Supernatural’a Veda Zamanı Geldi

Supernatural’a Veda Zamanı Geldi

  24/03/2019

  194 Okunma

Supernatural hayranlarına kötü bir haberimiz var. Sevilen dizi Supernatural, 15. Sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.Uzun zamandır, adeta hayatımızın bir parçası haline dönüşen dizi Supernatural 20 bölümden oluşacak, 15. Sezonunun ardından, ekranlarla ve sevenleriyle vedalaşacak. Dizinin final yapacağına dair haber, başrol oyuncuları oyuncuları Jared Padalecki, Jensen Ackles ve Mish...

Supernatural hayranlarına kötü bir haberimiz var. Sevilen dizi Supernatural, 15. Sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

 

Uzun zamandır, adeta hayatımızın bir parçası haline dönüşen dizi Supernatural 20 bölümden oluşacak, 15. Sezonunun ardından, ekranlarla ve sevenleriyle vedalaşacak. Dizinin final yapacağına dair haber, başrol oyuncuları oyuncuları Jared Padalecki, Jensen Ackles ve Misha Collins’in yer aldığı, kısa bir video ile açıklandı. Final yapacaklarını duyuran oyuncular, videoda dizinin hayatlarını nasıl değiştirdiğini de vurguladı. Önümüzdeki yıl final yapması planlanan Supernatural’ın başrol oyuncuları, “büyük bir final” yapacaklarını da belirttiler.

Amerika Televizyonlarının en uzun soluklu bilim kurgu dizisi olarak televizyon tarihinde yerini alan Supernatural’ın 15. ve son sezonu Sam ve Dean Winchester kardeşlerin doğaüstü güçlerle savaşını anlatmaya devam edecek.

Yorum Alanı