Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kaos Yürüyüşü izle (2021) Full HD

Kaos Yürüyüşü izle (2021) Full HD
Kaos Yürüyüşü

Kaos yürüyüşü asıl adı Chaos Walking olan 1 saat 49 dakika süren bilimkurgu, aksiyon dalında gösterime giren bir filimdir. Filmin oyuncu kadrosunda; Tom Holland, Daisy Ridley ve Demian Bichir yer alıyor. Filmin senaristliğini; Patrick Ness ve Christopher D. Ford üstlenirken, filmin yönetmen koltuğunda Doug Liman oturuyor. Kaos yürüyüşü filminin konusu; Todd Hewitt, YENİDÜNYA isimli bir gezegenin insanlık için oluşturduğu umut için bu gezegende hayat sürmektedir. 

Ancak Yeni Dünya isimli bu gezegende Noise isimli bir virüs vardır. Bu virüsün varlığı insanlığın umudu olan bu gezegeni yangın yerine çevirir. İnsanlar Noise isimli bu virüs sayesinde birbirlerinin düşüncelerinden bazı kesitleri görmeye başlarlar. Noise isimli bu virüs insanlığa çekilmez bir gürültü oluşturduğu için insanları deli olmasını sağlamıştır. Bir gün Todd bu dünyada bir keşfe gider ve o sırada Viola adlı genç bir kız ile yolları kesişir. 

Todd bir şey fark etmiştir. Viola'nın yanında bu virüs tamamen etkisiz kalıyordur. Daha önce birbirlerini tanımayan Todd ve Viole bu Yeni Dünya da tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkarlar. Bu ikili düşüncelerin ve hareketlerin görüldüğü bu zorlu yolculukla bu yeni dünyada bir çok keşfedilmemiş gerçek ile karşılaşacaklar. Filmin daha önce görülmemiş kurgusu insanları etkilemeyi başarmışlardır. Bilim kurgu filmi severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden bir tanesidir.

Kaos Yürüyüşü İzle


Kaos yürüyüşü filmi; Tood ile Viola adlı iki kişin yeni bir dünya da Noise isimli bir virüsün insanlığın sonu olmasını engellemek için çıktıkları tehlikeli yolculuğu anlatan bir bilimkurgu filmidir. Bu yenidünyada keşfedilmemiş gerçekler, Vipla'nın yanında etkisiz kalan virüsün anlamını bulmaya çalışırlar. Kaos yürüyüşü filmi kurgusal yapısının farklı olmasından dolayı birçok film sever tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Filmi izlerken merak duygusunun sizi ele geçirmesine mani olamayacaksınız. Kaos yürüyüşü izle şeklinde filmi izlemeniz mümkündür.

Kaos Yürüyüşü Türkçe Dublaj İzle


Kaos yürüyüşü Türkçe dublaj izle veya türkçe altyazı izle şeklinde yazarak, dilediğiniz internet adresi üzerinden filmi izlemeniz mümkündür. Filmin orijinal ismi: Chaos Walking'dir.
  Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu
  • İZLENME: 44
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı