Netflix yeni interaktif dizisini duyurdu : Bear Grylls ile You vs.Wild

Netflix yeni interaktif dizisini duyurdu : Bear Grylls ile You vs.Wild

  24/03/2019

  235 Okunma

Netflix ilk interaktif yapımının başarısının ardından baş rolünde Bear Grylls olan yeni dizisini duyurdu. Seyircilerin olayın seyrine yön verdiği yeni macera dizisinin adı: You vs. Wild.

Netflix‘in Black Mirror: Bandersnatch sonrası yayınlayacağı yeni interaktif yapım belli oldu. Kullanıcıların interaktif olarak olayın seyrine müdahale edebileceği  yeni dizinin ismi You vs. Wild. Baş rolünde ise Discovery Channel’daki Man vs. Wild belgeselinden bilinen Bear Grylls olacak.Netflix daha önce yayınladığı ve beğeni kazanan Bandersnatch adlı interaktif yapımından sonra bu yolda hızla ilerlemeye devam ediyor. Şirket, Los Angeles’da yapılan bir basın etkinliğinde Bandersnatch’in ardından yetişkinlere özel olarak hazırlanan ikinci interaktif yapımı olan You vs. Wild‘ı duyurdu.Netflix Bear Grylls ile yeni interaktif dizisini duyurdu!

Bear Grylls’li yeni dizi 8 bölümden oluşuyor

İnteraktif bir macera dizisi olarak karşımıza çıkan You vs. Wild, toplamda 8 bölümden oluşuyor. Dizi 10 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacak. Aynı Bandersnatch’de olduğu gibi You vs. Wild dizisinde de kararlar interaktif olarak seyirciler tarafından alınacak. Alınan kararlara göre Bear Grylls’in başarılı olup olmaması tamamen seyircilerin elinde olacak.Netflix Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Cindy Holland‘a izleyicilerin Grylls’i öldürecek seçimler yapıp yapamayacakları soruldu. Holland ise bu dizinin, önceki dizi Bandersnatch kadar karanlık olması beklenmediğini söyledi. Ayrıca Netflix Ürün Başkan Yardımcısı Todd Yellin, yaptığı açıklamada şirketin böyle interaktif yapımlarını artıracağının müjdesini verdi.Yeni dizinin tanıtımını buradan izleyebilirsiniz : Netflix Bird Box filminden aylar sonra sahne çıkarttı!Netflix Bird Box filminden aylar sonra sahne çıkarttı!

Netflix’in en çok ses getiren yapımlarından birisi haline gelen Bird Box yeniden gündemde. Netflix Bird Box filmini yayınladıktan 5 ay sonra eleştirilen sahneyi çıkartacağını açıkladı.

Yorum Alanı