Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Benden Ne Olur izle (2021) Full HD

Benden Ne Olur izle (2021) Full HD
Benden Ne Olur

İzleyicileri severek ekrana kilitleyen Benden Ne Olur filmi,izleyicilerin müthiş bir şekilde ilgisini çekiyor. Aslı T. Kızmaz'ın 2019 yılında yazdığı Benden Ne Olur adlı kitabı aslında başarılı kadınların hayatını konu alıyor. Enis Arıkan, Hazal Kaya ve Onur Tuna bu filmin baş rollerinde yer alıyor. İlk fragmanında izleyiciler tarafından büyük ilgi uyandıran film, romantik komedi filmleri arasında yer alıyor.

Benden Ne Olur İzle


Benden Ne Olur İzle filminin kadrosunda Cem Belevi, Tarık Pabuçcuoğlu, Selin Şekerci ve Nur Fettahoğlu konuk oyuncu olarak filmdeki yerlerini alıyor. Filmin yönetmenliğini Murat Şenöy yürütüyor. Senaryosunu Ben Ne Olur kitabının yazarı Aslı T. Kızmaz ve Müge Öztürk kaleme alarak filmi izleyicileri ile buluşturuyor. Filmin yapımını Medyapım, Cjenm Türkiye ve Ay yapım üstleniyor. Film hem eğlenceli hem komik hem de izleyicilerde merak uyandırıyor. Arkadaşlarınızla, ailenizle izlerken eğlenebileceğiniz filmler arasında yer alıyor.

Benden Ne Olur Full İzle


Hazal Kaya'nın başrolünde oynadığı Benden Ne Olur Full İzle seçeneği ile sitemizde artık mevcut bulunuyor. Benden Ne Olur kitabında yer alan Soner'i, Onur Tuna canlandırıyor. Türk televizyonlarının en başarılı oyuncuları arasında yer alan Hazal Kaya, filmde başrolü üstlenerek filmin izlenme oranlarının yükselmesini sağlıyor. 

Hazal Kaya, Benden Ne Olur kitabında yer alan Sertap Bal adındaki kadın rolüne bürünüyor. Sertap Bal delidolu bir kadın ve onun hayat maceraları filmde izleyicileri büyülüyor. Aslında kimliğini bulmaya çalışan kadının hayat macerası da insanlarda merak uyandırıyor. Sertap Bal istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen bir kadın olarak filmde yer alıyor. Hayat kişiliği oturmamış, kimlik arayışında bulunan Serap Bal ablasından "senden hiç bir şey olmaz" cümlesini duyar duymaz hayatına yön vermeye başlıyor. 

Sertab Bal karakteri ablasının sözüne kırılması üzerine bakın benden neler olur diyerek, düzensiz hayatına düzen vermeye çalışıyor. Sertab Bal kimliğini bulup herkese kendini kanıtlamaya çalışmasıyla bu hikaye başlıyor. Hayatta başarılı kadınların iş, aşk ve normal hayat içindeki yaşamlarını izleyicilere sunuyor. Eğlence dolu filmi sitemizden full izleyebilirsiniz. İyi seyirler!  

 
  Tür: Komedi
  • İZLENME: 89
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı