Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hayalet Avcıları Öteki Dünya (2021) Full HD

-

Untitled Ghostbusters Project

Hayalet Avcıları Öteki Dünya (2021) Full HD
Hayalet Avcıları Öteki Dünya

Seri olmasına karşılık aynı başarıyı birçok filmde gösteren Hayalet Avcıları son yapımlarının adını Hayalet Avcıları Öteki Dünya olarak açıklamıştı. Konusu ve oyunculuğu ile beğeni toplayan serinin son filmi devam filmi olmasına karşılık değişik konusu ile izleyenlere heyecanlı zamanlar geçirme şansı tanıyor. 

Her zaman olduğu gibi komedi ve aksiyon da yapım boyunca eksik olmayan öğeler arasında bulunuyor. Serinin son filminde diğer serilerdekinden farklı olarak yeni bir tema ele alınıyor. Dedesinden kalanları karıştıran küçük bir çocuk ve arkadaşlarının başına farkında olmadan aldıkları belanın ne olduğuna odaklanan yapımda tehlikeli durumların ortaya çıkması kaçınılmaz bir hal alıyor. Senaryonun bilinen ve değişik yönü ön plana alınırken seri meraklılarına iyi bir yapım olduğu mesajını rahatlıkla veriyor.

Hayalet Avcıları Öteki Dünya İzle


Seri olmasına karşılık yeni bir başlangıcı ele alan Hayalet Avcıları Öteki Dünya izle filmi Callie ve çocuklarının yaşadıkları olumsuzluklara yere vererek başlıyor. Eşinden ayrılmış bir anne olan Callie çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte miras kalan dede evlerine yerleşmek zorunda kalıyor. Gidecek yerlerinin olmaması ve bir takım maddi zorluklar yaşıyor olmaları bu konuda onları etkileyen nedenler arasında bulunuyor. 

Trevor eve taşındıkları andan itibaren eski olduğunu düşündüğü ve sevmediği bu yerden gitmeyi istiyor. Büyükbabadan kalan mirasın yanında eşyaların olduğunu da anladığında içinde dikkate değer bir şeyler olup olmadığını merak ediyor. Eşyaları karıştıran Trevor büyükbabasının bir sırrı olduğunu anladığında daha da meraklanır. 

Eşyalarının arasında Hayalet Avcıları üyeliği olduğunu gösteren bir belge ve kullandığı malzemelerin bulunması çocuğun merakını daha da cezbeder. Trevor, kız kardeşi ve arkadaşları farkında olmadan bu garip aletleri kurcalarken yer altında uyuyan bir hayaletin uyanmasına neden olur. Bu durum hem aksiyon hem de gerilim dolu anların yaşanmasını zorunlu kılar.

Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe Dublaj İzle


Yapım ana dili İngilizce olmasından dolayı Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe dublaj izle seçeneği ile izlenmeye hazır duruma gelmiştir. Yapımın yönetmenliğini Jason Reitman üstenirken oyuncular arasında Paul Rudd ve Annie Potts bulunuyor.
  Tür: Aksiyon , Komedi , Macera
  • Ülke:
  • İZLENME: 39
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı