Dizi Vitrini
Güncel partlar eklenmiştir. Tarih: 30.09.2021
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Benim Adım Karl izle (2021)

-

Je Suis Karl

Benim Adım Karl izle (2021)
Benim Adım Karl

Başarılı yönetmen Christian Schwochow telefondan çekilen etkileyici film Benim Adım Karl olarak izleyicileri ile buluşuyor. Benim Adım Carl filminde gerçekleşen bombalı bir terör örgütüne karşı bir kadının tüm ailesini kaybetmesi konu ediliyor. Yaşadığı acı olay sonrasında meydana gelen sıkıntılar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Heyecan soluklu bir film arayanlar için doğru adres oluyor.

Benim Adım Karl İzle


Benim Adım Carl 2021 izle kategorisi altında film, hem etkileyici bir şekilde karşımıza çıkan hem de drama yer veriyor. Film içerisinde oyunculuğu ile bahsedilen Luna Wedler başrolde yer alarak soluklu bir performans oluşturuyor. Oyuncuya eşlik eden diğer başrol ise Jannis Niewöhher.

Benim Adım Karl Türkçe Dublaj İzle


Ailece bir film izlemek isteyenler için Benim Adım Karl Türkçe Dublaj İzle seçeneğine ulaşmak mümkün. Sürükleyici film içerisinde gerçekleşen bombalama sonucunda kadın büyük bir tuzağa düşerek ailesini öldüren gruba katılır. Ancak bu gerçeği öğrenmesi kolay olmayacaktır. Monotonluktan sıkılanlar için heyecan bir film seçeneği olarak sitemizde yerini alıyor.

Güncellendi: 30.09.2021
  Tür: Dram , Gerilim
  • İZLENME: 29
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı