728x90 Yatay Reklam Alanı
My Little Pony İzle 
My Little Pony İzle  Aile, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
My Little Pony2021 senesinin en çok sevilen animasyon filmlerinden birisi olan My Little Pony çocuklar tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor. Rengarenk bu dünyada tek boynuzlu atların maceralarını anlatan film çocuklar için özenli bir şekilde hazırlanmıştır. My Little Pony İzle My Little Pony izle seçeneği ile sunulan film yönetmenliğini ise Robert Cullen üstleniyor. Equastria Dünyası sahip olduğu eski rengini kaybetmiş durumdadır. Uzun süredir birlik içerisinde yaşayan Pony’ler bu durumu çözmeye karar verirler. Fakat bu durum onları zorlar.My Little Pony Türkçe Dublaj İzle My Littl Pony Türkçe dublaj izle seçeneği çocukları ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen ebeveynler için ideal bir seçenek oluyor. Sevimli Ponyler sahip oldukları yeni arkadaşları ile birlikte dünyalarına eski huzurlu haline getirmek için büyük bir mücadele ile karşılaşır.
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 14
 • 0
Yes Day – Her Şeye Evet izle (2021) Türkçe Dublaj HD
Yes Day – Her Şeye Evet izle (2021) Türkçe Dublaj HD Aile, Komedi 
Türkçe Dublaj
2021 senesinin komedi ve aile kategorisi filmlerinden birisi de Yes Day filmidir. Başarılı yönetmen Miguel Arteta tarafından gerçekleşmiştir. Allison tek başına her şeye gücü yeten bir kadındır. Hiçbir şeyi riskli bulmaz ve daima peşinden gidilmesini ister. Ne kadar gözü pek biri olsa da annelik konusunda bu kadar iyi değildir.Yes Day İzleHer Şeye Evet izle seçeneği ile birlikte izleyiciler güçlü bir kadının, annelik ve eşlik konusunda verdiği mücadeleye seyirci olacak. Ne kadar mükemmel olursa olsun annelik ve Ashley konusunda acımasız bir davranış sergileyen Allison tarafından her şeyin fark edilmesi geç olmaz.Yes Day Türkçe Dublaj İzleAilesine acımasız bir şekilde davrandığını fark eden Allison bunu değiştirmeye karar verir. Bundan sonra kocası ile birlikte çocuklarının her isteğine olumlu bir şekilde yaklaşacak ve daima evet diyecektir. Ancak bu durum beklenildiği gibi gitmez. Ailesi ile vakit geçirmek ve bir komedi filmi izlemek isteyen kişiler için Yes Day Türkçe Dublaj İzle seçeneği sizleri bekliyor. 
 • 2021
 • 1080P
 • IMDb 5.7
 • 46
 • 0
En Korkunç Masal izle (Nightbooks) Türkçe Altyazılı HD
En Korkunç Masal izle (Nightbooks) Türkçe Altyazılı HD Aile, Fantastik 
Türkçe Altyazı
Nightbooks 2021 yılı fantastik filmler arasında yerini almıştır. David Yarovesky yönetmenliğinde gerçekleşen film, Amerikan karanlık fantezi filmi olarak bilinmektedir. Yazdığı korkutucu hikayeler ile zaman geçiren Alex, asla hikaye yazmayacağına dair yemin eder. Böylelikle hikayelerinden kurtulmak için harekete geçer. Ancak hiç beklenmedik şeyler onu bekliyordur.Nightbooks İzleAlex, yazdığı hikayeleri yakmak için fırın odasına gider. Ancak bu esnada büyülü bir kapı oluşarak içeri girmesi için onu etkiler. Alex kapıdan girdikten sonra kapı ortadan kaybolarak arkasında büyük bir gizem bırakır. Alex’e ne olduğuna şahit olmak istiyorsanız Nightbooks İzle seçeneği sitemizde sizleri bekliyor.Nightbooks Türkçe Dublaj İzleAlex kapıdan geçtikten sonra kendine bir cadının odasında bulacaktır. Winslow Fegley başrolünde bulunduğu film eski bir çocuk kitabının sinemaya uyarlanmış halidir. Büyülü bir dünyaya adım atmak isteyen kişiler için Nightbooks Türkçe Dublaj İzle seçeneği ile dünya sizleri beklemekte.
 • 1080P
 • IMDb 5.8
 • 41
 • 0
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle (2021) Full HD
Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle (2021) Full HD Aile, Komedi 
Türkçe Dublaj
Peter Rabbit: Kaçak TavşanKomedi, macera ve aile türüne daha yakın olan çocuk yapımı Peter Rabbit: Kaçak Tavşan samimi ve sıcak tarzı ile büyüklerin de beğenisini kazanıyor. Yönetmen koltuğunda Will Gluck yer alırken seslendirmelerde farklı ve oldukça başarılı oyuncular kullanılıyor. Filmin süresi yaklaşık olarak bir buçuk saat civarında tutulduğundan hem keyifli hem de uzun bir çocuk yapımı olduğunu söylemek mümkündür. Oyuncular arasında Rose Byrne, Domhnall Gleeson ve David Oyelowo gibi bu alanda tanınmış isimlerin bulunması yapıtın başarılı olmasına ön ayak oluyor. Peter adında bir tavşanın kimlik arayışını konu edinen filmde ailesi ile yaşadığı bazı sorunların nasıl çözüme kavuşacağı konusunda ipuçları veriliyor. Tavşan olmasına karşılık nasıl bir tavşan olacağına henüz karar vermemiş Peter için farklı bir deneyim arayışı farklı sonuçların ortaya çıkmasına neden oluyor.Peter Rabbit: Kaçak Tavşan İzlePeter adındaki tavşanın kafasında yer alan nasıl tavşan olacağı konusunu izlemek isteyenlerin Peter Rabbit: Kaçak Tavşan izle başlığına ulaşmaları yeterli olacaktır. Macera dolu bir yapımın içinde kaybolan büyükler ve çocuklar için iyi bir aile filmi olarak dikkatlerden kaçmaz. Bea, Thomas ve diğer tavşanlar her ne kadar değişik olsa da bir aile kurmaya karar verir. Değişik bir aile kuran bu topluluğun içinde yer alan Peter ise bu durumdan biraz rahatsız olur. Çünkü ailenin afacanı olma durumu üzerin yapışır kalır. Afacan olmanın sürekli sorun olduğu ve ne tür bir tavşan olacağına karar veremediği bu ortamdan ayrılmaya karar verir. Ailesi Peter'in evde olmadığını fark edince tavşanı aramak için ne gerekiyorsa yapmaya ve her şeylerini riske atmaya karar verir. Bu durum birbirinden farklı maceraların yaşanmasına neden olacaktır.Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Türkçe Dublaj İzleTürkçe çevirili şekilde izlenmesi küçük çocuklar için daha iyi olduğundan Peter Rabbit: Kaçak Tavşan Türkçe dublaj izle şeklindeki sonuca bakmak daha keyifli olacaktır. Bahçeden ayrılan küçük tavşanın ailesiyle kavuşup kavuşmayacağı ve nasıl afacanlıklar yapacağı konusunda samimi, başarılı bir film izlemek isteyenler için oldukça uygun, aile ile birlikte izlenecek bir filmdir. 
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • 83
 • 0
Şarkını Söyle izle (2022) Full HD
Şarkını Söyle izle (2022) Full HD Aile, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Şarkını Söyle 2Şarkını söyle 2 filminin asıl ismi Sing 2'dir. Şarkını söyle 2 filmi; animasyon, aile, komedi ve müzikal olarak sinemaya aktarılan çizgi filmdir. Şarkını söyle 2 filmi Amerika Birleşik Devletleri yapımı sinema filmidir. Filmin oyuncuları seslendirenler; Matthew McConaughey, Scarlett Johansson ve Taron Egerton'dur. Filmin senaristliğini Garth Jennings üstlenirken, filmin yönetmen koltuğunda Christophe Lourdelet ve Garth Jennings oturuyor. Şarkını söyle 2 filminin konusu; Buster isimli koala, NewMoon Tiyatrosunda elde ettiği başarının ardından, şimdi de Crystal Tower Tiyatrosunda aynı başarıyı elde etmeyi amaçlar. Buster'ın isteği bu tiyatroda güzel bir müzik gösterisi yapmaktır. Crystal Tower Entertainmet'in sahibi olan acımasızlığı ile bilinen kurt Jimmy'in şirketine girmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bunun üzerine Buster ile anne domuz Rosita müzik ekibini toplamaya başlar. Buster ve ekibi bu şirkete gizli bir şekilde girmeyi başarır. Ancak bu sırada Buster dünyaca ünlü rock yıldızı Clay Calloway'ın da gösteride olacağını söyler. Buster bu vaatten sonra müzik şovunda yer alması için Clay'ı aramak için yollara düşer. Ancak Buster'ı yollarda türlü maceralar beklediğinden habersizdir. Filmin ilk serisi olan şarkını söyle de beyaz perdeye aktarıldıktan sonra birçok çocuk izleyici tarafından oldukça beğenildi. Şarkını söyle 2 de bir devam filmi niteliğinde çekilen animasyon filmidir. Buster'ın ilk seride yaşadığı maceralardan sonra şimdi ikinci serisi olan şarkını söyle 2'de de Buster'ın maceralarına tanık olacaksınız.Şarkını Söyle 2 İzleŞarkını söyle 2 asıl ismiyle sing 2 Buster isimli bir koalanın, müzik arkadaşları ile birlikte çıktığı yeni bir yolculuğu anlatan müzikal dalda beyaz perdeye aktarılan bir filim olarak karşımıza çıkıyor. Buster ilk seride yakaladığı büyük başarının ardından ikici seri olan şarkını söyle 2'de de yeni bir müzikal başarıya imza atmak için türlü maceralara bulaşacaktır. Şarkını söyle 2 izle şeklinde arattırdığınız zaman filme ulaşmanız mümkündür.Şarkını Söyle 2 Türkçe Dublaj İzle   Şarkını söyle 2 Türkçe dublaj izle yazarak, internet siteleri üzerinden filmi izleyebilirsiniz. Dilerseniz Türkçe altyazılı şekilde de izlemeniz mümkündür.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 36
 • 0
Black Panther 2 İzle (2022) Full HD
Black Panther 2 İzle (2022) Full HD Aile, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Black Panther 2Black Panther 2, Black Panther: Wakanda Forever adıyla beyaz perdede yerini aldı. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini bir önceki filmden de tanıdığımız Ryan Coggler üstlendi. Önceki filmde babası öldükten sonra başa gelen Wakanda Kralı T’challa’nın başta Wakanda ve Dünya’yı tehlikeye atan bir savaşa katılması işleniyordu. Kötü karakter Erik Killmonger'a ise Winston Duke hayat veriyordu.Black Panther 2 İzleUçsuz bucaksız Marvel sinematik evreninin bir başka yapıtı olan Black Panther ilk filmiyle oldukça sevilmişti ki beklenmedik bir haberle filmin tüm hayranları yasa boğuldu. Başrolü canlandıran ve Wakanda Kralı T’challa karakterine hayat veren Chadwick Boseman ne yazık ki kanserle mücadelesini kaybetti ve 2020 yılının Ağustosunda öldü. Boseman'ın kanserle tedavisi esnasında sete geldiği ve hatta ameliyat olduktan sonra dahi gelip rolünü oynadığı ancak kendisinin vefatından sonra ortaya çıktı. Birçok hayran filmin sevilmesindeki en önemli etkenin Chadwick Boseman olduğu konusunda hemfikirdi. Senarist de olan Coggler, filmin ilk yazım sürecinde Boseman’sız bir Black Panther yazmanın onun için adeta bir işkence olduğunu açıklamıştı.Marvel Stüdyoları’nın yapımcılarından Kevin Feige ve aynı anda hem senaristliği hem de yönetmenliği üstlenen Ryan Coggler, Chadwick Boseman’ı onurlandıracak bir film yapmayı istediklerini açıklamıştı. Filmle ilgili bilinen bir diğer ayrıntı ise Marvel’ın Chadwick Boseman yerine yeni bir karakter koymaması ve görsel efekt teknolojileriyle Boseman’ı filmde oynatmayacaklarını dünyaya duyurmasıydı. Filmin kötüsü ve Marvel’ın çizgi romanlarından da bildiğimiz Erik Killmonger/M’Baku karakterini canlandıran Winston Duke yine oyuncu kadrosunda yer alıyor. Serinin bir önceki filminde Killmonger karakteri ölmüş olsa da Marvel’ın işlerine akıl sır ermez diyor ve karakteri nasıl tekrardan canlandırdıklarını filmde görüyoruz.Black Panther 2 Türkçe Dublaj İzleArtık başrol Chadwick Boseman olmadığından ve yerinin görsel efektlerle doldurulması da reddedildiğinden T’Challa karakteriyle ne yapılacağı merak konusu. Bu durum filmin takipçileri için yeni teoriler üretilmesine de kapı aralamış bulunuyor. Oyuncu kadrosunda Black Panther 1’den de tanıdığımız ve Kral T’Challa’nın kız kardeşini canlandıran Letitia Wright, sevgilisini canlandıran Lupita Nyong’o ve sadık korumayı canlandıran Danai Gurira var. Filmde böyle bir boşluk olduğundan yeni bir Marvel karakterinin doğuşu ya da T’Challa’nın kız kardeşi rolündeki Shuri’nin (Letitia Wright) ön plana çıkartılacağı yapılan tahminler arasında. Aslında dönüp bakıldığında bu tahminlerin hiç de yersiz olmadığı görülüyor. Marvel filmlerinin orijini Stan Lee'nin yazdığı çizgi romanlar olduğundan bu çizgi romanlara da bir göz atmakta fayda var. Şöyle ki; Stan Lee'nin yazdığı çizgi romanlarda Wakanda Kralı T'Challa öldükten sonra mirasını kız kardeşi Shuri devralıyordu. Filmin çekim sürecinde de hayranlardan böyle bir talep gelmişti. 
 • ekleyebilirsin
 • 1080P
 • 39
 • 0
Robot Ron: Bir Sorun Var izle (2021) Full HD
Robot Ron: Bir Sorun Var izle (2021) Full HD Aile, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Robot Ron: Bir Sorun VarRobot Ron: bir sorun var filminin orijinal ismi: Ron's Gone Wrong'dur. Bu film animasyon, bilim kurgu, aile ve macera dalında sinemada izleyici ile buluşan çocuk filmidir. Robot Ron: bir sorun var filminin senaristliğini Peter Baynham ve Sarah Smith üstlenirken, yönetmen koltuğunda Jean Philippe Vine, Sarah Smith ve Octavio Rodriguez oturuyor. Robot Ron: bir sorun var filminin oyuncularını seslendirenler; Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Olivia Colman gibi ünlü isimlerdir. Robor Ron: bir sorun var filminin konusu ise; Ron's isimli yürüyebilen, konuşabilen, dijital olarak çalışan robot hikayesidir. Dünyada çocuklar ile oynayabilen robotlar vardır. Ancak henüz 11 yaşlarında olan Barney bir gün çalışmayan bir robor ile bir araya gelir. Barney babasının ona doğum gününde hediye ettiği ancak çalışmayan robot Ron'un diğer robotlar gibi olmadığı fark eder. Barney robot Ron'a bilmediği her şeyi yavaş yavaş öğretmeye başlar. Barney ile Ron'un kurduğu arkadaşlık artık büyük bir sevgiye dönüşür. Barney'in en yakın arkadaşı artık robot Ron'dur. Bir animasyon filmi olan robot Ron: bir sorun var filmi çocukların severek izleyebileceği bir filimdir. Çocuklara arkadaşlığın önemini anlatan bir filimdir. Çocuklar Barney İle Ron'un yaşadığı macera dolu sahnelere eşlik edecektir. Barney Ron ile yaşadığı iyi arkadaşlığı bir çok çocuğa aşılayacaktır. Bir hafta sonu çocuklarınız ile izleyebileceğiniz animasyon dalında beyaz perdeye yansıyan bu aile filmini izlemenizi tavsiye ederiz.Robot Ron: Bir Sorun Var İzleRobot Ron: Bir sorun var filmi çocuklara her ne olursa olsun, farklılıkların olduğu bir dünyada arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu anlatan animasyon filmidir. Filmde Barney ile robot Ron'un birlikte kurduğu sevgi bağını konu alan v arkadaşlığı anlatan bir filimdir. Bu filmde Barney ve Ron'un arkadaşlıkta her şeyi birlikte öğrenmelerine eşlik edeceksiniz. Arama motoruna robot ron: bir sorun var izle yazarak filmi istediğiniz bir site üzerinden izleyebilirsiniz.Robot Ron: Bir Sorun Var Türkçe Dublaj İzle Robot ron: bir sorun var türkçe dublaj izle seçeneği ile izlemeniz mümkündür.
 • 1080P
 • IMDb 5.0
 • 48
 • 0
Patron Bebek 2: Aile Şirketi(2021) Full HD Türkçe Dublaj
Patron Bebek 2: Aile Şirketi(2021) Full HD Türkçe Dublaj Aile, Komedi 
Türkçe Dublaj
Patron Bebek 2: Aile Şirketipatron bebek 2: aile şirketi filmini sitemizde online izleyebilirsiniz. Başrolleri Alec Baldwin, Amy Sedaris ve James Marsden tarafından seslendirilen film, animasyon severler ve çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor. Yönetmen koltuğunda Tom McGrath'ın oturduğu aile filminin senaristliğini ise Senarist Michael McCullers ile Marla Frazee üstleniyor. Orijinal ismi The Boss Baby: Family Business olan film vizyona girdiği ilk andan itibaran büyük ilgi görüyor.Patron Bebek 2: Aile Şirketi İzlePatron bebek 2: aile şirketi izle imkanına sitemizden ulaşabilirsiniz. Aile ve arkadaş ortamında severek izleyeceğiniz film, yeni serisi çıkana kadar hafızalardan silinmeyeceğe benziyor. Seslendirmesi, konusu ve müzikleri ile beğeni toplayan yapım Tim ile kardeşi Ted'in yetişkinlik dönemini ele alıyor. İki kardeş artık eskisi kadar birbirine bağlı değildir. Hatta zamanla birbirlerinden uzaklaşırlar. Fakat kaderlerinin bir gün yeniden kesişeceğinden habersizlerdir.Patron Bebek 2: Aile Şirketi Türkçe Dublaj İzlePatron bebek 2: aile şirketi türkçe dublaj izle seçeneği ile sitemizde yayında. Serinin yeni filminde Tim evlenir ve bir çocuğu olur. Kardeşi Ted ise bir koruma fonunun CEO'sudur. Banliyö'de yaşayan Tim, süper anne Carol ile evlidir. Kızları Tabitha ise süper zekidir. Filimde dikkat çeken bir başka isim de yeğen bebek Tina'dır. Tina şirinliği ailenin ilgi odağıdır. Her şeye rağmen Tim hayatından memnundur. Ta ki kızı Tabithia'nın amcasına olan özentisi ortaya çıkana kadar.Tabithia, amcası Ted'i örnek alır ve onun yolunda ilerlemek ister. Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi öğrencisidir ve aynı zamanda sınıf birincisidir. Fakat Tim kızı Tabithia'nın bu kadar çok çalışmasından hiç de memnun değildir. Ona göre kızının çocukluğunu yaşaması daha önemlidir.Tim bu sorunla ilgilenirken bu sırada Tina, Prestijli İleri Çocukluk Dönemi Acorn Merkezi'nin kurucusu Dr. Armstrong'a ait karanlık sırların olduğunu öğrenir. Bu sırları ortaya çıkarmak isteyen Tina, BabyCorp için gizli bir görev aldığını ailesiyle paylaşır. Bunun üzerine birbirinden uzaklaşmış olan iki kardeş Ted ile Tim yeniden bir araya gelir. Bu zorunlu ortaklık beraberinde heyecan ve aksiyon dolu bir maceraya getiriyor.Güncellendi: 30.09.2021
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.0
 • 139
 • 0
Ainbo izle (2022) Türkçe Dublaj HD
Ainbo izle (2022) Türkçe Dublaj HD Aile, Animasyon 
Türkçe Dublaj
AinboRichard Claus'un senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı Ainbo artık tüm seçenekleriyle sitemizde yayınlanıyor. Filmi konusu ise Ainbo adlı kızın ormanına kalbine doğmasını ve yurdunu korumaya çalışmasını anlatıyor. Hayat dersi veren birçok ayrıntısıyla Ainbo filmini severek izleyeceksiniz.Akıllardan düşmeyecek bu film, aile ile birlikte izlenebilecek güzel filmlerden. Animasyon sevenler bu filme bayılacak. Animasyonun kalitesi ve gerçekçiliği film eleştirmenleri tarafından da beğenildi. Birçok insan Ainbo filmini merak ediyor ve türkçe dublajlı izlemek istiyor. Hangi kalitede ve hangi dilde izleyeceğinize karar vererek sitemizden giriş yapabilirsiniz.Ainbo İzleFilm sitemizde tüm seçenekleriyle mevcut olan Ainbo filmini istediğiniz kalitede izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj özelliğiyle kesintisiz film deneyimini yaşayın. Oyuncular arasında Bernardo De Paula ve Thom Hoffman da bulunuyor. Kaliteli seslendirmeler ve görüntülerle iyi bir film deneyimi sunuluyor. Sitemizin altyapısı güçlüdür ve filmleri izlerken sorun yaşamanız pek mümkün değildir.Ainbo filmini hemen sitemizden görüntüleyebilir ve kesintisiz film izleyebilirsiniz. Ailenizle beraber izleyecek bir film arıyorsanız Ainbo animasyon filmine bir şans vermelisiniz. İsterseniz fragmana sitemizden ulaşabilirsiniz. İzlemek istediğinizde türkçe dublaj seçeneğiniz de bulunuyor. Hemen sitemize giriş yapan kullanıcılar harika bir animasyon keyfi yaşayabilirler.Ainbo Türkçe Dublaj İzleMüzikleri ve seslendirmeleriyle adını duyuran Ainbo filmi iyi bir izleyici kitlesine sahip. Bununla beraber sitede eklediğimiz türkçe dublaj seçenekleri sayesinde daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.Türkçe dublaj sevenler için en kaliteli seslendirmeleri sunuyoruz. Filmin müzikleri de oldukça dikkat çekici ve eğlenceli gözüküyor. Animasyon ve maceranın bir araya geldiği film ailecek izlemek için gayet uygun. Film yabancı dilde olsa da en iyi türkçe dublaj seçeneklerini ekliyoruz. Yaklaşık 1 saat 24 dakika süren eşsiz animasyon filmi izleyicilere harika bir deneyim sundu.Tehlikenin ortasındaki küçük Ainbo'nun hikayesi sizi şaşırtacak. Vahşi doğanın ortasında havanlarla beraber büyüyen Ainbo, insanların yaşadığı vatanında tehlikelere şahit olur. Bunun üzerine Ainbo, amazon ormanlarında doğmanın verdiği güçle vatanını ve insanlarını kurtarmaya çalışır. Ainbo'nun macerasını izlemek için sitemize girebilir ve dilerseniz türkçe dublaj seçeneklerini tercih edebilirsiniz.Güncellendi: 30.09.2021
 • 2022
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 4.7
 • 57
 • 0
Haberler