Dizi Vitrini
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Film Yükleniyor...
Film'e olan ilgiden dolayı çok fazla kişi şu an filmi izliyor. Açılması için 5-10 dakika kadar bekleyiniz. Açılmaz ise yorum yaparak sayfayı yenilemeyi deneyin.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Baba izle (2021) Full HD

Baba izle (2021) Full HD
Baba

2020 yapım Baba filminde yaşlı bir adamın kızının yardımlarını reddetmesi ile birlikte yaşananlar konu edilmektedir. Dram kategorisindeki başarılı filmin başrolünü ise başarılı usta oyuncu Anthony Hopkins yer alıyor.  

Baba İzle 


Baba izle seçeneği ile sunulan filmde Hopkins'e, Olivia Colman eşlik ediyor. Hasta bakıcılara karşı tedirginlik duyan yaşlı adam bunama hastalığı ile karşı karşıya kalır. Duruma karşı kızı ne yapacağını bilemeyerek bu durum ile mücadele etmeye çalışır.

Baba Türkçe Dublaj İzle 


Baba türkçe dublaj izle seçeneği ile karşımıza çıkan başarılı filmde yaşlı adam gerçekliği kaybederek geçmişinin tozlu raflarında yeni bir geziye çıkar. Bu duruma karşı genç adam anılarıyla yüzleşirken aynı zamanda küçük kızını tanıyamayacak hale gelir
  Tür: Dram
  • İZLENME: 26
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı