Belalı Karakol izle (2021) Full HD

GOLD
Hata Bildir ×
[wpforms id="6246" title="false" description="false"]
YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com

Film Yükleniyor…
Film’e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz.
Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.

YABANCI DİZİ İZLEME SİTEMİZ AÇILDI !! >> Dizirex.com
Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Belalı Karakol izle (2021) Full HD
izlenme
IMDb: 5.0
Belalı Karakol Gerard Butler'in başrolünde olduğu Belalı Karakol izleyenlere bol aksiyon ve soluk kesen zamanlar yaşatmayı başarıyor. Aksiyon yapımlarının beğenilenlerinden olan oyuncunun senaryodaki boşluğu dolduran oyunculuğu beğenilerin odağında yer alan en büyük neden oluyor. Filmde aksiyon ve heyecan azalmazken küçük bir kasaba polisinin yaşadıklarına yer veriliyor.  Profesyonel bir tetikçi, katil, henüz işinde acemi olan bir polis ve bir dolandırıcının aynı kasabada yollarının kesişmesi bile olayların çığırından çıkacağını anlatırken bir de bunlara yaşanmışlık eklenmesi daha farklı durumların ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu insanların her birisinin kasabaya gelmek için farklı nedenlerinin olması ve beklenmeyen karşılaşmalardan doğan olaylar senaryonun bir anda aksiyon yüklenmesini de beraberinde getiriyor.

Belalı Karakol İzle

Bu insanların yanyana gelmesinin sonucunda yaşanan olaylar ölüm kalım savaşı haline geldiğinden Belalı Karakol izle yorumları da katlanıyor. Bir şeylerden kaçarken aynı karakola gelen dolandırıcı Teddy kurnaz olması ile biliniyor. Ölümcül suikastlere imza atan Bob da kaçmaya çalışırken yolu oradan geçenlerden bir tanesi oluyor. Teddy kasabanın çaylak polis memurundan saklanmaya çalışırken planlar yapmak zorunda kalıyor.  Planları sonucunda polis karakoluna gittiğinde karşısında gördüğü kişiler asla karşılaşma ihtimali olmadığını düşündüğü kişiler olunca durumlar karışıyor. Karakolda yaşanan karşılaşma sonucunda ansızın ortaya çıkan bir savaş orada bulunanların kendini korumasına neden oluyor. İzleyenlerin sürekli ne olacağını merak ederek yapıma odaklanması oldukça kolay bir hal alıyor.

Belalı Karakol Türkçe Dublaj İzle

İngilizce ana dil sunan bir yapım olmasına karşılık Belalı Karakol türkçe dublaj izle seçeneği sayesinde izlenmesi mümkündür. Filmin başrollerinde Gerard Butler, Frank Grillo, Ryan O*nan ve Kaiwi Lyman gibi isimler yer alıyor. Yapıma farklı bir hava katmalarından dolayı oyuncular da izleyenlerden tam not alıyor.  Dolandırıcı, suikastçi ve diğer suçluların karakolda toplanmasını sağlayan olay etrafında şekillenen senaryo aksiyonla birlikte zaman zaman dram kesitlerine de yer veriyor. Yönetmen koltuğunda ise Joe Carnahan bulunuyor. Gerilim ve aksiyon karışımlarını sevenler için 1 saat 48 dakika civarında deneyim yapma imkanı sunan bir yapım olarak dikkat çekiyor.
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum