Mortal Kombat filmi çıkış tarihi belli oldu

Mortal Kombat filmi çıkış tarihi belli oldu

  21/05/2019

  344 Okunma

Bu yıl çekimlerine başlanması beklenen Mortal Kombat filmi çıkış tarihi, yapımcı stüdyosu tarafından resmen açıklandı. Yoğun ilgi görmesi beklenen filmin vizyon tarihi belli oldu...

Bu yıl çekimlerine başlanması beklenen Mortal Kombat filmi çıkış tarihi, yapımcı stüdyosu tarafından resmen açıklandı. Bu açıklamaya göre film 5 Mart 2021 tarihinde beyaz perdede olacak. Bunun yanı sıra filmin çekimlerine ise en kısa sürede başlanması bekleniyor.E3 2019 fuarında yer almayacak oyun ve markalar!E3 2019 fuarında yer almayacak oyun ve markalar!

Bütün dünyanın kenetlendiği E3 oyun fuarında duyurulabilecek oyunların listesini sizlere sunmuştuk. Ancak bu yazımızda E3 fuarında yer almaması beklenen oyunları derledik.

Mortal Kombat filmi çıkış tarihi ertelenmişti

Aslında bakıldığında Warner Bros. tarafından çekilecek bu filmin çalışmalarına 2016 yılında başlanmıştı. Ancak hem bütçe, hem de senaryo gibi sorunların yaşanması sebebiyle film ertelenmişti.Şimdi yapılan açıklamalara göre Mortal Kombat filminin çekimleri bu yıl içerisinde Güney Avustralya’da başlıyor.Mortal Kombat filminin yönetmen koltuğunu oturacak ismin de Simon McQuoid olduğu açıklandı. Ayrıca McQuoid’in bu işinin, Hollywood’taki ilk işi olacağı belirtiliyor. Ayrıca filmin yapımcılığını ise James Wan üstleniyor.İlk olarak 90‘lı yıllarda beyaz perdede yer alan Mortal Kombat efsanesi, o zamanlarda beklenmedik bir gişe rakamı ile herkesi şaşırtmıştı. Beklenilenden daha yoğun ilgi görülen ve olumlu yorum alan bu filmin 2021 yılında çıkacak filminde de aynı tepkilerin görülmesi bekleniyor.
Yorum Alanı