Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Demir Kadın Neslican izle (2022) Full HD

-

Demir Kadın Neslican

Demir Kadın Neslican izle (2022) Full HD
Demir Kadın Neslican

Kanserle mücadelesinde yenik düşen Neslican Tay’ın yaşamını konu eden demir kadın neslican filmini sitemizde izleyebilirsiniz. Neslican Tay'ın paylaşmaya değer fikirlerin ruhunu taşıyan TEDx'de yaptığı konuşmalara yer veriliyor. 18 dakikalık konuşmadaki kesitler sinema perdesine taşınıyor. Usta senarist Nalan Merter Savaş tarafından kaleme alınan gerçek yaşam öyküsü milyonlara umut olacak nitelikte. Neslican'ın herkese örnek olan hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Özgür Bakar oturuyor.

Demir Kadın Neslican İzle


Kesintisiz ve HD kalitede demir kadın neslican izle imkanına sitemizden ulaşabilirsiniz. Neslican’ın ailesinin de onayı ve desteğiyle ile sinemaya aktarılan hikayede TEDx konuşmasına damga vuran sözler yer alıyor. “Ben Neslican Tay. Yaşadıklarım değil, mücadelem çok güzel!” sözü başta olmak üzere birçok ifadesine filmde yer veriliyor. 

Mutlu bir ailede dünyaya gelen Neslican, son derce hiperaktif ve enerjik bir çocukluk geçirir. Bunun yanı sıra sporla da yakından ilgilidir. 19 yaşında kanser teşhisi konur ve Neslican'ın yaşam mücadelesi başlar. Filmde zorlu tedavi süreci ve bu süreçte Neslican’ın yaşadıkları anlatılıyor. Bacağını tamamen saran kanser, kemoterapiler ve süreç boyunca yaşadıkları, her yaştan insana umut verecek açıklamaları ustaca beyaz perdeye taşınıyor.

Demir Kadın Neslican Full İzle


Kanserden sol bacağını tamamen kaybeden, bir daha asla çocuk sahibi olamayacağını öğrenen, 3 kez kanser illetinden kurtulmayı başaran Neslican'a filmde Naz Çağla Irmak hayat veriyor. Filmin kadrosunda Mesut Akusta, Deniz Uğur, Zeynep Elçin, İlker Aksum, Ahmet Haktan Zavlak, Şeyma Peçe, Özge Sezince, Hasan Denizyaran gibi başarılı isimler yer alıyor.

14 Mart 1998 tarihinde Bursa'da dünyaya gelen Neslican, henüz 19'lu yaşlarında iken kanser olduğunu öğrenir. Kanserin sol bacağını tamamen sardığı kesinleşmiştir. Bir süre kemoterapi görür fakat sonuç alamaz. Daha sonra ameliyata girer. Tedavi amacıyla girdiği ameliyatta sol bacağı tamamen alınmıştır. 

"Ben bir bacakta ibaret değilim, çok daha fazlasıyım." diye ifade eder kendisini. Umudunu hiç bir zaman kaybetmez. Üç kere kansere yakalanır ve her seferinde onu yenmeyi başarır. Fakat dördüncü kez yakalandığı kanser ne yazık ki Neslican'ı hayattan koparır. 20 Eylül 2019'da aramızdan ayrılan Neslican Tay’ın bu çetin mücadelesi herkese umut olur.
  Tür: Biyografik , Dram
  • Ülke:
  • İZLENME: 48
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı