Avengers Endgame beş dakikalık sızıntı ile gündemde!

Avengers Endgame beş dakikalık sızıntı ile gündemde!

  20/04/2019

  280 Okunma

Yeni sızıntı Avengers Endgame filminin beş dakikalık sahnelerini içeriyor. Özellikle karakterlerle ilgili çok önemli detaylar barındıran video, kısa sürede internette yayılmayı başardı.

Uzun süredir milyonlar tarafından beklenen Avengers : Endgame, ön gösterim satışlarında rekor kırmayı başarmıştı. Son zamanlarda filme dair pek çok spoiler ve teori, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bugün itibariyle internette yayınlanan yeni bir video ise, hayranları şok etmeyi başardı. Yeni sızıntı Avengers Endgame filminin beş dakikalık sahnelerini içeriyor. Özellikle karakterlerle ilgili çok önemli detaylar barındıran video, kısa sürede internette yayılmayı başardı.Avengers: Endgame, fragmanı ile heyecanlandırdı!Avengers: Endgame, fragmanı ile heyecanlandırdı!

Avengers: Endgame filminin 2 dakikadan uzun fragmanı yayınlandı. Kafaları karıştıran fragmanda kahramaların gençliklerine gidiyoruz. İşte o Avengers Endgame fragmanı…

Avengers Endgame beş dakikalık sızıntı ile yankı uyandırdı! [ Spoiler Video ]

Bulut depolama üzerinden internette yayılan video, kısa süre içinde video sitelerine de yüklendi. Hulk, Iron Man, Thor gibi karakterlerin açıkça gözüktüğü sızıntı, karakterlerin yeni imajları hakkında da bilgi veriyor. Filme ait sızıntının sinema salonu gibi bir yerde çekildiği düşünülüyor. Son zamanlarda pek çok iddia ile gündeme gelen film için, söz konusu videonun çıtayı oldukça yükselttiğini söyleyebiliriz.Avengers EndgameBu zamana kadarki en uzun Marvel filmi olmasıyla da ayrı bir öneme sahip olan Endgame, 25 Nisan günü beyaz perdedeki yerini alacak. Üç saatlik destansı film için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Yayınlanan videonun çok önemli derecede spoiler içerdiğini şimdiden söyleyebiliriz. Yayınlanan videonun yer aldığı YouTube videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.GüncellemeVideo telif haklarından dolayı yayından kaldırıldı.       
Yorum Alanı