Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Karanlıktaki Çığlık izle (2021) Full HD

-

Dark Web: Descent Into Hell

Karanlıktaki Çığlık izle (2021) Full HD
Karanlıktaki Çığlık

Karanlıktaki çığlık 2021 yapımı, korku kategorisinde yer alan ve 1 saat 19 dakika süren bir filmdir. Konu bakımından birçok korku filminden farklı bir konusu vardır. Günümüzde yer alan internet üzerinden oynanan sonunda da insanın hayatını mahveden oyunlar benzeyen ve bu konu üzerinde duran bir korku filmidir. 

Karanlıktaki çığlık filmin konusu; Dark Web isimli bir internet erişim ağının bilinmeyen yönlerini araştırmaya çalışan bir gencin yaşadıklarını ele alıyor. Dark Web isimli bu internet erişimi aslında kimsenin ulaşamadığı karanlık ve gizemli bir ağdır. Erişim ağı uzmanlarının görüşlerine göre bu ağa erişim %1'dir. Ancak Ludovico 122 isimli youtube fenomeni Dark Web derinliklerine ulaşmaya çalışır ve 8. seviyesine yaklaşır. 

Ludovico 122 isimli fenomen yaşadığı tüm bu süreci takipçileri için kayıta almaya başlar. Ancak bilmediği şey işlerin hiçte yolunda gitmediği ve onu karanlık bir sürprizin beklediğidir. Filmin başrolünde Jimena Frontera, Lucas Sarquiz, Chucho Fernandez yer alıyor. Filmin asıl ismi; Dark Web: Descent Into Hell'dir.

Karanlıktaki Çığlık İzle


Filmin kurgusu genel olarak çoğu korku filminden farklı ve gerçek odaklı olarak sunulan korku filmlerindendir. Günümüz koşulları içerisinde özelliklede sanal ortamların çoğalması birçok tehlikeli oyunun, erişim ağlarının ortaya çıkmasına neden oldu. Karanlıktaki Çığlık filmi ise tamda bu noktayı ele alan bir filim olarak karşımıza çıkıyor. 

Bir sosyal medya fenomeninin Dark Web isimli bir erişim ağının en derinliklerine inerek yaşadığı tüm korkunç olayları kamera altına almasıyla başlayan bir filimdir. Ancak 8. seviyeye ulaşmaya çalışmasıyla yaşayacağı korku dolu anların farkında bile değildir. Filmi iliklerinizin en derininde hissedeceksiniz. Karanlıktaki çığlık izle ile filmi herhangi bir siteden izleyebilirsiniz.

Karanlıktaki Çığlık Türkçe Dublaj İzle 


Karanlıktaki çığlık türkçe dublaj izle seçeneği ile film severler için alternatif bir izleme seçeneği oluşturuyor. İsterseniz türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Korku ve gerilim yaşamak istiyorsanız kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden bir tanesidir. Gerçeklik ile sanal ortamın bir araya geldiği, kişiyi etkisi altına alacak, korkuyu her saniyesinde yaşatacak etkili bir korku filmidir.
  Tür: Korku
  •  Süre: 79dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 36
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı