Guy Ritchie Yönetmenliğindeki Aladdin Filminden Yeni Fragman

Guy Ritchie Yönetmenliğindeki Aladdin Filminden Yeni Fragman

  02/04/2019

  201 Okunma

Merakla beklenen live-action Aladdin filmi 24 Mayıs 2019 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.Usta yönetmen Guy Ritchie’nin yönettiği Aladdin uyarlaması, Agrabah pazarlarından yiyecek çalarak geçinmesine rağmen altın gibi bir kalbi olan Aladdin'in hayatı, Harikalar Mağarası'nda bulduğu sihirli lamba ve 3 dileğini gerçekleştirecek lamba cini ile tamamen değişmesini anlatmaktadır. Aladdin'in...

Merakla beklenen live-action Aladdin filmi 24 Mayıs 2019 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak.

 

Usta yönetmen Guy Ritchie’nin yönettiği Aladdin uyarlaması, Agrabah pazarlarından yiyecek çalarak geçinmesine rağmen altın gibi bir kalbi olan Aladdin’in hayatı, Harikalar Mağarası’nda bulduğu sihirli lamba ve 3 dileğini gerçekleştirecek lamba cini ile tamamen değişmesini anlatmaktadır. Aladdin’in, babası tarafından başka biriyle evlendirilmeye zorlanan Prenses Jasmine’e kavuşmaya çalışacağı eğlenceli macerasında Aladdin’e Mısırlı oyuncu Mena Massoud, masalın ikonik karakteri mavi cin Genie’ye Will Smith ve Aladdin’in büyük aşkı Prenses Jasmine’e ise Naomi Scott hayat veriyor.

Disney’in 1992 yapımı Aladdin animasyon filminin live-action olarak yeniden çekildiği 2019 yapımı filmden geçtiğimiz günlerde de karakter posterleri görücüye çıkmıştı. Henüz posterleri görmediyseniz buraya tıklayarak, poster haberimize ulaşabilirsiniz.

24 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşacak olan Alaaddin’in yayınlanan son tanıtım fragmanını ise yukarıda bulabilirsiniz.

Yorum Alanı