Merakla beklenen Joker filmi fragmanı yayınlandı! – ShiftDelete.Net

Merakla beklenen Joker filmi fragmanı yayınlandı! – ShiftDelete.Net

  10/04/2019

  351 Okunma

Marvel evreninde Avengers Endgame için geri sayım devam ederken, DC tarafından da yeni filmin fragmanı ve afişi yayınlandı. DC evreninin azılı kötülerinden Joker filmi fragmanı görücüye çıktı.

Marvel evreninde Avengers Endgame için geri sayım devam ederken, DC tarafından da yeni filmin fragmanı ve afişi yayınlandı. DC evreninin azılı kötülerinden Joker filmi fragmanı görücüye çıktı.Her şeyi ortaya çıkaran Avengers Endgame fragmanı!Her şeyi ortaya çıkaran Avengers Endgame fragmanı!

Daha önceki fragmanlarda merak edilen detaylar yeni fragman ile birlikte bir sonuca bağlandı. Avengers Endgame fragmanı son fragmanı ile birçok spoiler veriyor. İşte o fragman…

Joanquin Phoenix’i Joker rolünde gördüğümüz filmin afişi yakın zamanda filmin yönetmeni ve yazarı Todd Phillips tarafından paylaşıldı. Bugün ise Joker filmi fragmanı yayınlandı.

Repost from #ToddPhillips: Teaser trailer tomorrow. #JokerMovie – in theaters October 4. pic.twitter.com/v3xiwnlKCn

— Joker Movie (@jokermovie) 2 Nisan 2019

Joker fragmanı yayınlandı!

Batman’in azılı düşmanlarından biri olan Joker, bu filminde tek başına karşımıza çıkıyor. Filmin yayınlanan fragmanı ilk olarak bize Phoenix’in yaşlı annesiyle ilgilendiği zamanları gösteriyor. Suça sürüklenmeden öncesinde sokaklardaki mücadelesini gördüğümüz karakter, “Hayatımın bir trajedi olduğunu düşünüyordum. Şimdi ise bunun bir komedi olduğu farkındayım” diyor.DC evreninin bağımsız filmi olan Joker’de karakterin psikopatik bir suçluya nasıl dönüştüğünü izleyeceğiz.Filmde Joanquin Phoenix’e Robert de Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen, Glenn Fleshler gibi önemli isimler eşlik ediyor.Joker filmi, 4 Ekim 2019’da vizyona girecek.
Yorum Alanı