz ve daima peşinden gidilmesini ister. Ne kadar gözü pek biri olsa da annelik konusunda bu kadar iyi değildir.Yes Day İzleHer Şeye Evet izle seçeneği ile birlikte izleyiciler güçlü bir kadının, annelik ve eşlik konusunda verdiği mücadeleye seyirci olacak. Ne kadar mükemmel olursa olsun annelik ve Ashley konusunda acımasız bir davranış sergileyen Allison tarafından her şeyin fark edilmesi geç olmaz.Yes Day Türkçe Dublaj İzleAilesine acımasız bir şekilde davrandığını fark eden Allison bunu değiştirmeye karar verir. Bundan sonra kocası ile birlikte çocuklarının her isteğine olumlu bir şekilde yaklaşacak ve daima evet diyecektir. Ancak bu durum beklenildiği gibi gitmez. Ailesi ile vakit geçirmek ve bir komedi filmi izlemek isteyen kişiler için Yes Day Türkçe Dublaj İzle seçeneği sizleri bekliyor. 
 • 2021
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 46
 • 0
Kolej Rüyası: Lise Günlükleri izle (2021) Full HD
Kolej Rüyası: Lise Günlükleri izle (2021) Full HD Komedi 
Türkçe Dublaj
Kolej Rüyası: Lise GünlükleriSon dönemin özellikle gençler arasında çok popüler olan lise filmlerine çok kaliteli yeni bir yapım daha eklendi ve Kolej Rüyası: Lise Günlükleri sitemizde en çok izlenen filmler arasına daha şimdiden adını yazdırdı. İzleyenlerin büyük bir kısmı tarafından oldukça büyük bir beğeni toplayan filmin senaryosunu Bilal Kalyoncu ve Can Sarcan'ın birlikte kaleme aldığı film gündemin ilk sırasına çıktığı günden beri yerleşti. Filmin başrolünde sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez'in yanı sıra Kaan Yılmaz ve Doğa Konakoğlu yer alıyor. Oyunculukların da oldukça kaliteli olduğu filmi sitemizde oldukça kaliteli bir biçimde izleyebilirsiniz. 1 saat 23 dakika boyunca herhangi bir kesinti veya donma olmadan filmi izleme fırsatı sunan sitemiz bu açıdan da film kadar büyük övgü topladı. Sadece sitemizde yer alan bu filmi binlerce kişi izledi ve film hakkında görüşlerini bildirdi.Kolej Rüyası: Lise Günlükleri İzleSinemaseverlerin çıktığı günden bu yana ilgisini çeken ve eleştirmenler tarafından geçer not alan Kolej Rüyası: Lise Günlükleri izle seçeneği ile sitemizde son derece kaliteli bir biçimde izlenebilir. Bir kolej içerisinde yaşanabilecek her olaya değinen film izleyiciyi oldukça eğlendirdi. Öğretmenlerinden okul çalışanlarına kadar herkesin ayrı ve dikkat çekici bir karakteri olan film daha şimdiden unutulmazlar arasına girecek gibi gözüküyor. Filmi sitemizde herhangi bir reklam veya bekleme süresi olmadan izleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde film izlemek için herhangi bir üyelik işlemini tamamlamanız veya ücret ödemeniz gerekmez.Kolej Rüyası: Lise Günlükleri Full İzleSinemaseverler genel olarak filmleri tek partta izlemek istiyor ve sitemiz de bu talebi göz önünde bulunarak Kolej Rüyası: Lise Günlükleri full izle seçeneğinde olduğu gibi tüm filmlerde full izle seçeneğini izleyicilerin kullanımına sunmuştur. Ayrıca sitemizde her filmde olduğu gibi Kolej Rüyası: Lise Günlükleri filminin de müziklerini bulmak mümkündür. Sitemizde yer alan her film için indirme seçeneği müzikler için de kullanıcılara sunulan bir hizmettir. Ayrıca izlediğiniz filmlerden bir liste oluşturmak için veya filmlere yorum yapmak için sitemize üye olmanız sizlerin yararına olacaktır. Sitemize üye olanlara izledikleri filmlere uygun olarak film önerisi de otomatik olarak yapılır.
 • 720P
 • 105
 • 2
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle (2021) Full HD
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle (2021) Full HD Aile, Komedi 
Türkçe Dublaj
Peter Rabbit: Kaçak TavşanKomedi, macera ve aile türüne daha yakın olan çocuk yapımı Peter Rabbit: Kaçak Tavşan samimi ve sıcak tarzı ile büyüklerin de beğenisini kazanıyor. Yönetmen koltuğunda Will Gluck yer alırken seslendirmelerde farklı ve oldukça başarılı oyuncular kullanılıyor. Filmin süresi yaklaşık olarak bir buçuk saat civarında tutulduğundan hem keyifli hem de uzun bir çocuk yapımı olduğunu söylemek mümkündür. Oyuncular arasında Rose Byrne, Domhnall Gleeson ve David Oyelowo gibi bu alanda tanınmış isimlerin bulunması yapıtın başarılı olmasına ön ayak oluyor. Peter adında bir tavşanın kimlik arayışını konu edinen filmde ailesi ile yaşadığı bazı sorunların nasıl çözüme kavuşacağı konusunda ipuçları veriliyor. Tavşan olmasına karşılık nasıl bir tavşan olacağına henüz karar vermemiş Peter için farklı bir deneyim arayışı farklı sonuçların ortaya çıkmasına neden oluyor.Peter Rabbit: Kaçak Tavşan İzlePeter adındaki tavşanın kafasında yer alan nasıl tavşan olacağı konusunu izlemek isteyenlerin Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle başlığına ulaşmaları yeterli olacaktır. Macera dolu bir yapımın içinde kaybolan büyükler ve çocuklar için iyi bir aile filmi olarak dikkatlerden kaçmaz. Bea, Thomas ve diğer tavşanlar her ne kadar değişik olsa da bir aile kurmaya karar verir. Değişik bir aile kuran bu topluluğun içinde yer alan Peter ise bu durumdan biraz rahatsız olur. Çünkü ailenin afacanı olma durumu üzerin yapışır kalır. Afacan olmanın sürekli sorun olduğu ve ne tür bir tavşan olacağına karar veremediği bu ortamdan ayrılmaya karar verir. Ailesi Peter'in evde olmadığını fark edince tavşanı aramak için ne gerekiyorsa yapmaya ve her şeylerini riske atmaya karar verir. Bu durum birbirinden farklı maceraların yaşanmasına neden olacaktır.Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Türkçe Dublaj İzleTürkçe çevirili şekilde izlenmesi küçük çocuklar için daha iyi olduğundan Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Türkçe dublaj izle şeklindeki sonuca bakmak daha keyifli olacaktır. Bahçeden ayrılan küçük tavşanın ailesiyle kavuşup kavuşmayacağı ve nasıl afacanlıklar yapacağı konusunda samimi, başarılı bir film izlemek isteyenler için oldukça uygun, aile ile birlikte izlenecek bir filmdir. 
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 83
 • 0
Hep Yek 4: Altan Bela Okuma izle (2021) Full HD
Hep Yek 4: Altan Bela Okuma izle (2021) Full HD Komedi 
Yerli Film
Hep Yek 4: Altan Bela Okumaİzleyicileri kırıp geçiren bir komedi filmi serisi olan Hep Yek'in sonunda beklenen 4. filmi de çıktı ve Hep Yek 4: Altan Bela Okuma filmini şimdi sitemizde son derece kaliteli ve sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz. Serinin ilk 3 filmi ile en iyi Türk komedi filmleri arasına adını yazdıran Hep Yek serisinin son filmi de çıkar çıkmaz izleyicinin gönlüne taht kurdu. Filmin başrolünde İnan Ulaş Torun ve Serdal Genç'e bu kez Şafak Sezer de katıldı ve izleyicinin ilgisi bu olay sonrası iyice arttı. Filmi sitemizde izlemek de oldukça kolay ve sorunsuz. Tek yapılması gereken sitemize gelmek ve filmin adını aratmak. Sonra kesintisiz bir şekilde bu eğlenceli filmi sevdikleriniz ile birlikte doyasıya izleme fırsatı sitemizde herhangi bir ücret istenmeden sizlere sunulmuştur.Hep Yek 4: Altan Bela Okuma İzlePandemi kısıtlamaları dolayısı ile insanlar sinemaya gitmek yerine Hep Yek 4: Altan Bela Okuma izle şansını internet üzerinden denemek istiyor. Sitemiz de insanların bu talebine karşılık vererek filmi sitede yayınladı ve daha şimdiden binlerce olumlu dönüş aldı. Yönetmenliğini Özgür Bakar'ın, senaryo ve yapımcılığını ise Bilal Kalyoncu'nun üstlendiği filmde yine Altan ve Gürkan'ın başını beladan uzak tutamayarak sürekli yeni macera içerisine girişini konu alıyor. Bu kez de gayrimeşru bir mafyaya bulaşan ikili sorunu çözmek için kılıktan kılığa girse de yine sorun beklenmedik şekilde çözülüyor. Eğlence seviyesi çok yüksek olan film ayrıca sürükleyiciliği ile de göze çarpıyor. Sitemize gelerek filmin hem eğlencesine hem sürükleyiciliğine ortak olabilirsiniz.Hep Yek 4: Altan Bela Okuma Full İzleFilmi çıktığı günden bu yana sitemizde binlerce kişi izlemiştir ve film sitemizde part part olarak değil de Hep Yek 4: Altan Bela Okuma Full izle seçeneği ile yer almaktadır. Bu sayede kesinti, donma veya bekleme olmadan sitemizde filmin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Sitemizin kaliteli altyapısı sayesinde internetiniz nasıl olursa olsun filmi hangi kalitede izlerseniz izleyin donma yaşanmaz. Ayrıca sitemizde bulunan tüm filmleri 4k izle seçeneğini kullanarak da izleyebilirsiniz.
 • 2021
 • Türkiye
 • 1080P
 • 104
 • 0
Benden Ne Olur izle (2021) Full HD
Benden Ne Olur izle (2021) Full HD Komedi 
Türkçe Dublaj
Benden Ne Olurİzleyicileri severek ekrana kilitleyen Benden Ne Olur filmi,izleyicilerin müthiş bir şekilde ilgisini çekiyor. Aslı T. Kızmaz'ın 2019 yılında yazdığı Benden Ne Olur adlı kitabı aslında başarılı kadınların hayatını konu alıyor. Enis Arıkan, Hazal Kaya ve Onur Tuna bu filmin baş rollerinde yer alıyor. İlk fragmanında izleyiciler tarafından büyük ilgi uyandıran film, romantik komedi filmleri arasında yer alıyor.Benden Ne Olur İzleBenden Ne Olur İzle filminin kadrosunda Cem Belevi, Tarık Pabuçcuoğlu, Selin Şekerci ve Nur Fettahoğlu konuk oyuncu olarak filmdeki yerlerini alıyor. Filmin yönetmenliğini Murat Şenöy yürütüyor. Senaryosunu Ben Ne Olur kitabının yazarı Aslı T. Kızmaz ve Müge Öztürk kaleme alarak filmi izleyicileri ile buluşturuyor. Filmin yapımını Medyapım, Cjenm Türkiye ve Ay yapım üstleniyor. Film hem eğlenceli hem komik hem de izleyicilerde merak uyandırıyor. Arkadaşlarınızla, ailenizle izlerken eğlenebileceğiniz filmler arasında yer alıyor.Benden Ne Olur Full İzleHazal Kaya'nın başrolünde oynadığı Benden Ne Olur Full İzle seçeneği ile sitemizde artık mevcut bulunuyor. Benden Ne Olur kitabında yer alan Soner'i, Onur Tuna canlandırıyor. Türk televizyonlarının en başarılı oyuncuları arasında yer alan Hazal Kaya, filmde başrolü üstlenerek filmin izlenme oranlarının yükselmesini sağlıyor. Hazal Kaya, Benden Ne Olur kitabında yer alan Sertap Bal adındaki kadın rolüne bürünüyor. Sertap Bal delidolu bir kadın ve onun hayat maceraları filmde izleyicileri büyülüyor. Aslında kimliğini bulmaya çalışan kadının hayat macerası da insanlarda merak uyandırıyor. Sertap Bal istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen bir kadın olarak filmde yer alıyor. Hayat kişiliği oturmamış, kimlik arayışında bulunan Serap Bal ablasından "senden hiç bir şey olmaz" cümlesini duyar duymaz hayatına yön vermeye başlıyor. Sertab Bal karakteri ablasının sözüne kırılması üzerine bakın benden neler olur diyerek, düzensiz hayatına düzen vermeye çalışıyor. Sertab Bal kimliğini bulup herkese kendini kanıtlamaya çalışmasıyla bu hikaye başlıyor. Hayatta başarılı kadınların iş, aşk ve normal hayat içindeki yaşamlarını izleyicilere sunuyor. Eğlence dolu filmi sitemizden full izleyebilirsiniz. İyi seyirler!   
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 86
 • 0
Hayalet Avcıları Öteki Dünya (2021) Full HD
Hayalet Avcıları Öteki Dünya (2021) Full HD Aksiyon, Komedi 
Türkçe Dublaj
Hayalet Avcıları Öteki DünyaSeri olmasına karşılık aynı başarıyı birçok filmde gösteren Hayalet Avcıları son yapımlarının adını Hayalet Avcıları Öteki Dünya olarak açıklamıştı. Konusu ve oyunculuğu ile beğeni toplayan serinin son filmi devam filmi olmasına karşılık değişik konusu ile izleyenlere heyecanlı zamanlar geçirme şansı tanıyor. Her zaman olduğu gibi komedi ve aksiyon da yapım boyunca eksik olmayan öğeler arasında bulunuyor. Serinin son filminde diğer serilerdekinden farklı olarak yeni bir tema ele alınıyor. Dedesinden kalanları karıştıran küçük bir çocuk ve arkadaşlarının başına farkında olmadan aldıkları belanın ne olduğuna odaklanan yapımda tehlikeli durumların ortaya çıkması kaçınılmaz bir hal alıyor. Senaryonun bilinen ve değişik yönü ön plana alınırken seri meraklılarına iyi bir yapım olduğu mesajını rahatlıkla veriyor.Hayalet Avcıları Öteki Dünya İzleSeri olmasına karşılık yeni bir başlangıcı ele alan Hayalet Avcıları Öteki Dünya izle filmi Callie ve çocuklarının yaşadıkları olumsuzluklara yere vererek başlıyor. Eşinden ayrılmış bir anne olan Callie çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte miras kalan dede evlerine yerleşmek zorunda kalıyor. Gidecek yerlerinin olmaması ve bir takım maddi zorluklar yaşıyor olmaları bu konuda onları etkileyen nedenler arasında bulunuyor. Trevor eve taşındıkları andan itibaren eski olduğunu düşündüğü ve sevmediği bu yerden gitmeyi istiyor. Büyükbabadan kalan mirasın yanında eşyaların olduğunu da anladığında içinde dikkate değer bir şeyler olup olmadığını merak ediyor. Eşyaları karıştıran Trevor büyükbabasının bir sırrı olduğunu anladığında daha da meraklanır. Eşyalarının arasında Hayalet Avcıları üyeliği olduğunu gösteren bir belge ve kullandığı malzemelerin bulunması çocuğun merakını daha da cezbeder. Trevor, kız kardeşi ve arkadaşları farkında olmadan bu garip aletleri kurcalarken yer altında uyuyan bir hayaletin uyanmasına neden olur. Bu durum hem aksiyon hem de gerilim dolu anların yaşanmasını zorunlu kılar.Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe Dublaj İzleYapım ana dili İngilizce olmasından dolayı Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe dublaj izle seçeneği ile izlenmeye hazır duruma gelmiştir. Yapımın yönetmenliğini Jason Reitman üstenirken oyuncular arasında Paul Rudd ve Annie Potts bulunuyor.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 38
 • 0
Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? izle (2021)
Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? izle (2021) Dram, Komedi 
Yerli Film
2021 senesi içerisinde çıkan Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? filmi Andaç Haznedaroğlu yönetmenliğinde çekilmiştir. Senaryosunu ise usta isim Yılmaz Erdoğan hazırlamıştır. Gülseren hayatının acısıyla, tatlısıyla hayatını ekranlara taşıyor.Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? İzleFilm içerisinde Türkiye'nin yıllar içerisinde geçirdiği değişimler gibi birçok konu meydana geliyor. Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? 2021 İzle filme içerisinde Ecem Erkek tarafından başarılı bir performans sergileniyor. Gülseren'in hayatı eşsiz zekası ile birlikte sivri dili ve ateş böceği sevdası diğer insanlardan ayrılmasına neden oluyor.Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? Full İzleFilm içerisinde duygusallığın ve komedinin yer aldığı eşsiz bir yapıt olarak ailesi ile vakit geçirmek isteyenler için ideal bir seçim oluyor. Sen hiç ateş böceği gördün mü? 2021 Full izle seçeneği ile filmin keyfini kesintisiz çıkarabilirsiniz.Güncellendi: 30.09.2021
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 29
 • 0
Geçen Yaz izle (2021) Yerli Film HD
Geçen Yaz izle (2021) Yerli Film HD Komedi, Romantik 
Türkçe Dublaj
Romantik ve Dram kategorisi altında başarılı ve sürükleyici bir film olan Geçen yaz 2021 bu senenin filmleri arasında yoğun bir ilgi ile karşılaşıyor. Ozan Açıktan tarafından yönetilen film rolünde ise Ece Çeşmioğlu ve Fatih Şahin yer alıyor. 16 yaşındaki Deniz hayatının yazını yaşayacak ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.Geçen Yaz izleGençlik dizileri arasında da yer alan Geçen Yaz 2021 izle kategorisi ile sizler için sunuluyor. Ailesinin yazlığında yer alan Deniz bu bölgede gönüllü olarak bulunurken, Aslı adında bir kız ile karşılaşır.Geçen Yaz Full İzleAslı ile karşılaşan Deniz arasında meydana gelen aşk uzun sürmez. Çünkü Deniz’in oldukça yakışıklı arkadaşı Burak da Aslı'yı seviyordur. Hem dram hem de romantiklik dolu bir macera yaşamak isteyen kişiler için  Geçen Yaz full İzle doğru seçim olacaktır.Güncellendi: 30.09.2021
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 45
 • 0
Seni Bulacağım Oğlum! izle (2021) Full HD
Seni Bulacağım Oğlum! izle (2021) Full HD Komedi 
Yerli Film
Seni Bulacağım Oğlum!Seni bulacağım oğlum! filmi 1 saat 30 dakika süren komedi, mizah dolu aile filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda; Gökhan Yıkılkan, Fulden Akyürek, Ali Sürmeli gibi önemli oyuncular yer alıyor. Filmin senaryosunu Taha İkbal üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Gökhan Yıkılkan oturuyor. Seni bulacağım oğlum! filminin konusu; Ertan ve İskender isimli iki arkadaşın başından geçenleri anlatan komedi filmidir. Bu iki arkadaş yıllarca birlikte para biriktirmeye başlarlar. Ancak bir gün Ertan eve geldiğinde paraların yerinde olmadığını fark eder, çünkü İskender biriktirdikleri tüm parayı alıp ortadan kaybolmuştur. Ertan için hazırlanan başka bir sürpriz daha vardır. İskender paraları alıp kaçmadan önce Cengiz isimli bir tefeciden yüklü miktarda para almıştır ve bunu da Ertan'ın üzerine bırakmıştır. Ertan yalnızca emek vererek biriktirdiği paraların çalınmasıyla değil aynı zamanda son derece tehlikeli olan tefeci Cengiz'inde parasının peşine düşmesi ile başa çıkmak zorunda kalır. Ancak Ertan, İskender'i bulmayı kafaya takmıştır. Yola çıktığı andan itibaren yolda tanıştığı insanlar tarafından adım adım İskender'e yaklaşıyordur. Ancak Ertan'ın yolculuk esnasında bir takım sürprizler beklemektedir. Filmde mizah dolu sahneler ve her an buda mı gelecekti Ertan'ın başına diyeceğiniz sahneler ile doludur. Vizyona girmesi ile komedi sevenler ile birlikte iyi bir hasılata ulaşacağı kesindir.Seni Bulacağım Oğlum! İzleGökhan Yıkılkan'ın hem senaryosunu üstendiği hem yönetmenliğini hem de baş rol oyunculuğunu üstlendiği seni bulacağım oğlum! filmi kahkahalar ile izleyeceğiniz Türk yapımı bir filmdir. Filmde talihsiz bir adam olan Ertan'ın arkadaşı tarafından dolandırılması ile birlikte onu aramaya çıkmasıyla yolda yaşadığı heyecan dolu dakikaların anlatıldığı komedidir. Filim boyunca kendinizi gülmekten alıkoyamayacaksınız. Seni bulacağım oğlum filmini izlemek istiyorsanız, seni bulacağım oğlum! izle yazarak filmi izlemeniz mümkündür. Ertan'ın arkadaşını bulmak için girdiği macera dolu yolda ona eşlik etmiş olacaksınız ve kesinlikle kahkahalarınızı tutamayacaksınız.Seni Bulacağım Oğlum! Full İzleSeni bulacağım oğlum filmini dilediğiniz herhangi bir internet adresinden Seni bulacağım oğlum! full izle yazarak izleyebilirsiniz. Mısırınızı hazırlayın ve koltuğunuza yaslanın. İyi seyirler dileriz.
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 55
 • 0
Amacı Olmayan Grup izle (2021) Full HD
Amacı Olmayan Grup izle (2021) Full HD Komedi 
Türkçe Dublaj
Amacı Olmayan GrupAmacı olmayan grup filmi 1 sat 28 dakika süren komedi dalında vizyona giren Türk tapımı bir filmdir. Amacı olmayan grup filminin oyuncu kadrosunda; Sarp Bozkurt, Ali Barkın ve Naz çağla ırmak yer alıyor. Filmin senaryosunu Murat Şeker ele alırken filmin yönetmen koltuğunda Ali Tanrıverdi oturuyor. Amacı olmayan grup filminin konusu; yaşamında hiç bir şekilde amacı bulunmayan bir adamın yaşamını konu ediniyor. Onur isimli bu genç adamın yaşamında hiçbir amacı yoktur. Onur'un en yakın arkadaşı olan Sercan'ın da yaşamdan hiçbir amaç beklentisi yoktur. Onur ve Sercan hem sosyal yaşantılarında hem de aileleri ile yaşadıkları problemlerden dolayı artık hayatlarına yeni bir şekil vermek için birlikte yeni bir başlangıç yapmak isterler. Bunun üzerine Onur ve Sercan birlikte sosyal medya aracılığı ile "AMACI OLMAYAN GRUP" isimli bir sayfa açarlar. Onur ve Sercan hiç beklemedikleri şekilde bu sayfa sayesinde büyük bir başarıya ulaşırlar. Kurulan bu grup zaman ilerledikçe yardıma muhtaç insanlara yardım eden bir gruba dönüşür. Yakaladıkları bu büyük gelişme Onur'da bazı değişikler olmasına sebep olur. Onur gruptaki kızları gruptan çıkarmaya başalar. Ancak tüm bu yaşananlar Sercan'ın hoşuna gitmez ve Onur ile araları açılır. Peki ya bu iki arkadaş için sorunlar geçecek mi, dersiniz? Aileniz ile birlikte keyif alarak izleyebileceğiniz, komik bir filmdir. Her komedi filmi severlerin mutlaka izlemesi gereken bir filmdir.Amacı Olmayan Grup İzleAmacı olmayan grup film komedi ve eğlenceli kategoride yer alan tam bir aile filmidir. Cipsinizi, mısırınızı hazırlayın ve ailecek televizyonunuzun önüne geçin. Keyifli bir gün geçireceğinize eminiz. Amacı olmayan grup filmini amacı olmayan grup izle yazarak, internetten kolaylıkla izleyebilirsiniz. İki arkadaşın kahkahalar ile dolu macerasına tanıklık etmek istiyorsanız, mutlaka filmi izlemelisiniz. Kahkaha atmadan duramayacaksınız.Amacı Olmayan Grup Full İzleİki yakın arkadaşın hayattan hiçbir amacı, beklentisi olamayan bir şekilde yaşamlarını sürdürürken, artık yeni bir yol çizmek için atacakları adımları konu edinen amacı olmayan grup full izle seçeneği ile filmi izleyebilirsiniz.
 • 2021
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 4.3
 • 65
 • 2
Patron Bebek 2: Aile Şirketi(2021) Full HD Türkçe Dublaj
Patron Bebek 2: Aile Şirketi(2021) Full HD Türkçe Dublaj Aile, Komedi 
Türkçe Dublaj
Patron Bebek 2: Aile Şirketipatron bebek 2: aile şirketi filmini sitemizde online izleyebilirsiniz. Başrolleri Alec Baldwin, Amy Sedaris ve James Marsden tarafından seslendirilen film, animasyon severler ve çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor. Yönetmen koltuğunda Tom McGrath'ın oturduğu aile filminin senaristliğini ise Senarist Michael McCullers ile Marla Frazee üstleniyor. Orijinal ismi The Boss Baby: Family Business olan film vizyona girdiği ilk andan itibaran büyük ilgi görüyor.Patron Bebek 2: Aile Şirketi İzlePatron bebek 2: aile şirketi izle imkanına sitemizden ulaşabilirsiniz. Aile ve arkadaş ortamında severek izleyeceğiniz film, yeni serisi çıkana kadar hafızalardan silinmeyeceğe benziyor. Seslendirmesi, konusu ve müzikleri ile beğeni toplayan yapım Tim ile kardeşi Ted'in yetişkinlik dönemini ele alıyor. İki kardeş artık eskisi kadar birbirine bağlı değildir. Hatta zamanla birbirlerinden uzaklaşırlar. Fakat kaderlerinin bir gün yeniden kesişeceğinden habersizlerdir.Patron Bebek 2: Aile Şirketi Türkçe Dublaj İzlePatron bebek 2: aile şirketi türkçe dublaj izle seçeneği ile sitemizde yayında. Serinin yeni filminde Tim evlenir ve bir çocuğu olur. Kardeşi Ted ise bir koruma fonunun CEO'sudur. Banliyö'de yaşayan Tim, süper anne Carol ile evlidir. Kızları Tabitha ise süper zekidir. Filimde dikkat çeken bir başka isim de yeğen bebek Tina'dır. Tina şirinliği ailenin ilgi odağıdır. Her şeye rağmen Tim hayatından memnundur. Ta ki kızı Tabithia'nın amcasına olan özentisi ortaya çıkana kadar.Tabithia, amcası Ted'i örnek alır ve onun yolunda ilerlemek ister. Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi öğrencisidir ve aynı zamanda sınıf birincisidir. Fakat Tim kızı Tabithia'nın bu kadar çok çalışmasından hiç de memnun değildir. Ona göre kızının çocukluğunu yaşaması daha önemlidir.Tim bu sorunla ilgilenirken bu sırada Tina, Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi'nin kurucusu Dr. Armstrong'a ait karanlık sırların olduğunu öğrenir. Bu sırları ortaya çıkarmak isteyen Tina, BabyCorp için gizli bir görev aldığını ailesiyle paylaşır. Bunun üzerine birbirinden uzaklaşmış olan iki kardeş Ted ile Tim yeniden bir araya gelir. Bu zorunlu ortaklık beraberinde heyecan ve aksiyon dolu bir maceraya getiriyor.Güncellendi: 30.09.2021
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 139
 • 0
Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi izle (2022) Full HD Türkçe Dublaj
Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi izle (2022) Full HD Türkçe Dublaj Aksiyon, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Minyonlar 2: Gru'nun YükselişiMinyonlar serisinin ikinci filmi olan Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi ailelerin çocukları ile birlikte izleyebileceği eğlenceli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Kyle Balda, Brad Ableson ve Jonathan Del Val yer alıyor. Kevin, Bob ve Stuart'ın maceralarına bu film de Gru da eşlik ediyor. Kahramanımız Gru minyonlara yardım ederek onları sinirlendiren olayı çözüme kavuşturmayı başarıyor. Çocuklar tarafından merakla beklenen aksiyon, komedi ve animasyon filmi Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi sitemiz içerisinde sizlere HD ve kesintisiz izleme seçenekleri ile birlikte sunuluyor. Siz de filmi sitemizden kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi İzleMinyonlar 2: Gru'nun Yükselişi izle filminde ünlü komedyen Steve Carell, Alan Arkın ve Julie Andrews gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Filmin seslendirmesini yapan ünlü oyuncular arasında Lucy Lawless ve Michelle Yeoh gibi isimler de yer alıyor. Senaristler ise Matthew Fogel ve Cinco Paul. Komedi, aksiyon ve animasyon türündeki filmi aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte rahatça izleyebilir, sinema tadında kaliteli görüntü ve ses seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Heyecanla beklenen Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi filmini kesintisiz ve HD film kalitesi ile birlikte sitemiz aracılığı ile izleyebilirsiniz. Heyecanla beklenen Minyonlar 2 filmi yüksek görüntü kalitesi ve dublaj seçenekleri ile birlikte sitemiz içerisinde bulunuyor.Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi Türkçe Dublaj İzleStuart, Kevin, Bob ve bu maceraya serinin ikinci filminde eşlik edecek olan Gru bir olay sonucu çok sinirlenir ve her şey bundan sonra başlar. Olayların akıcı bir şekilde ilerlediği filmi Minyonlar 2: Gru'nun Yükselişi Türkçe dublaj izle seçeneğini kullanarak hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Dublaj ve kesintisiz izleme özelliklerinin bulunduğu sitemiz içerisinde 1080P veya istediğiniz görüntü kalitesini seçerek filmleri izleyebilirsiniz. Ailecek keyifle izlenebilen animasyon filmdeki arasında yer alan bu film uzun yıllar boyunca hafızalardan silinmeyecek gibi duruyor. Stuart, Kevin, Bob ve Gru'nun aksiyon dolu olaylar karşısında tutumları, eğlenceli anlar ve Türkçe dublaj seçeneği için siz de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz içerisinden istediğiniz filmi izleyebilir sinema tadında filmlerin keyfine varabilirsiniz.
 • 2022
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 69
 • 0
Haberler