Dizi Vitrini
Güncel partlar eklenmiştir. Tarih: 30.09.2021
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
The Matrix 4'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

En Korkunç Masal izle (2021) Full HD Türkçe Dublaj izle

-

Nightbooks

En Korkunç Masal izle (2021) Full HD Türkçe Dublaj izle
En Korkunç Masal

En korkunç masal filminin orijinal ismi Nightbooks'tur. Film 1 saat 40 dakika süren korku, aksiyon, fantastik, aile filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda Winslow Fegley, Lidya Jewett, Krysten Ritter yer alıyor. En korkunç masal filminin konusu; Alex isimli küçük bir çocuğun en büyük hobisi korku masalları yazmaktır. Bir gün Alex'in bu hobisi insanlar tarafından tuhaf karşılanınca artık korku masalları yazmayı bırakıyor. Ancak günlerden bir gün Alex'i New York'ta ki yaşadığı dairede kötü bir büyücü cadı yakalar ve her akşam birer tane korku masalı yazmasını söyler. Eğer kabul etmez ise onu öldüreceğini söyler. 

Cadı Alex'i alarak kendi büyülü evine götürür burada cadı ve kedisi Lenore yaşıyordur. Alex tutsak olduğu bu evde kurtulmanın yollarını ararken kendisi gibi esir tutulan Yasmin'i fark eder. Bu ikili bu şatadon birlikte kurtulmayı denerken, Alex kendi hikayesini kendisi yazmak zorundadır. Film gerçekten başarılı bir kurguya sahiptir. Korkmaktan ziyade gizemli bir dünyanın kapısından içeri adımlıyormuş gibi hissedeceksiniz.

En Korkunç Masal İzle


En korkun masal filmi vizyona girdiğinden beri iyi bir gişe hasılatı yaptı. Filmin kurgusu daha çok fantastik ve gizemli ögelere dayanıyor. Filmde küçük bir çocuğun, korku masalları yazması ve bazı insanların onun bu hobisini hoş karşılamamasından dolayı yazmayı bırakmasıyla birlikte hayatına aniden bir cadının girmesiyle başlayan bir film olarak karşımıza çıkıyor. 

Çocuğun kurtulması için yapması gereken cadının yanında esir tutulan kız ile birlikte kendi hikayelerini yazmalıdır. En korkunç masal izle seçeneği ile filmi internet siteleri üzerinden izleme şansınız bulunuyor. Filmde yer alan birbirinden ilginç yaratıklar ile filmi izleme heyecanınız kat be kat artacak.

En korkunç Masal Türkçe Dublaj İzle


En korkunç masal asıl ismi ile Nightbooks filmini çeviri sitelerinden en korkunç masal Türkçe dublaj izle veya en korkunç masal Türkçe alt yazı izle seçenekleri ile izlemeniz mümkündür. Film korku, gizem ve fantastik dalında izlenebilecek olan tam bir aile filmidir. Eğlenceli ve vakit geçirecek bir film arıyorsanız En korkunç masal filmini izlemenizi tavsiye ederiz.

Güncellendi. 30.09.2021
  Tür: Aksiyon , Fantastik , Korku
  •  Süre: 100dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 33
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı