Unicorn Store fragmanı yayınlandı!

Unicorn Store fragmanı yayınlandı!

  24/03/2019

  276 Okunma

Captain Marvel ile adı anılan Brie Larson ve Samuel L. Jackson Netflix'in Unicorn Store filmi için yeniden bir arada. İşte ikiliyi yeniden bir araya getiren Unicorn Store fragmanı!

Captain Marvel ile adı anılan Brie Larson ve Samuel L. Jackson Netflix’in Unicorn Store filmi için yeniden bir arada. İlk duyurulmasının üzerinden 2 yıl geçen Unicorn Store fragmanı nihayet yayınlandı.Netflix’ten uygun fiyatlı mobil paket müjdesi!Netflix’ten uygun fiyatlı mobil paket müjdesi!

Son dönemde ciddi bir fiyat artışı yapan Netflix uygun fiyatlı mobil paketlerini test ediyor. İşte bu paketlerin kısıtlaması ve test edildiği ülkeler!

Vizyona girdiği her ülkede gişeyi sallayan filmlerden olan Captain Marvel başarısıyla adından sıkça söz ettiriyor. Filmin başrolünde yer alan Brie Larson ve Samuel L. Jackson ise bu başarının esas kaynaklarından diyebiliriz.İkili oldukça güzel bir uyum sağlamış ve sonucunda son derece başarılı bir film ortaya çıkmıştı. Şimdi Captain Marvel sinemalarda gösterime devam ederken ikili Netflix ekranlarda da bir araya geliyorlar.

İşte Unicorn Store fragmanı!

Netflix’in ilk olarak 2017 yılında Toronto Uluslararası Film Festivali’nde duyurusunu gerçekleştirdiği Unicorn Store yaşanan bazı problemlerin ardından nihayet yayınlanıyor. Esasında Captain Marvel’dan önce çekilen film nihayet Netflix üzerinde gösterime giriyor.Bir türlü yetişkin olmaya beceremeyen Kit adındaki bir kadını canlandıran Brie Larson, güzel sanatlar okulundan sonra sıkıcı bir ofiste çalışmaya başlıyor. Daha sonra pembe takım elbiseli bir adamdan (Samuel L. Jackson) gizemli bir davet alıyor.Brie Larson’un hem yönettiği hem de başrolde oynadığı Unicorn Store 5 Nisan’da Netflix’de yayınlanıyor.
Yorum Alanı