Avengers Endgame hakkında yeni sızıntı!

Avengers Endgame hakkında yeni sızıntı!

  02/04/2019

  221 Okunma

Merakla beklenen Avengers Endgame filmine gün sayarken her gün yeni bir sızıntı ile heyecanımız katlanıyor. Yeni ortaya çıkan sızıntıya bakılırsa Endgame hiç beklediğimiz şekilde sonlanmayabilir.

Serinin ilk filmi olan Infinity Wars’ta Thanos, Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirip Evren‘de yaşayan akıllı canlıların yarısını yok etmiş ve toplu bir kıyıma neden olmuştu. Avengers Endgame filminde ise bu büyük kayıptan sonra Thanos’a karşı yapılacak olan mücadele ile birlikte Marvel sinematik evreninde bir devrin sonu gelmiş olacak.İşte filmin yapım aşamasında yer alan bazı üst yöneticilerden gelen bilgilerde bu sonun nasıl gerçekleşeceğine dair ipuçları veriyor.

Avengers Endgame filminde bizi nasıl bir son bekliyor?

Disney’in Fox ile olan anlaşmasının tamamlanması ile birlikte Marvel sinematik evreni yeni bir döneme giriyor. Aslında Endgame tıpkı adından da anlaşılacağı üzere eski bir dönemin kapanışını işaret ediyor.Üst düzey yöneticilerden gelen sızıntıya göre Endgame 22 filmlik bir serinin son halkası olacak ve bu serinin ismi Infinity Saga olarak adlandırılacak. Aslında bu isme Marvel Çizgi Roman dünyasından aşinayız.Avengers: Endgame, fragmanı ile heyecanlandırdı!Avengers: Endgame, fragmanı ile heyecanlandırdı!

Avengers: Endgame filminin 2 dakikadan uzun fragmanı yayınlandı. Kafaları karıştıran fragmanda kahramaların gençliklerine gidiyoruz. İşte o Avengers Endgame fragmanı…

Ancak sızıntıyı sağlayan yetkililer Infinity Saga’nın, Harry Potter ya da Yüzüklerin Efendisi gibi kesin ve dramatik bir sonu olmayacağını açıkça söyledi. Kısacası beklenenin aksine Endgame kahramanların ölümleriyle sonlanmayacak gibi görünüyor.

Avengers Endgame için yeni bir hayran teorisi!

Burada yeni bir hayran teorisinin ortaya çıktığını söyleyelim. Beklenenin aksine Avengers karakterlerine gerçekten de elveda demiyor olabiliriz. Teoriye bakılırsa ölenleri geri döndürmek için zaman içinde yeni bir alternatif yaratan Avengers karakterleri bu zaman sarmalı içinde sıkışıp kalacak.Yani bir şekilde dünyayı eski haline getirmek için Avengers’ın temel karakterleri büyük bir fedakarlık yapacağa benziyor. Bu da onları öldürmeyecek olsa bile yeniden Marvel evreninde görmemizi de engelleyecek.Peki siz ne düşünüyorsunuz, sizce Endgame ile hangi Avengers kahramanlarına elveda diyeceğiz? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yorum Alanı