Dizi Vitrini
Kitab-ı Cin izle(2021) Full HD 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
8.0
Toplamda 1 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kitab-ı Cin izle(2021) Full HD

Kitab-ı Cin izle(2021) Full HD
Kitab-ı Cin

Bir süredir başlayan ve cin temalı yapımların ağırlık kazandığı sinema yapımları arasında kendini farklı bir yerde konumlandıran Kitab-ı Cin içeriği de bu farkı ortaya koyuyor. Dinsel temalardan yola çıkılmış olması benzerlik gösterse de konunun derinliği izleyenlerin daha çok etkilenmesine neden oluyor. Tarihe konu olan ve hemen hemen her meraklının bir gün ele geçirmek istediği Hz. Süleyman'ın sırlar kitabını ele geçirmek isteyen bir grup üniversite öğrencisinin başına gelenleri aktarıyor. 

Kitabı fazlasıyla merak etmeleri sonucunda kitapla alakalı bir takım ipuçlarına ulaşmak için çaba göstermeleri süreci başlıyor. Aradıkları şey farklı kapıların açılması ve kitabın içindekileri kullanmanın yolunu bulmak için birden akla hayale gelmeyen olaylar yaşanmaya başlıyor.

Kitab-ı Cin İzle


Hz. Süleyman'ın merak edilen ve var olduğuna inanılan kitabını bulma çabalarına odaklanan Kitab-ı Cin izle etkileyici yapımlar arasında yer almayı başaracak gibi duruyor. Kitabın bulunmasının hemen ardından sevinçle ne yapacaklarını bilemeyen üniversite öğrencileri bir şekilde hayatlarına devam etmeye çabalıyor. Bu zaman zarfında farkında olmadan bir cin ordusunu uyandırdıkları ve kitabın bekçileri olan bu cinlerin kitabı korumak için her şeyi yapacakları ortaya çıkıyor. 

Artık geri dönüşün olmadığı ve sonuçlarına katlanmanın zorunlu bir hal aldığı bu konuyla alakalı olacakların önüne geçilmiyor. Öğrenciler aniden hayatlarında daha önce görmedikleri hatta duymadıkları olaylar yaşamaya başladıklarında canlarının bile tehlikede olduğunu fark ediyorlar. Kitapla birlikte gelen bu ordudan canlarını nasıl kurtaracakları veya kurtarıp kurtaramayacakları konusunda herhangi bir fikirleri de bulunmuyor.

Kitab-ı Cin Full İzle


Yaklaşık 89 dakika olarak çekimleri yapılan filmle alakalı Kitab-ı Cin full izle şeklinde sayısız başlık açıldığını görebilirsiniz. Filmin yönetmen koltuğunda Hakan Aydın bulunurken oyuncu seçimleri senaryodan dolayı gençlerden oluşturuluyor. 

Oyuncular Mete Soydan, Derya Acar ve Tahsin Özkan ise rollerinin hakkını vererek gerilimli sahnelerde gerçeklik duygusunu son dakikaya kadar yaşatıyorlar. Filmin korku ve gerilim sahnelerinden dolayı +16 şeklinde izleyici sınırlaması bulunuyor. Buna uygun şekilde izlenmesine neden olan sahnelerin fazla olduğunu anlamanız kısa süre içinde mümkün hale geliyor.

 
  Tür: Fantastik , Korku
  •  Süre: 89dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 57
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı