Garip Bülbül izle (2022) Full HD

GOLD
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]
YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com

Film Yükleniyor…
Film’e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.
Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.

YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com
Film Bilgileri
9 ay önce eklendi
Garip Bülbül izle (2022) Full HD
izlenme
IMDb: 5.0
Garip Bülbül Garip bülbül filmi biyografik ve dram dalında yayınlanan bir filmdir. Garip bülbül filminin konusu; 2012 yılında hayata gözlerini yuman Neşet Ertaş'ın yaşamını en derin ayrıntıları ile ela alan biyografik filmdir. Müzik hayatı boyunca çok sevilen ve gariplerin yanında olan büyük ozan Neşet Ertaş, 400 yakın plak ve birçok kasete sahiptir.  Neşet Ertaş, neredeyse her şarkısında garipleri konu alan şarkılar ve şiirler yazdı. Garip bülbül filminde büyük usta Neşet Ertaş'ın en derin, en özel anlarının yer aldığı bu filmi kesinlikle izlemelisiniz. Halk onu çok sevdi, her zaman halktan biri oldu. Gariplerin garibi, büyük usta Neşet Ertaş'ı bu filimle bir kere daha seveceksiniz.

Garip Bülbül İzle

Sazların ustası olarak bilinen büyük usta Neşet Ertaş'ın hayatını konu alan Garip Bülbül filmi biyografik türde yayınlanan bir filmdir. 1938 yılında dünyaya gözlerini dünyaya açan Neşet Ertaş, müzik hayatına babası gibi saz çalarak başlıyor. Anadolu'nun kırsal kesimlerinde yaşamını sürdüren Neşet Ertaş okula gidemediği için okuma yazma bilmiyordu.  8 yaşlarında iken saz çalmaya başlayan Neşet Ertaş'ın okuma yazmasına vesile olan abisidir. 14 yaşlarında iken adımını İstanbul'a atan büyük ozan Neşet Ertaş, Neden garip garip ötersin bülbül, adlı ilk plağını burada çıkarmıştır. 2012 yılında gözlerini dünyaya yuman Neşet Ertaş'ın hem hüzünlü hayatını hem de müzik hayatından izler göreceğimiz Garip bülbül ile büyük ozanımız Neşet Ertaş'ı daha yakın

Garip Bülbül Full İzle

dan tanıyacaksınız. Garip bülbül izle seçeneği ile bir çok siteden izleyebilirsiniz. Kimisi onu "Anadolu Efsanesi" olara k tanır, kimisi de "Sazların Ustası" olarak tanır. Büyük usta Neşet Ertaş'ın yaşamını konu alan Garip bülbül filmi sevenleri ile buluştu. Filmde Neşet Ertaş'ın doğumundan itibaren müzik hayatına adım atışı ile başlayan zor günlerle dolu yaşamını harika bir şekilde yansıtan biyografik ve dram filmidir. Halkın ozanı ve gariplerin babası olan Neşet Ertaş hayatı boyunca birbirinden eşsiz müzikler yapmıştır. Müziği halk için yapan büyük bir ozandır. Garip bülbül full izle ile filmi izleyebilirsiniz.  
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum