Fantastik ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
728x90 Yatay Reklam Alanı
My Little Pony İzle 
My Little Pony İzle  Aile, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
My Little Pony2021 senesinin en çok sevilen animasyon filmlerinden birisi olan My Little Pony çocuklar tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor. Rengarenk bu dünyada tek boynuzlu atların maceralarını anlatan film çocuklar için özenli bir şekilde hazırlanmıştır. My Little Pony İzle My Little Pony izle seçeneği ile sunulan film yönetmenliğini ise Robert Cullen üstleniyor. Equastria Dünyası sahip olduğu eski rengini kaybetmiş durumdadır. Uzun süredir birlik içerisinde yaşayan Pony’ler bu durumu çözmeye karar verirler. Fakat bu durum onları zorlar.My Little Pony Türkçe Dublaj İzle My Littl Pony Türkçe dublaj izle seçeneği çocukları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen ebeveynler için ideal bir seçenek oluyor. Sevimli Ponyler sahip oldukları yeni arkadaşları ile birlikte dünyalarına eski huzurlu haline getirmek için büyük bir mücadele ile karşılaşır.
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 14
 • 0
Mayday İzle (2021) Full HD
Mayday İzle (2021) Full HD Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
MaydayGerilim aksiyon kategorisinde yer alan başarılı film Mayday, yönetmenliğini Karen Cinyorre üstleniyor. Filmde genç bir kadın olarak karşımıza çıkan Anna, hiç beklemediği bir anda tehlikeli bir ülkede kendine gelir.Mayday İzle Mayday izle seçeneği ile sunulan filmde genç kadın, savaş gruplarındaki askerler ile tanışır. Bu asker ekibine katılmaya karar verir. Filmin başrolünde Grace Van Patten yer alıyor.Mayday Türkçe Dublaj İzle Mayday Türkçe dublaj izle seçeneği de bulunan filmde Anna, Marsha’nın askeri ekibine katılır ve keskin nişancı olmak için sıkı bir eğitim ile karşı karşıya kalır. Fakat bu eğitimler esnasında genç kadın katil olamayacağını anlar. Böylece eve geri dönmek için çeşitli planlar yapmaya başlar.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 22
 • 0
Constantine İzle (2005) Full HD
Constantine İzle (2005) Full HD Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Constantine2005 yapımı aksiyon filmi Constantine bu alanda iddialı filmlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Frances Lawrence tarafından yönetmenliği yapılmıştır. Bir kadının ikiz kız kardeşinin ölmesini konu edinen bir filmdir.Constantine İzleConstantine izle kategorisi ile sunumlar filmde kadın kardeşini öldüren kişiyi bulmak amacıyla bir dedektiften yardım ister. Çünkü kız kardeşi Katolik dini ile dahildir. Bundan dolayı intihar etme olasılığı yoktur.Constantine Türkçe Dublaj İzle  Constantine Türkçe dublaj izle seçeneği ile sunulan filmde şeytan ağlaması ile meşhur olan bir kişi bulunmaktadır. Bu kişi zamanında intihar ederek cehenneme girmiştir. Ardından ise tekrar dünyaya gelerek iyi şeyler yapmaya söz vermiştir. Genç kadının ölümü vakasını incelendiğinde ise şeytanların insan dünyasına gelmek için uğraştığını fark eder.
 • 2005
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.1
 • 21
 • 0
En Korkunç Masal izle (Nightbooks) Türkçe Altyazılı HD
En Korkunç Masal izle (Nightbooks) Türkçe Altyazılı HD Aile, Fantastik 
Türkçe Altyazı
Nightbooks 2021 yılı fantastik filmler arasında yerini almıştır. David Yarovesky yönetmenliğinde gerçekleşen film, Amerikan karanlık fantezi filmi olarak bilinmektedir. Yazdığı korkutucu hikayeler ile zaman geçiren Alex, asla hikaye yazmayacağına dair yemin eder. Böylelikle hikayelerinden kurtulmak için harekete geçer. Ancak hiç beklenmedik şeyler onu bekliyordur.Nightbooks İzleAlex, yazdığı hikayeleri yakmak için fırın odasına gider. Ancak bu esnada büyülü bir kapı oluşarak içeri girmesi için onu etkiler. Alex kapıdan girdikten sonra kapı ortadan kaybolarak arkasında büyük bir gizem bırakır. Alex’e ne olduğuna şahit olmak istiyorsanız Nightbooks İzle seçeneği sitemizde sizleri bekliyor.Nightbooks Türkçe Dublaj İzleAlex kapıdan geçtikten sonra kendine bir cadının odasında bulacaktır. Winslow Fegley başrolünde bulunduğu film eski bir çocuk kitabının sinemaya uyarlanmış halidir. Büyülü bir dünyaya adım atmak isteyen kişiler için Nightbooks Türkçe Dublaj İzle seçeneği ile dünya sizleri beklemekte.
 • 1080P
 • IMDb 5.8
 • 41
 • 0
Kitab-ı Cin izle(2021) Full HD
Kitab-ı Cin izle(2021) Full HD Fantastik, Korku 
Türkçe Dublaj
Kitab-ı CinBir süredir başlayan ve cin temalı yapımların ağırlık kazandığı sinema yapımları arasında kendini farklı bir yerde konumlandıran Kitab-ı Cin içeriği de bu farkı ortaya koyuyor. Dinsel temalardan yola çıkılmış olması benzerlik gösterse de konunun derinliği izleyenlerin daha çok etkilenmesine neden oluyor. Tarihe konu olan ve hemen hemen her meraklının bir gün ele geçirmek istediği Hz. Süleyman'ın sırlar kitabını ele geçirmek isteyen bir grup üniversite öğrencisinin başına gelenleri aktarıyor. Kitabı fazlasıyla merak etmeleri sonucunda kitapla alakalı bir takım ipuçlarına ulaşmak için çaba göstermeleri süreci başlıyor. Aradıkları şey farklı kapıların açılması ve kitabın içindekileri kullanmanın yolunu bulmak için birden akla hayale gelmeyen olaylar yaşanmaya başlıyor.Kitab-ı Cin İzleHz. Süleyman'ın merak edilen ve var olduğuna inanılan kitabını bulma çabalarına odaklanan Kitab-ı Cin izle etkileyici yapımlar arasında yer almayı başaracak gibi duruyor. Kitabın bulunmasının hemen ardından sevinçle ne yapacaklarını bilemeyen üniversite öğrencileri bir şekilde hayatlarına devam etmeye çabalıyor. Bu zaman zarfında farkında olmadan bir cin ordusunu uyandırdıkları ve kitabın bekçileri olan bu cinlerin kitabı korumak için her şeyi yapacakları ortaya çıkıyor. Artık geri dönüşün olmadığı ve sonuçlarına katlanmanın zorunlu bir hal aldığı bu konuyla alakalı olacakların önüne geçilmiyor. Öğrenciler aniden hayatlarında daha önce görmedikleri hatta duymadıkları olaylar yaşamaya başladıklarında canlarının bile tehlikede olduğunu fark ediyorlar. Kitapla birlikte gelen bu ordudan canlarını nasıl kurtaracakları veya kurtarıp kurtaramayacakları konusunda herhangi bir fikirleri de bulunmuyor.Kitab-ı Cin Full İzleYaklaşık 89 dakika olarak çekimleri yapılan filmle alakalı Kitab-ı Cin full izle şeklinde sayısız başlık açıldığını görebilirsiniz. Filmin yönetmen koltuğunda Hakan Aydın bulunurken oyuncu seçimleri senaryodan dolayı gençlerden oluşturuluyor. Oyuncular Mete Soydan, Derya Acar ve Tahsin Özkan ise rollerinin hakkını vererek gerilimli sahnelerde gerçeklik duygusunu son dakikaya kadar yaşatıyorlar. Filmin korku ve gerilim sahnelerinden dolayı +16 şeklinde izleyici sınırlaması bulunuyor. Buna uygun şekilde izlenmesine neden olan sahnelerin fazla olduğunu anlamanız kısa süre içinde mümkün hale geliyor. 
 • 2021
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 1.0
 • 56
 • 0
Black Panther 2 İzle (2022) Full HD
Black Panther 2 İzle (2022) Full HD Aile, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Black Panther 2Black Panther 2, Black Panther: Wakanda Forever adıyla beyaz perdede yerini aldı. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini bir önceki filmden de tanıdığımız Ryan Coggler üstlendi. Önceki filmde babası öldükten sonra başa gelen Wakanda Kralı T’challa’nın başta Wakanda ve Dünya’yı tehlikeye atan bir savaşa katılması işleniyordu. Kötü karakter Erik Killmonger'a ise Winston Duke hayat veriyordu.Black Panther 2 İzleUçsuz bucaksız Marvel sinematik evreninin bir başka yapıtı olan Black Panther ilk filmiyle oldukça sevilmişti ki beklenmedik bir haberle filmin tüm hayranları yasa boğuldu. Başrolü canlandıran ve Wakanda Kralı T’challa karakterine hayat veren Chadwick Boseman ne yazık ki kanserle mücadelesini kaybetti ve 2020 yılının Ağustosunda öldü. Boseman'ın kanserle tedavisi esnasında sete geldiği ve hatta ameliyat olduktan sonra dahi gelip rolünü oynadığı ancak kendisinin vefatından sonra ortaya çıktı. Birçok hayran filmin sevilmesindeki en önemli etkenin Chadwick Boseman olduğu konusunda hemfikirdi. Senarist de olan Coggler, filmin ilk yazım sürecinde Boseman’sız bir Black Panther yazmanın onun için adeta bir işkence olduğunu açıklamıştı.Marvel Stüdyoları’nın yapımcılarından Kevin Feige ve aynı anda hem senaristliği hem de yönetmenliği üstlenen Ryan Coggler, Chadwick Boseman’ı onurlandıracak bir film yapmayı istediklerini açıklamıştı. Filmle ilgili bilinen bir diğer ayrıntı ise Marvel’ın Chadwick Boseman yerine yeni bir karakter koymaması ve görsel efekt teknolojileriyle Boseman’ı filmde oynatmayacaklarını dünyaya duyurmasıydı. Filmin kötüsü ve Marvel’ın çizgi romanlarından da bildiğimiz Erik Killmonger/M’Baku karakterini canlandıran Winston Duke yine oyuncu kadrosunda yer alıyor. Serinin bir önceki filminde Killmonger karakteri ölmüş olsa da Marvel’ın işlerine akıl sır ermez diyor ve karakteri nasıl tekrardan canlandırdıklarını filmde görüyoruz.Black Panther 2 Türkçe Dublaj İzleArtık başrol Chadwick Boseman olmadığından ve yerinin görsel efektlerle doldurulması da reddedildiğinden T’Challa karakteriyle ne yapılacağı merak konusu. Bu durum filmin takipçileri için yeni teoriler üretilmesine de kapı aralamış bulunuyor. Oyuncu kadrosunda Black Panther 1’den de tanıdığımız ve Kral T’Challa’nın kız kardeşini canlandıran Letitia Wright, sevgilisini canlandıran Lupita Nyong’o ve sadık korumayı canlandıran Danai Gurira var. Filmde böyle bir boşluk olduğundan yeni bir Marvel karakterinin doğuşu ya da T’Challa’nın kız kardeşi rolündeki Shuri’nin (Letitia Wright) ön plana çıkartılacağı yapılan tahminler arasında. Aslında dönüp bakıldığında bu tahminlerin hiç de yersiz olmadığı görülüyor. Marvel filmlerinin orijini Stan Lee'nin yazdığı çizgi romanlar olduğundan bu çizgi romanlara da bir göz atmakta fayda var. Şöyle ki; Stan Lee'nin yazdığı çizgi romanlarda Wakanda Kralı T'Challa öldükten sonra mirasını kız kardeşi Shuri devralıyordu. Filmin çekim sürecinde de hayranlardan böyle bir talep gelmişti. 
 • ekleyebilirsin
 • 1080P
 • 39
 • 0
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021) Full HD
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021) Full HD Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Örümcek-Adam: Eve Dönüş YokMarvel evrenine bağlı olan Örümcek Adam filmlerinin üçüncüsü Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok ilk kez ve sadece sitemizde. Serinin üçüncü filminde Peter Parker, bir önceki filmin sonunda yaşanan olaylar yüzünden büyük sıkıntılar ile boğuşur. İşleri yoluna koymak isteyen Peter, Avengers ekibinin bir üyesi olan Doctor Strange'ten yardım ister. Ancak sonuç, tüm evreni etkileyebilecek çok daha büyük sorunlara yol açar.Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok İzle  Başroller Tom Holland, Zendaya Coleman ve Jacob Batalon'a Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok İzle filminde Doctor Strange rolü ile tanıdığımız Benedict Cumberbatch da katılıyor. Yönetmenliği Kevin Feige ve Amy Pascal paylaşıyorlar. Filmle ilgili en merak edilen kısım ise filmde yer alacak düşman karakterler. Marvel evrenine dahil olmayan çok daha önceki Örümcek Adam filmlerinden tanıdık süper kötülerden bazılarını bu filmde göreceğiz. Farklı evrenleri bir araya getiren Örümcek - Adam: Eve Dönüş Yok, sinema tarihinde bir ilke imza atıyor. Örümcek Adam hayranlarının yıllardır hayalini kurduğu farklı Örümcek Adam evrenlerinin bir araya gelmesi olayı sonunda gerçekleşiyor.Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe Dublaj İzleVizyondaki filmler arasında en merak edilen film olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe dublaj izle için sitemizi ziyaret edin. Hem Türkçe Dublaj hem de Türkçe altyazı seçenekleri sitemizde yer alıyor. Gerçek kimliğinin açığa çıkması hem Peter Parker için hem de sevdikleri için büyük bir sorun olur. Önem verdiği insanların gizliliklerini ve güvenliklerini tehlikeye attığını düşünen Peter büyük suçluluk duyar. Misterio'yu öldürmekle suçlanarak adaletle de başı derde giren Peter, soluğu Doctor Strange'in yanında alır. Doctor Strange bir çözüm önerisi ile gelir ancak bu çözüm, işlerin ters gitmesi durumunda çok daha büyük ve tehlikeli sorunlara yol açacaktır. Ve elbette, her zaman olduğu gibi, ters gidebilecek her şey ters gider. Son yılların en çok beklenen süper kahraman filmi Örümcek - Adam: Eve Dönüş Yok, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleri ile sitemizden izleyebilirsiniz. Mısırları patlatın, koltuğunuza kurulun ve filmin tadını çıkarın! Hepinize iyi seyirler!Güncellendi: 30.09.2021
 • 2021
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 44
 • 0
Siberia izle (2020) Türkçe Altyazılı HD
Siberia izle (2020) Türkçe Altyazılı HD Dram, Fantastik 
Türkçe Altyazı
Abel Ferrara yönetmenliği ile çekilen Siberia korku ve fantastik kategorisi altında başarılı filmlerden birisi olmayı hak ediyor. Yaşadığı şeylerden yorularak kendine yeni bir sayfa açmak isteyen Clint için hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Yaşadığı şehirden uzaklaşarak eski bir kulübeye yerleşmesiyle olaylar başlayacaktır.Siberia izleKorku ve gerilimi doruklarına kadar hissedeceğiniz bir film İzlemek isterseniz Siberia İzle seçeneği bulunuyor. Yeni bir hayat için yerleştiği bu yerde ıssız kulübenin çevresinde bir yabancı ile karşılaşır ve burada bir kafe işletmeye başlar. Fakat kaçtığı kargaşa burada da onu takip edecektir. Başrolünde Willem Dafoe bulunan Clinnt karakteri tam anlamıyla filmi gerçek hayata yansıtıyor.Siberia Türkçe Altyazılı izleHuzurlu diye başladığı hayat bir anda kargaşa ile kendini gösterir. Clint bir süre sonra bu kargaşa içinde destansı yolculuk ile karşılaşır. Sürükleyici bir film izlemek isteyenler için Siberia türkçe altyazılı izle doğru adres oluyor.Güncellendi: 30.09.2021
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 4.8
 • 20
 • 0
En Korkunç Masal izle (2021) Full HD Türkçe Dublaj izle
En Korkunç Masal izle (2021) Full HD Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
En Korkunç MasalEn korkunç masal filminin orijinal ismi Nightbooks'tur. Film 1 saat 40 dakika süren korku, aksiyon, fantastik, aile filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda Winslow Fegley, Lidya Jewett, Krysten Ritter yer alıyor. En korkunç masal filminin konusu; Alex isimli küçük bir çocuğun en büyük hobisi korku masalları yazmaktır. Bir gün Alex'in bu hobisi insanlar tarafından tuhaf karşılanınca artık korku masalları yazmayı bırakıyor. Ancak günlerden bir gün Alex'i New York'ta ki yaşadığı dairede kötü bir büyücü cadı yakalar ve her akşam birer tane korku masalı yazmasını söyler. Eğer kabul etmez ise onu öldüreceğini söyler. Cadı Alex'i alarak kendi büyülü evine götürür burada cadı ve kedisi Lenore yaşıyordur. Alex tutsak olduğu bu evde kurtulmanın yollarını ararken kendisi gibi esir tutulan Yasmin'i fark eder. Bu ikili bu şatadon birlikte kurtulmayı denerken, Alex kendi hikayesini kendisi yazmak zorundadır. Film gerçekten başarılı bir kurguya sahiptir. Korkmaktan ziyade gizemli bir dünyanın kapısından içeri adımlıyormuş gibi hissedeceksiniz.En Korkunç Masal İzleEn korkun masal filmi vizyona girdiğinden beri iyi bir gişe hasılatı yaptı. Filmin kurgusu daha çok fantastik ve gizemli ögelere dayanıyor. Filmde küçük bir çocuğun, korku masalları yazması ve bazı insanların onun bu hobisini hoş karşılamamasından dolayı yazmayı bırakmasıyla birlikte hayatına aniden bir cadının girmesiyle başlayan bir film olarak karşımıza çıkıyor. Çocuğun kurtulması için yapması gereken cadının yanında esir tutulan kız ile birlikte kendi hikayelerini yazmalıdır. En korkunç masal izle seçeneği ile filmi internet siteleri üzerinden izleme şansınız bulunuyor. Filmde yer alan birbirinden ilginç yaratıklar ile filmi izleme heyecanınız kat be kat artacak.En korkunç Masal Türkçe Dublaj İzleEn korkunç masal asıl ismi ile Nightbooks filmini çeviri sitelerinden en korkunç masal Türkçe dublaj izle veya en korkunç masal Türkçe alt yazı izle seçenekleri ile izlemeniz mümkündür. Film korku, gizem ve fantastik dalında izlenebilecek olan tam bir aile filmidir. Eğlenceli ve vakit geçirecek bir film arıyorsanız En korkunç masal filmini izlemenizi tavsiye ederiz.Güncellendi. 30.09.2021
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.9
 • 32
 • 0
Eternals izle (2021) Full HD Türkçe Dublaj izle
Eternals izle (2021) Full HD Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
EternalsMarvel Sinematik Evreni'ne (kısaca MCU) dahil olan bir konuyu işleyen Eternals şimdi yüksek kalite ile web sitemizde sizlerle buluşuyor. Milyonlarca yıl önce Dünya gezegeninde var olan Celestial denilen varlıklar, ilkel insanlar üzerinde deneyler yaparlar. Bu deneylerin sonucunda iki ırk ortaya çıkar; Eternal'lar ve Deviant'lar. Bu iki ırk, insanlık tarihi kadar uzun bir süre boyunca hangi ırkın daha iyi, daha üstün olduğunu kanıtlamak için birbirleri ile savaşırlar. Avengers: End Game filminde geçen olaylara da göndermeler yapılan bu yapım Marvel hayranlarınını heyecanla beklediği en yeni Marvel filmi.Eternals İzleJack Kirby'nin çizgi romanlarından uyarlanan Eternals izle bu yılın en çok beklenen süper kahraman filmlerinin başında geliyor. Film fantastik ve bilim kurgu kategorilerinde kendine yer buluyor. Chloé Zhao'nun yönetmenliğinde seyirci ile buluşan filmin senaryosu ise Ryan Firpo ve Matthew K. Firpo gibi usta isimlerin kaleminden çıkma. Bu usta yazarlara Eternals çizgi romanlarının da yazarı olan Jack Kirby yazım süreci boyunca destek olmuş. Filmin kadrosu ise adeta bir yıldızlar geçidi. Başrollerde dünya çapında bilinen Angelina Jolie, Salma Hayek ve Kumail Nanjiani gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Kit Harrington ve Richard Madden da filmde önemli roller üstleniyorlar.Eternals Türkçe Dublaj İzle2021 yılının en çok beklenen süper kahraman filmi olan Eternals Türkçe dublaj izle ve Türkçe altyazı seçenekleri ile sitemizden izleyebilirsiniz. Olaylar, Sonsuzluk Savaşı'nda Thanos'un evrendeki tüm canlıların yarısını tek bir parmak şıklatma ile yok ettikten 5 yıl sonra başlıyor. Avengers ekibinin çabaları sayesinde yok olan herkesin geri dönmesi ile ortaya çıkan güç patlaması, Eternal'ların ezeli rakipleri olan Deviant'ların dönüşünü tetikler. İnsan ırkını Deviant'lardan korumaya ant içmiş olan Eternal'lar, dünyanın her yerine yayılmış olan diğer Eternal'ları bulup toplamaya çalışırlar. Ekibi toplayıp yaklaşan savaşa hazırlanmak için ise sadece yedi günleri vardır. Bu film ile Marvel bizi MCU evreninde daha önce hiç görülmemiş karakterler ve düşmanlar ile tanıştırıyor. Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile Eternals filmini yüksek çözünürlükle sitemizden izleyebilirsiniz.Güncellendi: 30.09.2021
 • 2021
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 79
 • 0
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi izle (2021)
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi izle (2021) Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Destin Daniel Cretton tarafından yönetmenliği gerçekleşen Shang-Chi 2021 filminde, babası tarafından özel olarak eğitilen Shang- Chi herkesi etkileyecek. Babasının suikastçı olarak yetiştirdiği genç adamın yaşadığı olaylar konu ediliyor. Genç adam suikastçı olarak yetişirken aynı zamanda simya alanında doğaüstü dövüş alanında da kendini geliştirmeyi başarır. Gencin babası tarafından suikastçı olması beklenirken genç öğrendiği bilgiler ile babasının yıkıcı güçlerinin farkına acı gerçekle yüzleşir.Shang-Chi  ve On Halka Efsanesi izleBünyemizde bulunan Shang-Chi izle kategorisi ile filme ulaşım sağlayabilirsiniz. Film aksiyon ve fantastik kategorisi altında genç adamın babası ile verdiği heyecanlı mücadele ile daha da etkileyici ve sürükleyici bir hal alıyor. Başrolünde Simu Liu yer alan filmde iyilik ile kötülüğün eşsiz savaşına şahit olacaksınız.Shang-Chi ve On Halka Efsanesi Türkçe Dublaj İzleBüyük çabası ile elde ettiği doğaüstü işgücünü babasının sahip olduğu İmparatorluğu yıkmak amacıyla kullanan genç adamın büyük macerasına şahit olmak istiyorsanız Shang-Chi 2021 Türkçe dublaj izle seçeneğini kullanarak keyifli ve kaliteli bir firma ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • 2021
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 154
 • 0
Zamanda Kıvrılma – A Wrinkle in Time Full HD izle
Zamanda Kıvrılma – A Wrinkle in Time Full HD izle Aksiyon, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Meg Murray ve zeki kardeşi Charles ile arkadaşları Calvin her çocuk gibi oyunlar oynayan kişilerdir. Bir gün aniden bir şey olur ve Meg’le Charles’ın bilim adamı olan babaları kaybolur. Yaşanan olay üzerinde bilim adamının kaybolmasının ardından üç arkadaş bilim adamını bulmak için karar verir. Çok sevdiği babalarını aramak üzere yolculuğa çıkan Meg Murray, Charles ve Calvin kendilerini biranda büyük bir maceranın ortasında bulur.HD Film siteniz sinemavitrini.com'da Zamanda Kıvrılma - A Wrinkle in Time Full HD izleZamanda Kıvrılma izle, Zamanda Kıvrılma full izle, Zamanda Kıvrılma türkçe dublaj izle, Zamanda Kıvrılma hd izle,Güncellendi: 29.09.2021
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 4.2
 • 891
 • 0
Süper Ot – How High Full HD izle
Süper Ot – How High Full HD izle Fantastik, Komedi 
Türkçe Dublaj
Süper Ot - How High Full HD izleSüper Ot izle, Süper Ot full izle, Süper Ot türkçe dublaj izle, Süper Ot hd izle, How High izle, iki samimi arkadaş kullanmış oldukları bir uyuşturucu madde yüzünden zekaları geçici olarak yükseltmeyi başarır. İçtikleri bu otun sayesinde Harvard üniversitesine gitmeye başarır. Ancak otun etkisi geçtiğinde düşük zekalarıyla baş başa kalırlar.HD Film siteniz sinemavitrini.com'da
 • 2001
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.3
 • 471
 • 0
White Snake Full HD izle
White Snake Full HD izle Animasyon, Fantastik 
Türkçe Altyazı
White Snake Full HD izleWhite Snake izle, White Snake full izle, White Snake türkçe dublaj izle, White Snake altyazılı izle, White Snake hd izle, White Snake 2019 izle, 2019 Çin yapımı animasyon filminde, bir yılan avcısıyla yılanın arasında ki hayatı konu alır.HD Film siteniz sinemavitrini.com'da
 • 2018
 • Çin
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 493
 • 0
Suicide Squad: Hell to Pay Full HD izle
Suicide Squad: Hell to Pay Full HD izle Aksiyon, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Suicide Squad: Hell to Pay Full HD izleİntihar Timi Cehennemin Bedeli izle, İntihar Timi Cehennemin Bedeli full izle, İntihar Timi Cehennemin Bedeli türkçe dublaj izle, İntihar Timi Cehennemin Bedeli hd izle, Suicide Squad: Hell to Pay izle, çalmak için bütün yaşamlarını riske atacakları güçlü bir nesnenin peşine düşmeye karar verirler. Bilinen üzere meşhur İntihar Timi: Gerçek Kötüler filminden esinlenilmiş ve aslında çizgi romandan uyarlanan sinemada sizlere iyi seyirler dileriz.HD Film siteniz sinemavitrini.com'daGüncellendi: 29.09.2021
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 572
 • 0
Haberler