Dizi Vitrini
Güncel partlar eklenmiştir. Tarih: 30.09.2021
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ev Baskını izle (2021) Full HD

-

Intrusion

Ev Baskını izle (2021) Full HD
Ev Baskını

Ev baskını filmin orijinal ismi: Intusion, film 1 saat 32 dakika süren korku ve gerilim kategorisinde yer alan bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Adam Salky yaparken, senaristliğini de Chris Sparling üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda da Freida Pinto, Logan Marshall Green, Robert Jhon Burke gibi isimler yer alıyor. 

Ev baskını film konusu: Şehir hayatından küçük bir kasabaya yerleşmeye karar veren evli bir çiftin hayatını ele alıyor. Bu evli çift, kasabada yerleştikleri evde keyifli bir şekilde yaşamalarını sürdürmeye başlar. Bir gün evlerine yapılan ansızın baskın ile yaşamları bir anda tepe taklak olur. 

Çiftin yaşadığı ev baskını sonucunda kadın psikolojik bir travmaya uğrar. O günden sonra kadın çevresinde olan herkesin aslında kendisi olmadığı sanmaya başalar. Başrol kadın evlerine yapılan ev baskınından sonra artık herkesten şüphelenmeye başlar ve bu olayın sır perdesini aralamaya başlar. 

Ancak bu sır perdesini aralamaya çalışırken, bir şeylerin aslında yerli yerinde olmadığını fark eder. Ortada saklı olan birden çok gerçek vardır. Filmin konusu bir çok gerilim filminden kendini ayırmayı başarıyor. Gerilim dolu sahnelerin oluşu ile izlerken gerim gerim gerilmeye hazır olun.

Ev Baskını İzle


Ev baskını filmi gerilimi her bir hücrenizde hissetmenizi sağlayacak sırlarla dolu bir filmdir. Filmde evli bir çiftin, yerleşik küçük bir kasabaya taşıması ile evlerine ansızın yapılan ev baskını ile yaşamlarının bir anda bozulmasını konu alan bir filmdir. Bu evli çiftin yaşadığı hiç beklenmedik ev baskını olayından sonra kadının psikolojik olarak yaşadığı bunalım ve travmanın etkilerini filmde izleyeceğiz. 

Başrol kadın oyuncunun filmde gizemli olayların peşine düşmesiyle, gerçeğin ne olduğunu aramaya çalışmasıyla başlayan gizem dolu ve gerilim dolu sahnelerin yaşandığı iyi bir gişe hasılatına sahip bir filmdir. Filmi izlerken sizde hangisi gerçek ayırt edemeyeceksiniz. Ancak güzel bir günde kaliteli bir film izlemek istiyorsanız, alın mısırınızı ve rahatça koltuğunuza yaslanın. Dilediğiniz bir siteden ev baskını izle yazarak izleyebilirsiniz.

Ev Baskını Türkçe Dublaj İzle


Ev baskını türkçe dublaj izle seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Güncellendi: 30.09.2021
  Tür: Gerilim
  •  Süre: 92dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 42
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı