Recep İvedik 6 vizyon tarihi açıklandı!

Recep İvedik 6 vizyon tarihi açıklandı!

  24/03/2019

  368 Okunma

Recep İvedik 6 vizyon tarihi nihayet açıklandı. Merakla beklenen film, ülkemizde yaşanan yapımcılarla yaşanan sorunlar nedeniyle ertelenmişti. Bakalım Recep İvedik 6 ne zaman vizyona giriyor?

Uzun zamandır beklenen Recep İvedik 6 vizyon tarihi sonunda açıklandı. Şubat ayında vizyona girmesi gereken ve merakla beklenen film, ülkemizde yayıncılarla yaşanan sorunlar nedeniyle ertelenmişti. Meraklı bekleyiş Şahan Gökbakar’ın açıklamasıyla son buldu.Forrest Gump hayranlarını sevindiren haber!Forrest Gump hayranlarını sevindiren haber!

Başarısını Oscar heykelciği ile taçlandıran Forrest Gump yıllar sonra yeniden çekiliyor. Ancak bu kez adres Hollywood değil. Tom Hanks’in başarılı yorumunun ardından yeni Forrest kim olacak? İşte cevabı…

Recep İvedik 6 vizyon tarihi açıklandı!

Şahan Gökbakar’ın 2005 yılında hazırladığı ve sunduğu “Dikkat Şahan Çıkabilir” isimli programında yer alan Recep İvedik, 2008 yılında beyaz perdeye taşınmıştı. O günden bugüne Türk sinema tarihinin hem en çok eleştirilen hem de en çok izlenen karakterlerinden olmayı başardı.Serinin merakla beklenen devam filmi için açıklama nihayet geldi. Şubat ayında vizyona girmesi beklenen film, ülkemizdeki yayıncılar ve yapımcılar arasında gerginlik sonrasında ertelenmişti.

Mars Group ile anlaşamayan Çamaşırhane Film bu kez CJ Entertainment Turkey ile anlaştı. Film, CJ Entertainment Turkey‘in dağıtımcılığında 8 Kasım 2019 tarihinde beyaz perdeye çıkacak.Fenomen karakter Recep İvedik yeni filminde Afrika macerasını bizlere aktarıyor olacak. Çekimler Bursa Karacabey’deki Longoz Ormanları’nda gerçekleştirilecek.Çekimlerde set alanı için yaklaşık 100 bin TL harcandığı iddia ediliyor.
Yorum Alanı