Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Corontina 19 izle (2020) Full HD

-

Corontina 19

Corontina 19 izle (2020) Full HD
Corontina 19

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve neden olduğu ölümler nedeniyle her geçen gün daha fazla gerçeklik durumuna dönüşerek hayatın akışına yerleşen Covid 19 ile alakalı çekilen farklı yapımlardan bir tanesi de Corontina 19 olarak akıllarda kalıyor. Türk bir ekip, oyuncular ve senarist tarafından hayata geçirilen filmin dili tamamen İngilizce olarak sunuluyor. 

Yapımın farklı kültür ve insanlar tarafından da izlenmesini sağlamak isteyen ekibin çalışmalarında buna dikkat ettiği ortaya çıkıyor. Aynı zamanda filmin çekimlerinin sadece 3 hafta içinde pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağı olan günlerde Beyoğlu'nda çekilmiş olması da gerçeklik duygusunu daha çok ortaya çıkarıyor.

Corontina 19 İzle


Senaryonun ortasında yer alan korona salgını ve beraberinde gelen sokağa çıkma yasağı Corontina 19 izle filminin tüm gidişatında bulunuyor. Karantina zamanına denk gelen zaman aralığında birbirini tanımayan 8 insanın bir yarışmaya dahil olması isteniyor. Yarışmanın konusu evde kalarak istenenleri yerine getirmek olarak açıklanıyor.

Pandeminin nasıl etkili olduğu ve yarışmayı birinci bitirmek için nelerin yapıldığı net şekilde senaryoda görülüyor. Çünkü yarışmanın sonucunda ödülün bir milyon dolar olduğu söyleniyor. 

Tanımadığı insanlar ile aynı evde kalmak durumunda olan insanların tek amacı evdeki yarışmayı kazanmak için açıklanamayan olayların yaşanmaya başlaması ile olaylar daha da garip bir hal alıyor. Paranormal durumların yaşanmaya başlaması akıllara evden kurtulmanın nasıl mümkün olacağı sorusunu getirirken bunların neden yaşandığı konusunda ise kimsenin bir fikri bulunmuyor.

​​​​Corontina 19 Türkçe Dublaj İzle


Yönetmenliğini Can Sarcan üstlenirken yapımı merak edenler Corontina 19 türkçe dublaj izle şeklinde sonuçlar arasından filmi izleme imkanı buluyor. Olağanüstü olaylardan canlarını kurtarmak isteyen bu insanların başlarına gelenler canlarının bile tehlikeye girmesine neden oluyor.

Büyük bir kaçıp kovalama yaşanmasının yanında gözle görülmeyen düşmanlardan kaçmak olayın daha da zor bir hal almasını beraberinde getiriyor. Her dakikası merak uyandıran ve dili İngilizce olduğundan daha da ilgileri üzerine toplayan yapım izlenmesi gereken filmler listesinde yer alacak gibi duruyor. Güncel bir konunun işlenmesi ve heyecanını koruyan sahnelerin olması yapımı öne çıkarıyor.
  Tür: Gerilim
  • Ülke:
  • İZLENME: 37
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı