Aksiyon ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
728x90 Yatay Reklam Alanı
Mayday İzle (2021) Full HD
Mayday İzle (2021) Full HD Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
MaydayGerilim aksiyon kategorisinde yer alan başarılı film Mayday, yönetmenliğini Karen Cinyorre üstleniyor. Filmde genç bir kadın olarak karşımıza çıkan Anna, hiç beklemediği bir anda tehlikeli bir ülkede kendine gelir.Mayday İzle Mayday izle seçeneği ile sunulan filmde genç kadın, savaş gruplarındaki askerler ile tanışır. Bu asker ekibine katılmaya karar verir. Filmin başrolünde Grace Van Patten yer alıyor.Mayday Türkçe Dublaj İzle Mayday Türkçe dublaj izle seçeneği de bulunan filmde Anna, Marsha’nın askeri ekibine katılır ve keskin nişancı olmak için sıkı bir eğitim ile karşı karşıya kalır. Fakat bu eğitimler esnasında genç kadın katil olamayacağını anlar. Böylece eve geri dönmek için çeşitli planlar yapmaya başlar.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 22
 • 0
Constantine İzle (2005) Full HD
Constantine İzle (2005) Full HD Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Constantine2005 yapımı aksiyon filmi Constantine bu alanda iddialı filmlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Frances Lawrence tarafından yönetmenliği yapılmıştır. Bir kadının ikiz kız kardeşinin ölmesini konu edinen bir filmdir.Constantine İzleConstantine izle kategorisi ile sunumlar filmde kadın kardeşini öldüren kişiyi bulmak amacıyla bir dedektiften yardım ister. Çünkü kız kardeşi Katolik dini ile dahildir. Bundan dolayı intihar etme olasılığı yoktur.Constantine Türkçe Dublaj İzle  Constantine Türkçe dublaj izle seçeneği ile sunulan filmde şeytan ağlaması ile meşhur olan bir kişi bulunmaktadır. Bu kişi zamanında intihar ederek cehenneme girmiştir. Ardından ise tekrar dünyaya gelerek iyi şeyler yapmaya söz vermiştir. Genç kadının ölümü vakasını incelendiğinde ise şeytanların insan dünyasına gelmek için uğraştığını fark eder.
 • 2005
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.1
 • 21
 • 0
Barut Kokteyli İzle (2021) Full HD
Barut Kokteyli İzle (2021) Full HD Aksiyon, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Barut KokteyliBarut kokteyli filmi 2021 yapımı aksiyon filmleri arasında yerini alıyor. Nahot Papushado tarafından yönetmenliği gerçekleşmiş olan film de annesi suikastçı olan Sam‘in yeni görevi küçük bir kızı korumaktır. Ancak bu sandığı kadar kolay bir durum değildir.Barut Kokteyli İzleBarut Kokteyli izle seçeneği ile sunulan filminde başrolü Karen Gillan ve Lena Headney üstleniyor. Gerilim kategorisinde yer alan film üzerinde annesi suikastçı olan bir çocuğun hayat hikayesi anlatılıyor.Barut Kokteyli Türkçe Dublaj İzle Barut Kokteyli Türkçe dublaj izle seçeneği ile kullanıcılara sunulan bir filmdir. 12 yaşında olan çocuğun annesi üst düzey bir suikastçıdır. Bir süre sonra görevi gereği kızını bırakmak zorunda kalır. Ancak küçük kız annesinin çalıştığı acımasız şirket tarafından ele geçirilerek burada yetiştirilir. Buna karşı büyüyen kızın bir görevi ise 8 yaşındaki bir küçük kızı korumaktır.
 • 2021
 • Fransa
 • 1080P
 • IMDb 6.7
 • 22
 • 0
Ölmek İçin Zaman Yok (2021) Full HD
Ölmek İçin Zaman Yok (2021) Full HD Aksiyon, Casusluk 
Türkçe Dublaj
No Time to DieMI6’in başarılı ajanı 007 kodlu James Bond aktif hizmetten ayrılmış ve köşesine çekilmiştir. Bond, Jamaika’da sessiz ve huzurlu yeni hayatına alışmaya çalışırken beklemediği bir telefon gelir. CIA’den eski bir dostu olan Felix Leiter’ın kendisine ihtiyacı vardır. Bu kez, kötü adam bir bilim adamını kaçırmıştır ve oldukça teknolojiye sahip olmasıyla Bond’dan bir adım öndedir.No Time to Die İzleTürkçe’ye “Ölmek İçin Zaman Yok” şeklinde çevrilen filmimizde daha önceki James Bond filmlerinden de bildiğimiz üzere başrolde sevilen oyuncu Daniel Craig’i görüyoruz. Korona virüs pandemisi nedeniyle iki yıl geciken ve bu sürede sayısız kere vizyona çıkış tarihi ertelenen filmin önemli bir özelliği var. Bu film Daniel Craig’in James Bond’u canlandırdığı son film olacak. Film, James Bond filmlerinin sonuncusu ve 25. bölüm olma özelliğinin gösteriyor. Bundan dolayı film için belirlenen bir önceki ad “Bond 25” idi. Fakat sonrasında değiştirilerek No Time to Die ismini aldı. Bakıldığında, yeni seçimin daha başarılı olduğu su götürmez nitelikte.No Time to Die Türkçe Dublaj İzleSevenlerinin dört gözle beklediği filmde bizi tanıdık yüzler karşılıyor. Başta James Bond rolünde Daniel Craig olmak üzere Q olarak bildiğimiz Ben Shaw, M olarak bildiğimiz Ralph Fiennes ve yine Bond serisinin önceki filmlerinden biri olan Spectre’den tanıdığımız Madeleine Swann olarak bildiğimiz Lea Seydoux filmin kadrosunda olan oyunculardan. Kötü adam karakteri ise Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek’te. Kendisi Lyutsifer Safin adıyla karşımıza çıkıyor.Yönetmen koltuğunda Cary Joji Fukunaga oturuyor. Filmin bütçesinin 200 ile 300 milyon dolar arasında olduğu biliniyor. Filmle ilgili bir özelliği daha belirtmekte fayda var; Ölmek İçin Zaman Yok tüm Bond serisi filmleri arasında en uzun süren film olma ünvanına sahip. Bir sonraki en uzun film ise Spectre. Ölmek İçin Zaman Yok 2 saat 43 dakika. Ve yaklaşık 13 dakikayla birinciliği alıyor.Filmin müziklerine göz attığımızda bizi Billie Eilish filmle aynı isimdeki şarkısıyla karşılıyor. Şarkı, sevilen sosyal medya platformlarından Youtube üzerinde 2 milyona yakın beğeni almış durumda. Benzer bir başarı Adele’in Skyfall filmine yaptığı ve yine filmle aynı adı taşıyan şarkıda da elde edilmişti.James Bond dendiğinde akla gelen ilk şeylerden biri de efsanevi ve artık kültleşmiş olan Bond Kızlarıdır elbette. Serinin son filminde 007imize eşlik edecek olan Bond kızı ise Ana de Armas.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 93
 • 0
Belalı Karakol izle (2021) Full HD
Belalı Karakol izle (2021) Full HD Aksiyon, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Belalı KarakolGerard Butler'in başrolünde olduğu Belalı Karakol izleyenlere bol aksiyon ve soluk kesen zamanlar yaşatmayı başarıyor. Aksiyon yapımlarının beğenilenlerinden olan oyuncunun senaryodaki boşluğu dolduran oyunculuğu beğenilerin odağında yer alan en büyük neden oluyor. Filmde aksiyon ve heyecan azalmazken küçük bir kasaba polisinin yaşadıklarına yer veriliyor. Profesyonel bir tetikçi, katil, henüz işinde acemi olan bir polis ve bir dolandırıcının aynı kasabada yollarının kesişmesi bile olayların çığırından çıkacağını anlatırken bir de bunlara yaşanmışlık eklenmesi daha farklı durumların ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu insanların her birisinin kasabaya gelmek için farklı nedenlerinin olması ve beklenmeyen karşılaşmalardan doğan olaylar senaryonun bir anda aksiyon yüklenmesini de beraberinde getiriyor.Belalı Karakol İzleBu insanların yanyana gelmesinin sonucunda yaşanan olaylar ölüm kalım savaşı haline geldiğinden Belalı Karakol izle yorumları da katlanıyor. Bir şeylerden kaçarken aynı karakola gelen dolandırıcı Teddy kurnaz olması ile biliniyor. Ölümcül suikastlere imza atan Bob da kaçmaya çalışırken yolu oradan geçenlerden bir tanesi oluyor. Teddy kasabanın çaylak polis memurundan saklanmaya çalışırken planlar yapmak zorunda kalıyor. Planları sonucunda polis karakoluna gittiğinde karşısında gördüğü kişiler asla karşılaşma ihtimali olmadığını düşündüğü kişiler olunca durumlar karışıyor. Karakolda yaşanan karşılaşma sonucunda ansızın ortaya çıkan bir savaş orada bulunanların kendini korumasına neden oluyor. İzleyenlerin sürekli ne olacağını merak ederek yapıma odaklanması oldukça kolay bir hal alıyor.Belalı Karakol Türkçe Dublaj İzleİngilizce ana dil sunan bir yapım olmasına karşılık Belalı Karakol türkçe dublaj izle seçeneği sayesinde izlenmesi mümkündür. Filmin başrollerinde Gerard Butler, Frank Grillo, Ryan O*nan ve Kaiwi Lyman gibi isimler yer alıyor. Yapıma farklı bir hava katmalarından dolayı oyuncular da izleyenlerden tam not alıyor. Dolandırıcı, suikastçi ve diğer suçluların karakolda toplanmasını sağlayan olay etrafında şekillenen senaryo aksiyonla birlikte zaman zaman dram kesitlerine de yer veriyor. Yönetmen koltuğunda ise Joe Carnahan bulunuyor. Gerilim ve aksiyon karışımlarını sevenler için 1 saat 48 dakika civarında deneyim yapma imkanı sunan bir yapım olarak dikkat çekiyor.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 58
 • 0
Kaos Yürüyüşü izle (2021) Full HD
Kaos Yürüyüşü izle (2021) Full HD Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Kaos YürüyüşüKaos yürüyüşü asıl adı Chaos Walking olan 1 saat 49 dakika süren bilimkurgu, aksiyon dalında gösterime giren bir filimdir. Filmin oyuncu kadrosunda; Tom Holland, Daisy Ridley ve Demian Bichir yer alıyor. Filmin senaristliğini; Patrick Ness ve Christopher D. Ford üstlenirken, filmin yönetmen koltuğunda Doug Liman oturuyor. Kaos yürüyüşü filminin konusu; Todd Hewitt, YENİDÜNYA isimli bir gezegenin insanlık için oluşturduğu umut için bu gezegende hayat sürmektedir. Ancak Yeni Dünya isimli bu gezegende Noise isimli bir virüs vardır. Bu virüsün varlığı insanlığın umudu olan bu gezegeni yangın yerine çevirir. İnsanlar Noise isimli bu virüs sayesinde birbirlerinin düşüncelerinden bazı kesitleri görmeye başlarlar. Noise isimli bu virüs insanlığa çekilmez bir gürültü oluşturduğu için insanları deli olmasını sağlamıştır. Bir gün Todd bu dünyada bir keşfe gider ve o sırada Viola adlı genç bir kız ile yolları kesişir. Todd bir şey fark etmiştir. Viola'nın yanında bu virüs tamamen etkisiz kalıyordur. Daha önce birbirlerini tanımayan Todd ve Viole bu Yeni Dünya da tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkarlar. Bu ikili düşüncelerin ve hareketlerin görüldüğü bu zorlu yolculukla bu yeni dünyada bir çok keşfedilmemiş gerçek ile karşılaşacaklar. Filmin daha önce görülmemiş kurgusu insanları etkilemeyi başarmışlardır. Bilim kurgu filmi severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden bir tanesidir.Kaos Yürüyüşü İzleKaos yürüyüşü filmi; Tood ile Viola adlı iki kişin yeni bir dünya da Noise isimli bir virüsün insanlığın sonu olmasını engellemek için çıktıkları tehlikeli yolculuğu anlatan bir bilimkurgu filmidir. Bu yenidünyada keşfedilmemiş gerçekler, Vipla'nın yanında etkisiz kalan virüsün anlamını bulmaya çalışırlar. Kaos yürüyüşü filmi kurgusal yapısının farklı olmasından dolayı birçok film sever tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Filmi izlerken merak duygusunun sizi ele geçirmesine mani olamayacaksınız. Kaos yürüyüşü izle şeklinde filmi izlemeniz mümkündür.Kaos Yürüyüşü Türkçe Dublaj İzleKaos yürüyüşü Türkçe dublaj izle veya türkçe altyazı izle şeklinde yazarak, dilediğiniz internet adresi üzerinden filmi izlemeniz mümkündür. Filmin orijinal ismi: Chaos Walking'dir.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 44
 • 0
Hayalet Avcıları Öteki Dünya (2021) Full HD
Hayalet Avcıları Öteki Dünya (2021) Full HD Aksiyon, Komedi 
Türkçe Dublaj
Hayalet Avcıları Öteki DünyaSeri olmasına karşılık aynı başarıyı birçok filmde gösteren Hayalet Avcıları son yapımlarının adını Hayalet Avcıları Öteki Dünya olarak açıklamıştı. Konusu ve oyunculuğu ile beğeni toplayan serinin son filmi devam filmi olmasına karşılık değişik konusu ile izleyenlere heyecanlı zamanlar geçirme şansı tanıyor. Her zaman olduğu gibi komedi ve aksiyon da yapım boyunca eksik olmayan öğeler arasında bulunuyor. Serinin son filminde diğer serilerdekinden farklı olarak yeni bir tema ele alınıyor. Dedesinden kalanları karıştıran küçük bir çocuk ve arkadaşlarının başına farkında olmadan aldıkları belanın ne olduğuna odaklanan yapımda tehlikeli durumların ortaya çıkması kaçınılmaz bir hal alıyor. Senaryonun bilinen ve değişik yönü ön plana alınırken seri meraklılarına iyi bir yapım olduğu mesajını rahatlıkla veriyor.Hayalet Avcıları Öteki Dünya İzleSeri olmasına karşılık yeni bir başlangıcı ele alan Hayalet Avcıları Öteki Dünya izle filmi Callie ve çocuklarının yaşadıkları olumsuzluklara yere vererek başlıyor. Eşinden ayrılmış bir anne olan Callie çocukları Trevor ve Phoebe ile birlikte miras kalan dede evlerine yerleşmek zorunda kalıyor. Gidecek yerlerinin olmaması ve bir takım maddi zorluklar yaşıyor olmaları bu konuda onları etkileyen nedenler arasında bulunuyor. Trevor eve taşındıkları andan itibaren eski olduğunu düşündüğü ve sevmediği bu yerden gitmeyi istiyor. Büyükbabadan kalan mirasın yanında eşyaların olduğunu da anladığında içinde dikkate değer bir şeyler olup olmadığını merak ediyor. Eşyaları karıştıran Trevor büyükbabasının bir sırrı olduğunu anladığında daha da meraklanır. Eşyalarının arasında Hayalet Avcıları üyeliği olduğunu gösteren bir belge ve kullandığı malzemelerin bulunması çocuğun merakını daha da cezbeder. Trevor, kız kardeşi ve arkadaşları farkında olmadan bu garip aletleri kurcalarken yer altında uyuyan bir hayaletin uyanmasına neden olur. Bu durum hem aksiyon hem de gerilim dolu anların yaşanmasını zorunlu kılar.Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe Dublaj İzleYapım ana dili İngilizce olmasından dolayı Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe dublaj izle seçeneği ile izlenmeye hazır duruma gelmiştir. Yapımın yönetmenliğini Jason Reitman üstenirken oyuncular arasında Paul Rudd ve Annie Potts bulunuyor.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 38
 • 0
The Matrix 2: Reoladed izle (2003) Türkçe Dublaj
The Matrix 2: Reoladed izle (2003) Türkçe Dublaj Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
2003 senesinde çıkmış olup Matrix filminin devamı niteliğindedir. Bilim kurgu ve aksiyon kategorisinin başarılı filmlerinden birisi olan Matrix 2 Reoladed 2003 filminde, Neo ajanların ve makinelerin elinden kurtulmayı zorluklarla başarır, fakat makineler insanlardan kalan son şehri bulmak üzeredir.Matrix 2 Reoladed İzleLily Wachowski ve Lana Wachowski tarafından yönetmenliği gerçekleşen başarılı film Matrix Reoladed 2003 İzle seçeneği ile sürükleyici bir film sizleri bekliyor. Neo artık sadece kendini değil şehrini de korumak zorundadır.Matrix 2 Reoladed Türkçe Dublaj İzleMatrix Reoladed 2003 Türkçe Dublaj İzle seçeneği ile keyifli bir film izleme şansı elde edebilirsiniz. Neo, seçilmiş biridir. Bundan sonra gerekli olan anahtarcı bularak hem kendi kimliğini hem de insanlı geçmişi ile ilgili bütün sırları bulması gerekmektedir.
 • 720P
 • 28
 • 0
The Matrix 1 izle (1999)
The Matrix 1 izle (1999) Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
1999 tarihinde çıkmış olup Matrix serisinin ilk filmidir. Yönetmenliğini Lana Wachowski ve Lilly Wachowski üstleniyor. Matrix 1 filminde Neo oldukça tehlikeli olan Morpheus’un gerçeği bildiğine inanıyor.Matrix 1 İzleBaşrolünde Keanu Reeves rol almakta olan Matrix 1 filminde yer alan Neo kendisini başka dünyalara götüren biri ile tanışır. Trinity tarafından götürüldüğü dünyada Morpheus’u bulur ve Matrix hakkında daha fazla bilgiye ulaşmayı başarır.Matrix Türkçe Dublaj İzlePopüler Matrix serisinin ilk filmi Matrix 1 Türkçe Dublaj İzle ile seyircileri karşılıyor. Neo tam olarak anlayamadığı şeyleri yaşamanın kontrol ettiğini öğreniyor. Matrix’in ne olduğunu anlaması oldukça uzun ve zor bir süreç olacaktır.Güncellendi: 30.09.2021
 • 1080P
 • 36
 • 0
Kate izle (2021) Türkçe Altyazılı HD
Kate izle (2021) Türkçe Altyazılı HD Aksiyon, Macera 
Türkçe Altyazı
2021 senesinde izleyicisi ile buluşan Kate filmi aksiyon ve macera alanında başarılı bir yapıt olarak ortaya çıkıyor. Kate oldukça yetenekli suikastçı olan bir kadındır. Ancak aniden zehirlendiğini öğrenir ve düşmanlarına intikam almak için sadece 24 saat verilmiştir.Kate İzleBaşarılı aksiyon filmi Kate 2021 izle seçeneği ile keyifli film saati gerçekleştirebilirsiniz. Filmde yer alan Kate düşmanlarından intikam almak için harekete geçer ancak bu esnada eski kurbanlarından birinin kızıyla ilginç ve eşsiz bir bağ kuracaktır. Başrolünde Mary Elizabeth Winstead yer alıyor.Kate Türkçe Altyazılı İzleKate 2021 Türkçe altyazılı izle seçeneği ile Kate tarafından yapılacak seçime şahit olabilirsiniz. Kate uzun süredir hissetmediği duyguları ile karşı karşıya kalır. Duygularını dinleyip zor zamanlarını mutlu mu geçirecek yoksa intikamım peşinden mi gitmeyi seçecek?Güncellendi: 30.09.2021
 • 1080P
 • 36
 • 0
Jurassic World 3 izle (2018) Full HD
Jurassic World 3 izle (2018) Full HD Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Jurassic World 3Jurassic World filminin üçüncü ve en iyi sayılabilecek filminden biri olan Jurassic World 3 seçenekleri ve daha fazlası ile sitemizde yer alıyor. Kolayca izlenebilen bu yapımın pek çok güzelliği ve özelliği mevcut. Jurassic World sevenler için bu evren oldukça mantıksal ve bilgilendirici. Bu açıdan bakıldığında da hemen herkese hitap etmesi ile biliniyor. Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Sam Neill, Jeff Goldblum gibi isimlerin içerisinde yer aldığı film Jurassic World evrenine yeni bir bakış açısı sunuyor. Bu filmde tekrar bir dönüş yapan ve zirvede kimin yer aldığını bizlere hatırlatan o muhteşem evreni tekrar görüyor ve hatırlıyoruz. Sinemaseverlerin başka bir yerde tuttuğu bu filmde pek çok detay var gelin inceleyelim.Jurassic World 3 İzle Jurassic World 3 izle filminde yer alan detaylar şu şekilde daha öncesinde dinozorların savaşı ve bu evrende görmüş olduğumuz pek çok şeyi daha farklı şekilde görebiliyoruz. Bu filmin konusunda Claire ve kurmuş olduğu araştırma grubunun dinozorlara dair pek çok şey öğrenmesi ve filmin geri alanında da bu incelemeleri detaylandırılmış şekilde görüyoruz. Filmde dinozorlara dair şeyler ilgi çekici şekilde aktarılıyor ve bunun daha çok üzerinde duruluyor aslında. Kişilerin dinozorlara karşı olan maceraları ve merakları onları daha çok şey öğrenmeye itiyor ki bu da onları çeşitli maceralara sürüklüyor elbette.Jurassic World 3 Türkçe Dublaj İzleBaşrolünde Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard gibi isimlerin bulunduğu Jurassic World 3 Türkçe dublaj izle seçeneği ile artık sitemizde mevcut. Filmin yönetmenliğinde Juan Antonio Bayona bulunuyor ve senaristliğini de Colin Trevorrow, Derek Connolly beraber yapıyorlar. Filmi iyi yapan detaylardan biri de herkesin bütün emeğini vererek oluşturması. Bu filmde eskisine dair pek çok detay var ve üstelik bu detaylarla yetinilmeyip üzerine katarak ilerlemeyi başarmışlar. Filmin bundan sonraki başarıları da muhtemel gözüküyor çünkü bu alandaki en başarılı filmlerden biri. Övülecek çok şeyi bulunuyor oyunculuğu, kurgusu, müzikleri ve daha temelde pek çok şeyi görebilmemiz mümkün. Detaylandırılması gerekiyorsa çok fazla açıdan detaylandırılıp övülebilir.
 • ekleyebilirsin
 • 1080P
 • 30
 • 0
Ölüler Ordusu izle Türkçe Dublaj 1080p HD
Ölüler Ordusu izle Türkçe Dublaj 1080p HD Aksiyon 
Türkçe Dublaj
Aksiyon ve korku kategorisinde iddialı filmlerden birisi olan Ölüler Ordusu filminin yönetmenliğini Zack Zynender üstleniyor. Las Vegas'ta gerçekleşen zombi salgınını konu ediliyor.Ölüler Ordusu izleAksiyon alanında bir film izlemek istiyorsanız ancak ne izleyeceğinizi bilmiyorsanız sizler için en ideal film seçeneği Ölüler Ordusu izle bünyemizde yer alıyor. Gerçekleşen salgın sonucunda bir grup paralı asker ile karşı karşıya kalması doğrultusunda olaylar karışır.Ölüler Ordusu Türkçe Dublaj İzleBaşrolünde Dave Baustista yer alıyor. Filmde yer alan bir grup paralı askere karşı büyük bir oyun başlar. Army Of The Dead Türkçe dublaj izle seçeneği ile başarılı bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Zombilere karşı mücadele esnasında yer alan ekip karantina bölgesine girmeye kalkarak en büyük soygun ile karşı karşıya kalır.Güncellendi: 30.09.2021
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 27
 • 0
Hızlı ve Öfkeli 9 izle 1080p Full HD
Hızlı ve Öfkeli 9 izle 1080p Full HD Aksiyon 
Türkçe Dublaj
Serisinin son filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 izleyicisi ile buluştu. Efsanevi yönetmen Justin lin tarafından çekilen macera ve aksiyon filmi içerisinde geçmişten gelen bir tehdit ile karşılaşılan ekip konu ediliyor.Hızlı ve Öfkeli 9 İzleHızlı ve Öfkeli serisi hayranlarının hevesle beklediği film olan Hızlı ve Öfkeli 9 izle seçeneği sistemde yer alıyor. Sisteme giriş yaparak siz de bu alanda maceraya ortak olabilirsiniz. Dom ve ekibinin önceliği oğlunu korumak olacaktır. Geçmişinden çok kurtulmak istese de kurtulması mümkün olmayacaktır.Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj İzleHızlı ve Öfkeli 9 Türkçe dublaj izle seçeneği ile birlikte macera dolu bir dünyaya girmeniz oldukça kolay olacaktır. Geçmişten günümüze kadar en çok tercih edilen ve seyredilen seri olan Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmini bünyemizde bulmanız mümkün.Güncellendi: 30.09.2021
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 48
 • 0
Sherlock Holmes 3 izle (2021) , Full HD
Sherlock Holmes 3 izle (2021) , Full HD Aksiyon, Polisiye 
Türkçe Dublaj
Sherlock Holmes 3Daha öncesinde dizisiyle de gündemden düşmeyen Sherlock Holmes 3, aksiyon ve macera kategorisinin gözde filmlerinden. ABD yapımı 7 Ocak 2022'de vizyona giren filmin senaristliğini Chris Brancato üstlendi. Ailecek Sherlock serisinin gizemini çözmek için harika bir zamanlama denebilir. Filmin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr, Jude Law, Rachel McAdams yer alıyor. Dönemin en konuşulan aksiyon, macera ve suç kategorisi dizisinin yapımcıları Susan Downey , Joel Silver , Lionel Wigram olarak biliniyor. Farklı kategorilerde filmseverler zaman geçirmek için Sherlock Holmes 3'ü listeye ekleyebilir.Sherlock Holmes 3 İzle Sherlock Holmes 3 izle daha önceki iki filminde Sherlock Holmes'un ve arkadaşı Dr. Watson'un maceraları anlatılıyordu. Bu filmde de aynı konular ele alındı. Filmin yönetmenliğini ise Dexter Fletcher üstlendi. Her ne kadar daha önceki yönetmenliği Guy Ritchie üstlense de bu filmde Dexter Fletcher dokunuşunu görmek mümkün. Gizemli işlerin çözülmesi ve dönemin en iyi şekilde yansıtılması filmin öncelik verdiği konular dahilinde. Filmde yer alan müzikleri ise halihazırda Hollywood'un en çok müzik üreten bestecisi olan Hans Zimmer üstlendi. İlk filmde yer alan oyuncuların çoğu ikincisinde de ön plandaydı. Bunlardan birkaçı Robert Downey Jr, Jude Law, Rachel McAdams, Kelly Reilly, Mark Strong, Eddie Marsan, Robert Maillet gibi oyunculardı. Arka planın ve dönem şartlarının en iyi şekilde yansıtıldığı filmi sitemizden izleyebilirsiniz.Sherlock Holmes 3 Türkçe Dublaj İzle Sherlock Holmes 3 Türkçe Dublaj İzle seçeneği sitemize eklendi, bu sayede Sherlock Holmes'un yeni maceralarını sevdiklerinizle paylaşmak için güzel bir fırsat kazanmış olabilirsiniz. İlk filmi 2009'da, ikincisi 2010'da çıkan film çıktığı tarihten itibaren zirvedeki yerini koruyor. Her ne kadar yapımcıları tarafından uzun süre bekletildiyse de bugün sitemizden Türkçe dublaj seçeneğini kullanarak izleme şansı yakalayabilirsiniz. En güzel çeviriyi ve görüntüyü bulabileceksiniz. Sevdiklerinizle doya doya geçirebileceğiniz film izleme zevkini devam ettirebilirsiniz. Sherlock Holmes'un bitmek bilmeyen maceraları, Dr Watson'un Sherlock Holmes'la olan güzel arkadaşlığı filmi izlediğiniz için memnuniyet duymanızı sağlayacak. Bir türlü aralanmayan gizemli perdeler açılacak ve keyifle izleme şansı bulabileceksiniz.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 43
 • 0
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021) Full HD
Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok izle (2021) Full HD Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Örümcek-Adam: Eve Dönüş YokMarvel evrenine bağlı olan Örümcek Adam filmlerinin üçüncüsü Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok ilk kez ve sadece sitemizde. Serinin üçüncü filminde Peter Parker, bir önceki filmin sonunda yaşanan olaylar yüzünden büyük sıkıntılar ile boğuşur. İşleri yoluna koymak isteyen Peter, Avengers ekibinin bir üyesi olan Doctor Strange'ten yardım ister. Ancak sonuç, tüm evreni etkileyebilecek çok daha büyük sorunlara yol açar.Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok İzle  Başroller Tom Holland, Zendaya Coleman ve Jacob Batalon'a Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok İzle filminde Doctor Strange rolü ile tanıdığımız Benedict Cumberbatch da katılıyor. Yönetmenliği Kevin Feige ve Amy Pascal paylaşıyorlar. Filmle ilgili en merak edilen kısım ise filmde yer alacak düşman karakterler. Marvel evrenine dahil olmayan çok daha önceki Örümcek Adam filmlerinden tanıdık süper kötülerden bazılarını bu filmde göreceğiz. Farklı evrenleri bir araya getiren Örümcek - Adam: Eve Dönüş Yok, sinema tarihinde bir ilke imza atıyor. Örümcek Adam hayranlarının yıllardır hayalini kurduğu farklı Örümcek Adam evrenlerinin bir araya gelmesi olayı sonunda gerçekleşiyor.Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe Dublaj İzleVizyondaki filmler arasında en merak edilen film olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok Türkçe dublaj izle için sitemizi ziyaret edin. Hem Türkçe Dublaj hem de Türkçe altyazı seçenekleri sitemizde yer alıyor. Gerçek kimliğinin açığa çıkması hem Peter Parker için hem de sevdikleri için büyük bir sorun olur. Önem verdiği insanların gizliliklerini ve güvenliklerini tehlikeye attığını düşünen Peter büyük suçluluk duyar. Misterio'yu öldürmekle suçlanarak adaletle de başı derde giren Peter, soluğu Doctor Strange'in yanında alır. Doctor Strange bir çözüm önerisi ile gelir ancak bu çözüm, işlerin ters gitmesi durumunda çok daha büyük ve tehlikeli sorunlara yol açacaktır. Ve elbette, her zaman olduğu gibi, ters gidebilecek her şey ters gider. Son yılların en çok beklenen süper kahraman filmi Örümcek - Adam: Eve Dönüş Yok, Türkçe dublaj ve Türkçe altyazı seçenekleri ile sitemizden izleyebilirsiniz. Mısırları patlatın, koltuğunuza kurulun ve filmin tadını çıkarın! Hepinize iyi seyirler!Güncellendi: 30.09.2021
 • 2021
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 45
 • 0
Haberler