Dizi Vitrini
Güncel partlar eklenmiştir. Tarih: 30.09.2021
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kağıttan Hayatlar izle (2021) Full HD

Kağıttan Hayatlar izle (2021) Full HD
Dram kategorisinde yer alan filmin yönetmenliğini Can Ulkay üstleniyor. Kağıttan Hayatlar 2021 filminin başrolünde ise Çağatay Ulusoy yer alıyor. Filmde karşımıza alışılmış dışı bir karakter ile çıkıyor. Mehmet karakterine can veren Ulusoy geçimini Kağıt toplayarak gerçekleştirmektedir.

Kağıttan Hayatlar izle


Geçimini sokaklardan karşılayan Mehmet'in en büyük destekçisi ise Baba dediği Tahsin Bey’dir. Her şeye rağmen hayat sevinci ile mücadele eden genç adam sokakta karşılaştığı çocuk ile bağ kurar. Çocuktan sonra hayatına hiçbir şekilde eskisi gibi bakamaz. Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı popüler filmi izlemek için Kağıttan Hayatlar 2021 izle sitemizde yerini alıyor.

Kağıttan Hayatlar full izle


Netflix platformunun popüler filmi olan Kağıttan Hayatlar  izle seçeneği ile sizlere sunuluyor. Başarılı oyuncuların yer aldığı filmi sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde izleme şansı elde edebilirsiniz.

Güncellendi: 30.09.2021
  Tür: Yerli
  • İZLENME: 25
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı