Biz – Us filmi gişe rekoru kırdı!

Biz – Us filmi gişe rekoru kırdı!

  27/03/2019

  226 Okunma

Jordan Peele’nin yazıp yönettiği korku filmi Biz, gişe rekoru kırdı. Film, ilk haftasında en çok gişe hasılatı yapan korku ve gerilim filmi oldu. Biz filmi ile ilgili tüm detaylar...

Jordan Peele’nin yazıp yönettiği korku filmi Biz, gişe rekoru kırdı. Film, ilk haftasında en çok gişe hasılatı yapan korku ve gerilim filmi oldu.Avengers Endgame hakkında yeni sızıntı!Avengers Endgame hakkında yeni sızıntı!

Merakla beklenen Avengers Endgame filmine gün sayarken her gün yeni bir sızıntı ile heyecanımız katlanıyor. Yeni ortaya çıkan sızıntıya bakılırsa Endgame hiç beklediğimiz şekilde sonlanmayabilir.

Jordan Peele’nin yapıtı olan korku, gerilim türündeki film olan Biz, korku, gerilim filmleri içerisinde açılış yaptığı haftasonunda en yüksek gişe hasılatı yapan film olma rekorunu kırdı.

Büyük hasılat!

Korku, gerilim filmleri yapısı gereği herkesin ilgisini çekmese ve bu nedenle gişe hasılatı bakımından bir çok türün gerisinde kalan bir tür olsa da, söz konusu film bunlar arasında bir istisna olmayı başardı. Ve yapıt, vizyona girdiği ilk haftasonunda yetmiş buçuk milyon dolar hasılata ulaşmayı başardı.Biz filminden önceki rekor, geçtiğimiz yıl vizyona giren ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Sessiz Bir Yer adlı filme aitti. Film, vizyona girdiği ilk hafta sonu elli milyon dolarlık hasılata, toplamda ise dünya çapında üç yüz kırk milyon dolar hasılata ulaşmayı başarmıştı.

Biz filmi neyi anlatıyor?

Biz, bir ailenin kendilerine tıpatıp benzeyen, davetsiz misafirlerine karşı hayatta kalma savaşını, ve bu savaşı verirken yaşadıklarını konu ediyor. Film IMDB’den 7.6 puan almayı başardı.
Yorum Alanı