Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Candyman izle 2021 Türkçe Altyazılı

Candyman izle 2021 Türkçe Altyazılı
Candyman 2021 filmi yönetmenliğini Nia Dicosta üstlenmiş olup korku kategorisinde alışılmış dışı bir filmdir. Şikago’da eski zamanlardan beri gerçekleşen bir efsaneyi araştıran genç adamın yaşadığı maceralar konu edilmekte olup korkunun üst seviyelerde olduğu eşsiz bir film olarak izleyicileri ile buluşuyor.

Candyman izle


Efsaneye göre aynada bir kişi 5 kez Candyman dediği taktirde karşısına çıkan bir yaratık bulunmaktadır. Fakat bu canlının görülmesi pek de iyi bir durum değildir. Yahya Abdul Mateen baş rolünde olduğu eşsiz film Tüm korku filmlerini geride bırakacak nitelikte olarak Candyman 2021 izle seçeneğinden yararlanarak film ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Candyman 2021 Türkçe Dublaj İzle


Candyman 2021 Türkçe dublaj izle seçeneği ile filmin tadını çıkarmak oldukça kolaydır. Filmde ise genç adamın etrafındakilerin nasihatlerini dinlemeyerek bildiklerini yapması doğrultusunda büyük bir yanılgı ile karşı karşıya kalır. Karşısında kocaman bir efsane ve beraberinde birçok olay durmaktadır.
  Tür: Korku
  • İZLENME: 54
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı