Monster Problems’tan Bir Transfer Haberi Daha Geldi

Monster Problems’tan Bir Transfer Haberi Daha Geldi

  24/03/2019

  280 Okunma

Dylan O'Brien’ın başrolünü üstlendiği filmin kadrosuna geçtiğimiz günlerde eklenen Michael Rooker’dan sonra, bugün de Ariana Greenblatt’ın Monster Problems kadrosuna dahil olduğu haberi geldi.The Walking Dead, Kemik Koleksiyoncusu, Galaksinin Koruyucuları, Jumper gibi yapımlardan tanıdığımız Michael Rooker’dan sonra; Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nda Gamora’nın çocukluğu rolünde izlediğimiz genç...

Dylan O’Brien’ın başrolünü üstlendiği filmin kadrosuna geçtiğimiz günlerde eklenen Michael Rooker’dan sonra, bugün de Ariana Greenblatt’ın Monster Problems kadrosuna dahil olduğu haberi geldi.

 

The Walking Dead, Kemik Koleksiyoncusu, Galaksinin Koruyucuları, Jumper gibi yapımlardan tanıdığımız Michael Rooker’dan sonra; Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nda Gamora’nın çocukluğu rolünde izlediğimiz genç aktrist Ariana Greenblatt’ın filmin kadrosunda yer alacağı duyuruldu.

Şekillenmeye başlayan oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Monster Problems, hayallerindeki kız ile birlikte olabilmek için canavarlarla bir dünyada hayatta kalmaya çalışan bir adamın hikayesini konu alıyor. Filmin yönetmenliğini Lost Holiday ve Five Fingers for Marseilles yapımları ile tanıdığımız Michael Matthews’in üstleniyor.

Merakla beklenen filmin vizyon tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

Filme dair yazdığımız “Monster Problems’in Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor” haberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Etiket:
Yorum Alanı